اقتصادی

روز اول که شرایط کمپ وزنه‌برداری را دیدم اشکم سرازیر شد

به روز رسانی…

سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری گفت: روزهای اول که شرایط کمپ وزنه‌برداری را بازدید کردم اشکم در آمد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سجاد انوشیروانی در مراسم رونمایی از حامی مالی فدراسیون وزنه‌برداری اظهار داشت: من و همکارانم در فدراسیون وزنه‌برداری با افتخار در رشته پر افتخار حاضر شدیم و همه به آن می‌بالیم.

وی افزود: هیچ وقت در امورمان کوتاهی نخواهیم کرد. آمارهایی که داریم خوب نیست اما باید تلاش کنیم. اگر هم در جایی آمار خوبی داریم با تلاش شما هیات‌ها و‌‌پیشکسوتانی است که پای کار ایستادند. قهرمانانی که افتخار این رشته هستند.

سرپرست فدراسیون وزنه برداری تاکید کرد: از درون خود فدراسیون شیطنتهایی شده است.امروز رک به شما سخن می گویم،هر کسی در فدراسیون باشد باید این مسیر را طی کند. از روز اول جایی را تحویل گرفتیم که حضور در اتاق ها برای ما دشوار بود.کمپ‌هایی در حال بازسازی است.کمپی‌ که خانه جوانان است و با کمک همه در حال ساخت است. روزهای اول که از این شرایط بازدید کردم اشکم در آمد.

انوشیروانی خاطرنشان کرد: ما یا باید بدانیم کجا مسئولیت داریم و مطالبه از ما چقدر از حجم جامعه را در بر می‌گیرد. از ۸۵ میایون ایرانی هر فردی در خیابان ما را می بینند از وزنه برداری می پرسد. ما برای اینکه رشته را در حد نام خودش با صلابت به حد واقعی برسانیم نتوانستیم از حقمان دفاع کنیم. اگر قسمت باشد ادامه دهیم باید تلاش کنیم و هدفهایی که داریم را اجرا کنیم.

وی تاکید کرد: با همه مشکلاتی که داریم تلاش کردیم همه اعزام ها را اجرا کنیم. از هر دوستی کمک گرفتیم تا کشتی به گِل نشسته را به حرکت واداریم. ان شالله در آینده با نتایج درخشان وزنه برداری شاهد خواهید بود که در گذشته این رشته کمتر دیده شده است. ما می خواهیم با کارهایمان خود را خوب نشان دهیم.

سرپرست فدراسیون وزنه برداری یاداور شد: در این مدت شاید این حرفها را زدم اما آنها را دلیل بر خودستایی نبینید.منتی نیست، با عشق این کار را می کنم. دست همه را می بوسم. طی مکاتباتی که شده از معاون اول رییس جمهوری سه درخواست داشتیم که مهمترین آن اخذ اعتبارات از محل اعتبارات رییس جمهور به میزان ۶۲ میلیارد تومان.  از دی ماه تا اخر خردادماه سال آینده واریزی ها  انجام می شود. اولین تخصیص به مبلغ ۷ میلیارد است که به همه استانها واریز می شود.این پول برای تجهیزات است و اداره کل استانها حق ندارند این پول را صرف چیز دیگری کنند. مرحله دوم پرداخت اسفند است. چه من باشم چه نباشم این را بدانید، این اقدام در راستای توانمندی استانها است.می فهمیم پرورش استعدادها و اعزام ها چقدر سخت است و پولی که شما عزیزان در استانها دارید کفاف نمی دهد. بیش از ۱۵ سال است ابزار استانداری که در ایران داریم حرفه ای نیست.اگر استان ها را توانمند نکنیم می دانیم که به مشکل می خوریم.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر