اقتصادی

برقراری پرواز ابوظبی -لار-ابوظبی از ۱۴ شهریور

برقراری پرواز ابوظبی -لار-ابوظبی از ۱۴ شهریور

مدیرکل فرودگاه‌ بین‌المللی آیت اللهی لارستان از برقراری پرواز ابوظبی -لار-ابوظبی از ۱۴ شهریور توسط شرکت هواپیمایی ایر عربیا از ۱۴ شهریور ماه و به صورت برنامه ای روزهای شنبه، سه شنبه و پنج شنبه هر هفته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردوار نیوز، امین الله صولتی مدیرکل فرودگاه‌ بین‌المللی آیت اللهی لارستان از افزایش پروازهای خارجی فرودگاه لارستان با برقراری ۶ پرواز ابوظبی لارستان ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی خبر داد.

صولتی افزود: با پیگیری های به عمل آمده و اعلام رسمی شرکت العربیه برقراری پرواز در مسیر ابوظبی -لار -ابوظبی انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: این پرواز به منظور رفاه حال مسافران توسط شرکت هواپیمایی ایر عربیا از ۱۴ شهریور ماه برقرار و به صورت برنامه ای روزهای شنبه، سه شنبه و پنج شنبه هر هفته انجام می شود.

مدیرکل فرودگاه‌ بین‌المللی آیت اللهی لارستان خاطر نشان کرد: این پرواز در ساعت ۹:۴۵ و با شماره پرواز ۵۳۶ از ابوظبی وارد لارستان می‌شود و در ساعت ۱۰:۲۵ با شماره پرواز ۵۳۷ از لارستان خارج خواهد شد.

وی در ادامه گفت: پرواز مذکور توسط هواپیمای ایرباس ۳۲۰ و با ظرفیت ۱۶۸ مسافر انجام می گیرد.

صولتی افزود: در حال حاضر پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی آیت الله آیت الهی در شش مسیر پروازی به مقاصد دبی، ابوظبی ، دوحه، شارجه کویت، و پرواز داخلی به مقصد تهران انجام می شود و تعداد پروازهای این فرودگاه به ۱۱۸ پرواز در ماه رسید.

انتهای پیام/

 

 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه فعالیت در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با دانش عمیقی از مسائل مالی و اقتصادی، تلاش می‌کنم به شما اطلاعات دقیق و جامع را ارائه دهم تا شما بتوانید درک بهتری از رویدادها و تغییرات در دنیای اقتصاد داشته باشید.