اخبار سلامت

خبر بد برای طرفداران سامسونگ/ منتظر گران شدن این محصول باشید!

به گزارش خبرگزاری کردوار نیوز، فاصله‌ی زیادی تا رویداد آنپکد سامسونگ نداریم؛ رویدادی که محفل رونمایی از ساعت‌های هوشمند جدید و احتمالاً گلکسی رینگ خواهد بود. در آستانه‌ی رونمایی، ۹۱Mobiles مشخصات و قیمت ساعت‌های هوشمند جدید سامسونگ را فاش کرده است.

ظاهراً قیمت گلکسی واچ ۷ در نسخه‌ی ۴۰ میلی‌متری بین ۲۹۹ تا ۳۱۰ دلار خواهد بود. قیمت گلکسی واچ ۶ در نسخه‌ی ۴۰ میلی‌متری هنگام عرضه ۲۹۹ دلار بود.

قیمت گلکسی واچ اولترا احتمالاً بین ۶۹۹ تا ۷۱۰ دلار خواهد بود که آن را به گران‌ترین ساعت هوشمند سامسونگ تبدیل می‌کند. گفته می‌شود واچ اولترا از تیتانیوم گرید ۴ در ساختار بدنه‌اش بهره می‌برد و به‌لطف گواهی IP۶۸ در برابر آب و گردوغبار مقاوم است.

خبر بد برای طرفداران سامسونگ/ منتظر گران شدن این محصول باشید!

گفته می‌شود گلکسی واچ ۷ در سه رنگ خاکستری، سفید و سبز روانه‌ی بازار خواهد شد. گلکسی واچ اولترا احتمالاً در رنگ خاکستری تیتانیوم و با پنج رنگ مختلف برای بند سیلیکونی عرضه می‌شود.

سامسونگ اخیراً از گلکسی واچ FE رونمایی کرد که تنها در مدل ۴۰ میلی‌متری در دسترس قرار می‌گیرد و از نمایشگر ۱٫۹ اینچی اولد و پردازنده‌ی اگزینوس W۹۲۰ در کنار ۱٫۵ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی بهره می‌برد. قیمت ساعت هوشمند مذکور ۱۹۹ دلار برای مدل بلوتوثی و ۲۵۰ دلار برای مدل LTE است.

۲۲۷۲۲۷

نمایش بیشتر