اقتصادی

فروش بلیت‌های ۵ میلیونی تایید شد/ اضافه پرداخت زائران عودت داده می‌شود؟

امام خمینی |خودرو |شهرسازی

سعید چلندری در خصوص فروش بلیت پرواز رفت تهران-نجف با قیمت ۵ میلیون تومان (۴۰۰ هزار تومان بالاتر از نرخ مصوب) اظهار کرد:‌ با توجه به دستور وزیر راه و شهرسازی و جلسات متعدد با مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی تاکید بر این شده که تمام ایرلاین‌ها فقط روی سیستم بلیت پروازها را عرضه کنند.

وی ادامه داد: اما بر اساس گزارش‌ها، تعدادی بلیت خارج از سامانه فروش و حتی در فرودگاه نجف فروخته شده است.

چلندری افزود: قطعاً این موارد بررسی و با شرکت‌های هواپیمایی برخورد می‌شود و باید اضافه پرداختی زائران به آنها عودت داده شود. البته متاسفانه مشکلی وجود دارد و قیمت درج شده در بلیت ۴ میلیون تومان است، اما از مسافران ۵ میلیون تومان دریافت کرده‌اند.

مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از بررسی این مسائل برای شناسایی آژانس‌ها و شرکت‌های هواپیمایی متخلف خبر داد و گفت:‌ از ۲۷ مرداد ماه تمام شرایط برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین فراهم شده و ۲۰ موکب نیز آماده پذیرایی زائران هستند.

چلندری اضافه کرد:‌ پارکینگ ترمینال سلام نیز با ظرفیت ۱۰ هزار خودرو به‌صورت رایگان آماده خدمت‌رسانی به زائران است.

بیشتر بخوانید:

۲۱۷۲۲۳

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه فعالیت در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با دانش عمیقی از مسائل مالی و اقتصادی، تلاش می‌کنم به شما اطلاعات دقیق و جامع را ارائه دهم تا شما بتوانید درک بهتری از رویدادها و تغییرات در دنیای اقتصاد داشته باشید.