اخبار استانی

راه نجات کشور و مردم در حمایت از دین و تبعیت از ولایت فقیه است

کردوار نیوز/اردبیل رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: راه نجات کشور و مردم در حمایت از دین و تبعیت از ولایت فقیه است چرا که اینها بهترین نوع خدمت هستند.

حجت الاسلام عبدالله حسنی در گفت‌وگو با کردوار نیوز اظهار کرد: امام خمینی(ره) پایه گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی است و ما اگر می‌خواهیم از دین ، قرآن و اهل بیت(ع) حمایت کنیم و به دین خدمت کنیم بهترین مسیر خدمت، حمایت و پشتیبانی از ولایت فقیه است.

وی افزود: اگر کسی می خواهد به امام حسین(ع) خدمت کند و در کنار آن بزرگوار باشد بهترین خدمت این است که در کنار ولی فقیه زمان خود باشد یعنی خدمت به ولی فقیه خدمت به مردم و در واقع حمایت از ولایت فقیه حمایت از امام زمان(عج) است.

حجت الاسلام حسنی ادامه داد: در حقیقت ولی فقیه از نسل و ادامه دهنده راه امام علی(ع) است. ما اگر امروز به ولی فقیه زمان خود کمک کنیم و به فرامین ایشان عمل کنیم کما اینکه امام خمینی (ره) فرمود: «پشتیبان ولی فقیه باشید تا آسیبی به مملکت نرسد» قطعا به مثابه این است که به ائمه اطهار(ع) کمک کردیم.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در توصیه به جوانان کشور عنوان کرد: جوانان کشور توجه کنند که تنها راه نجات کشور و ملتها در حمایت از دین است، لذا بایستی به سمت دین برویم و از آن تبعیت کنیم و بعد از آن تبعیت از ولی فقیه است که این دو به هم تنیده شده است.

حجت الاسلام حسنی افزود: تبعیت از دین، تبعیت از قرآن و سیره اهل بیت(ع) است و ما انسانها در مسیر تکامل خود نیاز به پیروی از مسیر دین که همان مسیر اهل بیت(ع) است، داریم.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل در پایان گفت: پیشنهاد اینجانب این است که اگر ما می خواهیم ظلم و جور و ستم در دنیا نباشد باید به سراغ دین برویم و از دستورات و فرامین آن تبعیت و پیروی کنیم. در این صورت قطعا بساط ظلم و جور هم در جامعه برچیده خواهد شد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر