اخبار استانی

تحقق مصوبات سفر رئیس جمهوری به زنجان در حوزه گازرسانی روستایی

کردوار نیوز/زنجان مدیرعامل شرکت گاز زنجان از اجرایی شدن ۱۰۰ درصد مصوبات گازرسانی به روستاهای زنجان در دور نخست سفر رئیس جمهوری به استان زنجان خبر داد.

رحیم سلیمانی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار کردوار نیوز، با اشاره به اینکه در دور نخست سفر رئیس جمهوری و هیأت دولت به استان زنجان، اجرای ۳۸ طرح روستایی و دو طرح صنعتی در قالب دو مصوبه برای شرکت گاز زنجان به تصویب رسید، اظهار کرد: مصوبات سفر استانی رئیس جمهوری به استان زنجان دو دسته کلی، یکی گازرسانی به ۳۸ روستا بود که به صورت ۱۰۰ در صدی به بهره‌برداری رسید و دسته دوم، تامین گاز دو شهرک صنعتی استان بود که در حال تکمیل پروژه است.

وی با اشاره به اینکه با تحقق مصوبات روستایی، اکنون همه روستاهای مورد نظر به شبکه گاز متصل شده‌اند، ادامه داد: برای تکمیل گازرسانی ۳۸ روستای استان ۱۰۴ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از پیشرفت ۶۰ درصدی مصوبات صنعتی خبر داد و گفت: اکنون شهرک صنعتی افق ابهر از نعمت گاز طبیعی برخوردار است.

او دیگر مصوبه صنعتی سفر رئیس جمهوری به استان زنجان را گازرسانی به شهرک صنعتی شهید شهریاری زنجان اعلام و اضافه کرد: مجوز امکان‌سنجی گازرسانی به شهرک صنعتی شهید شهریاری زنجان از ستاد شرکت ملی گاز ایران گرفته شده و اکنون فقط فاز اول آن به بهره‌برداری رسیده است. تأمین زیرساخت مربوط به کل شهرک منوط به گرفتن مصوبه انشعاب از خط اصلی است که مراتب در دست اقدام قرار دارد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر