اقتصادی

آمادگی کروز برای تحقق شعار سال ۱۴۰۲/ ضرورت توجه به رشد تولید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خودرو |دانش بنیان |رشد اقتصادی

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از گروه بهمن، مدیرعامل گروه قطعه سازی کروز گفت: این شرکت با بهره گیری از جدیدترین دستگاه‌های تولیدی و همراه با استانداردهای روز دنیا و حضور مهندسین نخبه کشور در بزرگترین و پیشرفته‌ترین مرکز تحقیقات قطعه سازی کشور می‌تواند با رشد کیفی و کمی تولید، قدم جدی در کنترل تورم موجود در صنعت خودرو و تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب ایفا کند.

نادر سخا مدیرعامل گروه صنایع تولیدی کروز با اشاره به شعار سال ١٤٠٢ تحت عنوان «مهار تورم و رشد تولید» اظهار کرد: رشد اشتغال و تولید در کنار توجه به داخلی سازی کیفی از برنامه‌های اصلی کروز است.

وی افزود: حدود دو دهه است که رهبر معظم انقلاب در انتخاب شعار سال مسائل تولید را تاکید نمودند و این نشان از اهمیت موضوع دارد و طریق راه سال ۱۴۰۲ نیز با عنوان مهار تورم و رشد تولید نام‌گذاری است.

سخا با شاره به اینکه کروز ظرفیت، امکانات و تجهیزات بسیار زیادی برای تقویت تولید داخلی قطعات خودرو دارد اظهار کرد: ما می‌توانیم در تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب با نام «مهار تورم و رشد تولید» بسیار تأثیرگذار باشیم و در راستای کنترل افزایش قیمت خودرو با تولید قطعات به روز، با کیفیت و قیمت مناسب تلاش و اقدام کنیم.

وی افزود: توجه به فناوری روز و شرکت‌های دانش بنیان بسیار مهم است و به عنوان یک شرکت دانش بنیان از این ظرفیت‌ها در جهت تقویت تولید و اشتغال به نحو مطلوب استفاده می‌کنیم.
سخا با اشاره به اینکه کنترل تورم، رشد اقتصادی و ثبات در این حوزه در شرکت‌های خصوصی قابل حصول است و باید در اولویت کاری همه قطعه سازان قرار گیرد تا بتوانیم با هم افزایی و همکاری و تعامل یکدیگر در این مسیر گام برداریم گفت: امیدواریم سال ۱۴۰۲ با الهام گرفتن از شعار سال و اقدام واقعی، در حد توان به جلوگیری از رشد قیمت‌ها و مهار تورم در صنعت خودرو کمک کنیم.

نمایش بیشتر