اخبار بین المللی

اقدام تازه موساد برای هدف‌گیری کماندو‌های حماس

خبرنگار |طوفان |غزه

آفتاب‌‌نیوز :

موساد یک گروه اطلاعاتی برای هدف‌گیری کماندو‌های حماس تشکیل داد.
«نیلی» که نام خود را از یک حلقه جاسوسی یهودی در اوایل قرن بیستم گرفته است که به انگلیسی‌ها علیه عثمانی‌ها در فلسطین در طول جنگ جهانی اول کمک می‌کرد، بر ردیابی و کشتن نیرو‌های نخبه حماس تمرکز خواهد داشت.

راشا تودی نوشت، نام این گروه از یک عبارت عبری سرواژه سازی شده که معنای آن «اسرائیل جاودانه دروغ نخواهد گفت» ‍ است.

رژیم صهیونیستی برای هفدهمین روز متوالی به کشتار غیرنظامیان در نوار غزه، بمباران محله‌های مسکونی و بیمارستان‌ها ادامه می‌دهد که منجر به شهادت حدود ۴۰۰ شهید در ۲۴ ساعت گذشته شد.

رژیم اشغالگر رژیم صهیونیستی بامداد امروز (دوشنبه) موجی از حملات را به نوار غزه انجام داد که به توصیف خبرنگار المیادین با تایید شهادت ۲۱ تن از جمله هفت کودک در نتیجه حمله اشغالگران به سه خانه در رفح در جنوب نوار غزه خشونت‌بارترین حمله از زمان آغاز جنگ به این منطقه بوده است.

از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی، رژیم صهیونیستی حملات هوایی سنگینی علیه نوار غزه انجام داده و بسیاری از ساختمان‌ها را با خاک یکسان کرده است؛ حملاتی که به آوارگی بیش از یک میلیون نفر از ساکنان این منطقه منجر شده است.

نمایش بیشتر

تیم خبری بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.