اقتصادی

آیین استقبال از سرمربی کردستانی تیم ملی تنیس روی میز در بازی های آسیایی هانگژو

بازی |بازی های آسیایی |تنیس

به گزارش خبرگزاری کردوار نیوز از کردستان؛  صبح امروز پنجشنبه سیزدهم آنلاین ماه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و همچنین جمع زیادی از جامعه ورزشی، پیشکسوتان، مربیان و ورزش دوستان شهرستان سنندج «جمیل لطف اله نسبی» سرمربی شایسته کردستانی تیم ملی تنیس روی میز ایران در بازی های آسیایی هانگژو، وارد فرودگاه سنندج شد و مورد استقبال قرار گرفت.

 «کیومرث حبیبی» معاون عمرانی استانداری کردستان، «آمنه غلام ویسی» سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان و «فرزاد خاکی» سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی این اداره کل، فرماندار و رییس ورزش و جوانان سنندج و جمعی از بزرگان و پیشکسوتان ورزش این شهرستان در آیین استقبال از این مربی افتخارآفرین کردستانی حضور داشتند.

 گفتنی است؛ تیم تنیس روی میز کشورمان که هدایت و سرمربیگری آن را «جمیل لطف اله نسبی» مربی خوش فکر کردستانی برعهده داشت، پس از ۶۵ سال انتظار جامعه تنیس روی میز ایران ۲ نشان ارزشمند برنز را در بازی های آسیایی در بخش انفرادی و دوبل به ارمغان آورد.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه فعالیت در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با دانش عمیقی از مسائل مالی و اقتصادی، تلاش می‌کنم به شما اطلاعات دقیق و جامع را ارائه دهم تا شما بتوانید درک بهتری از رویدادها و تغییرات در دنیای اقتصاد داشته باشید.