اخبار سلامت

آغاز انتقال بیماران مزمن از بیمارستان اعصاب و روان اهواز به بهزیستی

کردوار نیوز/خوزستان رئیس بیمارستان اعصاب و روان سلامت اهواز از آغاز فرآیند تحویل و انتقال بیماران مزمن از بیمارستان سلامت به مراکز نگهداری بهزیستی خوزستان با توجه به مصوبات جلسه مشترک با دادستان مرکز استان خوزستان خبر داد.

دکتر پزشکی افزود: پیرو جلسه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، مدیریت بیمارستان سلامت و سازمان بهزیستی با دادستان دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان مبنی بر انتقال بیماران روانپزشکی مزمن بستری در بیمارستان سلامت به بهزیستی و جلوگیری از رسوب بیماران مزمن در بیمارستان و بازدید میدانی سرپرست دایره سرپرستی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان از بیمارستان سلامت و پس از تکمیل پرونده این گونه بیماران، در هفته گذشته هفت بیمار به مراکز نگهداری بهزیستی تحویل شدند و این فرآیند تا آخرین بیمار مزمن ادامه خواهد یافت.

به گزارش کردوار نیوز و به نقل از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، وی با بیان اینکه استفاده بهینه و ارائه خدمات تخصصی به بیماران اعصاب و روان در دستور کار است، افزود: این اقدام مشترک در راستای فعال کردن و استفاده بهینه از ظرفیت تخت‌های اعصاب و روان بیمارستانی و ارائه خدمات درمانی تخصصی به سایر بیماران درگیر با بیماری‌های اعصاب و روان است.

رئیس بیمارستان اعصاب و روان سلامت اهواز با اشاره به همکاری دادستانی و سازمان بهزیستی در این خصوص، گفت: بیمارستان سلامت با ۲۰۰ تخت در ابتدای جاده اهواز -اندیمشک در حال ارائه خدمت به بیماران است. 

انتهای پیام 

نمایش بیشتر

کارگروه خبری مطالب پزشکی

درمان بیماری‌ها فقط یک قسمت از وظایف من است. من سعی می‌کنم با ارائه راهنماها و توصیه‌های پزشکی، افراد را به زندگی سالم و پرانرژی همراه با سلامتی هدایت کنم.