اذعان وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به خسارات سنگین حملات حزب‌الله

جنگ |رژیم صهیونیستی |سنگ

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز (جمعه) در جریان بازدید از مناطقی در شمال فلسطین اشغالی به خسارت سنگین حملات حزب‌الله لبنان برای این رژیم اذعان کرد.

به گزارش کردوار نیوز، «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در این باره گفت: ما برای همه گزینه‌ها آماده هستیم و باید به صورت مداوم منبع حملات موشکی و پهپادی را هدف قرار دهیم.

طبق گزارش شبکه الجزیره، وی با تکرار رجزخوانی‌ها و تهدیدهای توخالی خود افزود: همانطور که به سربازان قبل از ورود به نوار غزه گفته بودم، اکنون نیز می گویم منتظر باشد و ببینید که در آینده چه خواهیم کرد.

گالانت همچنین با اذعان به خسارت سنگین عملیات‌های حزب‌الله برای این رژیم تصریح کرد: میزان خسارات وارد شده را درک می‌کنم.

نوار مرزی لبنان و شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین طی روزهای اخیر شاهد تشدید تنش بوده است و هم‌زمان مقامات رژیم صهیونیستی به انجام حملات گسترده به لبنان تهدید کرده‌اند.

این درگیری‌ها در پی حملات رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان در خاک لبنان و در مقابل حملات موشکی شدید حزب‌الله به مواضع و پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی تشدید شد.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به‌صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

رسانه‌های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان‌الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر