اقتصادی

سازمان‌های بین‌الملل برای ارسال کمک‌ به سوریه اقدام کنند

در واکنش به انفجار تروریستی در دمشق؛

زنان |سوریه |علم

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جامعه جهانی و سازمان‌های بین‌المللی علاوه بر محکوم کردن هرگونه تجاوز علیه سوریه برای رفع فوری تحریم‌های یک‌جانبه و ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه به این کشور، اقدام فوری ‌‌انجام دهند.

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه، وقوع انفجار تروریستی در منطقه زینبیه در حومه دمشق در روز تاسوعا و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) را که منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از شهروندان بی‌گناه از جمله زنان و کودکان شد، به شدت محکوم کرد.

وی با تسلیت به دولت و ملت سوریه و خانواده‌های قربانیان یادآور شد: در شرایطی که مردم بی‌گناه سوریه از تحریم‌های ظالمانه آمریکا و برخی کشورهای غربی رنج می برند، در سایه سکوت دردآور جامعه جهانی، گروه‌های تروریستی مورد حمایت رژیم صهیونیستی و آمریکا نیز مرتکب این گونه جنایات فجیع می‌شوند.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی تاکید کرد: با توجه به‌ نبرد چندین ساله دولت و ملت سوریه علیه تروریسم، شایسته است جامعه جهانی و سازمان‌های بین‌المللی علاوه بر محکوم کردن هرگونه تجاوز علیه سوریه از جمله حملات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی و نیز انفجارهای تروریستی اخیر در این کشور، برای رفع فوری تحریم‌های یک‌جانبه و ظالمانه آمریکایی و غربی علیه سوریه و ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه به این کشور، اقدام فوری ‌‌و مؤثر انجام دهند.

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه فعالیت در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با دانش عمیقی از مسائل مالی و اقتصادی، تلاش می‌کنم به شما اطلاعات دقیق و جامع را ارائه دهم تا شما بتوانید درک بهتری از رویدادها و تغییرات در دنیای اقتصاد داشته باشید.