اخبار بین المللی

افتتاح های مترویی منطقه هفت در سال آینده هم ادامه دارد

شهردار منطقه ۷ خبرداد؛

افتتاح های مترویی منطقه هفت در سال آینده هم ادامه دارد

شهردار منطقه هفت خبر داد: افتتاح های مترویی منطقه هفت در سال آینده هم ادامه دارد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نصرالله آبادیان شهردار منطقه هفت تهران در آخرین جلسه کنترل پروژه های منطقه هفت ضمن تبریک ماه مبارک رمضان  وهمچنین تبریک پیشاپیش سال نو گفت: امروز آخرین جلسه ما در سال 1402 است و همان طور که در ابتدای دوره برنامه ارائه دادم قرار بود جزو مناطق پیشگام در ارائه خدمت به شهروندانم باشیم و در اجرای پروژه ها برنامه ریزی دقیق داشته باشیم  و به لطف پروردگار به جز جند مورد محدود انتظار ما محقق شده است و امیدواریم باقیمانده کارها هم باید تا انتهای فروردین انجام شود. 

او ضمن تشکر از فعالیت همه همکاران در سال جاری گفت: در سال آینده پروژه های محله ای کماکان ادامه خواهد یافت و با توجه به این که اعتبارات خوبی در سال آینده برای منطقه ما در نظر گرفته شده است باید تمهیدات و برنامه ریزی دقیق و منظمی داشته باشیم که بتوانیم در سال آینده پروژه ها و برنامه های توسعه شهری در منطقه هفت به خوبی پیش ببریم. 

آبادیان به افتتاح ایستگاه های مترو در روزهای قبل اشاره کرد و گفت: با توجه به حضور شهردار و افتتاح ایستگاه متروی بهارشیراز، آقای شهردار تاکید کردند که ایستگاه سرباز نیز باید به زودی افتتاح شود. همکاران من به خوبی می دانند که ایستگاه بهارشیراز از ابتدای کار ما، متوقف شده بود اما با تلاش و کوشش شبانه روزی دوستان در منطقه هفت این ایستگاه به بهرداری رسید و مردم هم اکنون از آن استفاده می کنند. ایستگاه سرباز نیز طبق برنامه ریزی انجام شده تا آبان سال آینده افتتاح خواهد شد. ورودی دوم ایستگاه سهروردی نیز در فروردین سال آینده افتتاح خواهد شد. 

او افزود: پروژه زرین گلاب در مرحله تجهیز کارگاه است و پارکینگ شهید قنبرزاده هم که یک گود رها شده بود با پیگیری های مدیران منطقه تعیین پیمانکار شده و به لطف خدا در سال آینده افتتاح می شود و 700 پارکینگ به ظرفیت پارکینگ های منطقه هفت اضافه خواهد شد. 

شهردار منطقه هفت در ادامه به برخی برنامه های دیگر شهرداری در سال آینده اشاره کرد و گفت: دسترسی مردم به چهار باغ آزاد شده و انتظار ما این است که با نصب یک سازه در محله نیلوفری و سهروردی تحول ایجاد خواهد شد. مشکل اراضی پاکستان هم  با جدیت در حال پیگیری می باشد
او همچنین گفت: افتتاح خانه خبرنگاران در منطقه که به زودی افتتاح خواهد شد می تواند یک تحول و یک اتفاق مبارک برای جامعه رسانه ای کشور باشد.

نمایش بیشتر

تیم خبری بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.