اقتصادی

شرایط خرید اقساطی موتور بدون چک

شهر تهران |فروشگاه آنلاین |لوازم خانگی

آفتاب‌‌نیوز :

البته معضل ترافیک فقط در شهر تهران وجود دارد و بیشتر کلانشهر‌های ایران مانند همدان، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد با آن روبه‌رو هستند. با این‌حال در شهر تهران بیشتر حس می‌شود.

در هر صورت برای فرار از ترافیک می‌توانید یک موتورسیکلت مناسب بخرید تا علاوه بر آنکه در هزینه‌های رفت‌و‌آمد صرفه‌جویی کنید با سرعت بیشتری نیز به مقصد برسید و فعالیت‌های روزمره خود را انجام دهید. البته برای خرید موتور باید بودجه کافی در دست داشته باشید تا یک موتور خوب و مناسب تهیه کنید.

در حال حاضر قیمت موتورسیکلت نیز مانند سایر وسایل نقلیه گران شده است؛ بنابراین در این شرایط، بهتر است به سراغ خرید موتور قسطی بروید تا با مدیریت بهتر بودجه و پس‌انداز‌ها در طول ماه این ابزار کارآمد را تهیه کنید.

در حال حاضر فروشگاه‌های مختلفی امکان خرید اقساطی موتور را فراهم می‌کنند، اما شرایط همه آن‌ها مقرون به صرفه و مناسب نیست. اما با دریافت وام فوری از دیجی‌پی امکان خریدی هوشمندانه بدون نیاز به چک و ضامن برای شما فراهم می‌شود. در ادامه کمی بیشتر با شرایط خرید اقساطی موتور بدون چک آشنا می‌شویم.

مزایای خرید اقساطی موتور سیکلت

هنگامی که می‌خواهید یک موتورسیکلت یا لوازم خانگی را به‌صورت نقدی خریداری کنید، حق انتخاب شما بر اساس بودجه‌ای تعیین می‌شود که در آن لحظه در حساب خود دارید. به همین دلیل ممکن است نتوانید یک کالای با کیفیت مرغوب را بر اساس میزان پول پس‌انداز شده تهیه کنید.

اما خرید اقساطی موتور این امکان را فراهم می‌کند تا قدرت خرید خودتان را افزایش دهید و با یک برنامه‌ریزی منظم مبلغ اقساط را از پس‌انداز‌ها در هر ماه پرداخت نمایید. با این کار کالای با کیفیت بیشتری تهیه می‌کنید و قدرت خرید خود را تا حد زیادی بالا می‌برید.

همه ما در طول ماه مخارج متعددی داریم، نیاز به لوازم و ابزار‌های متفاوتی داریم و برنامه‌ریزی برای انتخاب نوع کالا‌ها و خرید آن‌ها گاهی اوقات سخت می‌شود. علاوه بر آن باید بر اساس بودجه‌ای که در طول ماه به دست می‌آوریم، انعطاف‌پذیری مالی برای خرید لوازم مختلف مانند موتور داشته باشیم تا به یکباره پس‌انداز تمام نشود.

یکی از راه‌های هوشمندانه این است که از وام فوری و اعتبار استفاده کنیم و خرید موتور یا سایر لوازم را بدون چک پیش ببریم. خوشبختانه اپلیکیشن دیجی‌پی امکان بهره‌مندی از این روش خرید را به شکلی راحت و سریع برای کاربران خود فراهم کرده است.

خریدی بدون نیاز به چک صیادی

حتما برای شما هم پیش آمده بعد از مراجعه به فروشگاه‌های موتورسیکلت برای خرید این وسیله کاربردی به‌صورت قسطی، نیاز به ارائه ضامن و چک صیادی بنفش داشتید. این موضوع تا حد زیادی باعث می‌شد که روند خرید زمان بر باشد و گاهی پیداکردن ضامن و چک سخت شود. اما در دیجی‌پی امکان خرید بدون نیاز به چک و ضامن وجود دارد. پلتفرم دیجی‌پی در حال حاضر با فروشگاه‌های معتبری در سطح کشور همکاری می‌کند و امکان خریدی راحت و سریع را برای کاربران خود فراهم کرده است.

برای بهره‌مندی از امکانات مختلف دیجی‌پی مانند دریافت اعتبار و وام کافی است که به اپلیکیشن یا وب‌سایت این مجموعه مراجعه کنید. بعد از آنکه فرایند اعتبار سنجی و تعیین میزان اعتبار دریافتی شما مشخص شد، مراحل دریافت اعتبار و خرید در این اپلیکیشن به سرعت پیش می‌رود؛ بنابراین در این مرحله با تعیین میزان اعتبار دریافتی از دیجی‌پی، کافی است به پذیرندگان و فروشگاه‌های طرف قرارداد آن مراجعه کنید و موتورسیکلت بخرید.
به‌طور مثال می‌توانید از فروشگاه دیجی کالا محصولات مختلفی مانند موتورسیکلت در برند‌های مختلف را مشاهده کنید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب نمایید. حالا بر اساس اعتبار دریافتی از دیجی‌پی خرید قسطی خود را انجام دهید.

سفته الکترونیک، ضامن آنلاین شما!

پلتفرم دیجی‌پی برای کاربران خود شرایطی ایجاد کرده تا با کمک امضای سفته الکترونیکی و آنلاین بتوانند اعتبار دلخواه خود را دریافت کنند و نیازی به معرفی ضامن یا چک صیادی نداشته باشند.

البته برای دریافت وام فوری از دیجی‌پی نیازی به مراجعه حضوری و ارائه و امضای سفته کاغذی نیست. همه چیز در بستر آنلاین و غیرحضوری انجام می‌گیرد و فقط کافی است سفته الکترونیک را امضا کنید تا امکان دریافت وام برای شما در زمانی بسیار محدود و حتی کمتر از یک ساعت فراهم شود.

دیجی‌پی، چند گام جلوتر

تا مدتی قبل برای دریافت اعتبار از دیجی‌پی همه متقاضیان وام باید چک صیادی بنفش به نام خریدار و متقاضی وام یا اقوام درجه یک ارائه می‌دادند. این مسئله باعث کند شدن روند دریافت وام شده بود. همچنین بسیاری از افراد شرایط دسترسی به چک نداشتند و در نتیجه امکان دریافت وام فوری برای آن‌ها غیرممکن می‌شد.

البته در سایر فروشگاه‌هایی که در زمینه فروش موتورسیکلت یا لوازم خانگی و دیجیتال فعال هستند، هنوز هم ارائه چم صیادی یکی از شرایط خرید اقساطی است. اما دیجی‌پی چند گام جلوتر گام برمی‌دارد تا راحتی بیشتری را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد.

در روش جدید فقط کافی است کاربران و متضاقیان به‌صورت غیرحضوری مدارکی مانند کارت شناسایی معتبر را بارگذاری و سفته آنلاین به‌عنوان وثیقه وام ارائه کنند. سهولت در فرایند دریافت وام فوری توسط دیجی‌پی کمک می‌کند که هر کاربر در زمانی بسیار محدود و کمتر از یک ساعت، تمام مراحل دریافت وام را پیش ببرد و برای خریدی مقرون به‌صرفه اقدام کند.

خرید قسطی بیشتر از سقف اعتبار دریافتی

اگر اعتبارسنجی شما در دیجی‌پی انجام شد و مبلغ دریافتی وام آن کمتر از میزانی بود که برای خرید کالا از پذیرندگان دیجی‌پی نیاز دارید، می‌توانید تا سقف اعتبار، قیمت کالا را از وام به‌صورت قسطی بپردازید و مابقی مبلغ خرید کالا را از کارت بانکی به‌صورت نقدی پرداخت کنید.

سررسید اولین قسط در دیجی‌پی

بعد از آنکه فرایند اعتبارسنجی در دیجی‌پی سپری شد و بارگذاری مدارک شناسایی یا امضای سفته الکترونیک انجام گرفت، وام به کاربر تعلق می‌گیرد. سررسید بازپرداخت اولین قسط نیز یک ماه بعد از دریافت وام و تکمیل فرایند اعتبارسنجی است

فروشگاه‌های طرف قرارداد دیجی‌پی

در حال حاضر پلتفرم دیجی‌پی دست کاربران را برای خریدی راحت و متنوع باز گذاشته و آن‌ها می‌توانند از میان چندین فروشگاه معتبر در ایران، گزینه بهتر را انتخاب و کالا‌ها و لوازم خانگی یا موتورسیکلت و سایر لوازم مورد نیاز را خرید کنند. دیجی‌پی با چند فروشگاه معتبر مانند دیجی کالا، دیجی جت، اتاقک، سفر مارکت، انتخاب، و. همکاری می‌کند.

در میان فروشگاه‌های ذکرشده، فروشگاه دیجی کالا به‌عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین ایران، دارای بیش از ۱۰ میلیون تنوع کالایی در مدل‌ها و برند‌های متفاوت است و انواع موتورسیکلت برند‌های مختلف نیز در آن به فروش می‌رسد.

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه فعالیت در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با دانش عمیقی از مسائل مالی و اقتصادی، تلاش می‌کنم به شما اطلاعات دقیق و جامع را ارائه دهم تا شما بتوانید درک بهتری از رویدادها و تغییرات در دنیای اقتصاد داشته باشید.