اقتصادی

مشارکت مردم در جهش تولید با تقویت شرکت‌های تعاونی

در گفت‌وگو با آنا مطرح شد؛

مشارکت مردم در جهش تولید با تقویت شرکت‌های تعاونی

معاون دانشگاه آزاد نجف‌آباد، تقویت شرکت‌های تعاونی ازجمله در حوزه کشاورزی و مجتمع‌های کشت و صنعت را گام مفیدی برای جلب مشارکت مردم در تحقق شعار سال دانست.

سید حمیدرضا میرطاووسی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا با موضوع شعار سال 1403 اظهار کرد: سازمان‌های مردم‌نهاد (NGO‌ها)، جذب سرمایه‌گذاران داخل و خارج و تقویت شرکت‌های تعاونی ازجمله در حوزه کشاورزی و مجتمع‌های کشت و صنعت تعاونی گام مفیدی به منظور مشارکت مردم در تولید و جلب مشارکت آنان برای تحقق شعار سال است.

وی، رسالت و ظرفیت‌های دانشگاه و دانشگاهیان در راستای تشویق مردم به مشارکت در جهش تولید را اینگونه برشمرد: برگزاری نشست‌های تخصصی کرسی‌های علمی و همایش‌های علمی در راستای تبیین و ترویج شعار سال و عملیاتی کردن آن، تقویت ظرفیت فعالیت پارک علم و فناوری و مراکز رشد و جذب سرمایه‌‌گذاران و نخبگان دانشجو و تقویت فعالیت مراکز علمی تحقیقاتی دانشگاه به منظور جذب نخبگان ازجمله این رسالت‌هاست.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد درباره اینکه دکتر طهرانچی در پیام سال نو، راه‌اندازی بستر‌های جدیدی مانند سکوی تولید، تضمین، تامین و سکوی توزیع و لجستیک و سکو‌هایی در حوزه صنایع خلاق و عرصه‌های تربیتی را مطرح کردند، واحد دانشگاهی شما تا چه اندازه برای این بسترسازی و راه‌اندازی سکوها ظرفیت دارد؟ چنین پاسخ داد: در عرصه سکو‌های صنایع خلّاق دانشگاه طی سال‌های گذشته رویداد‌های مهم صدرا و استارت‌آپی را برگزار کرده و در عرصه تربیتی نیز تمام دانشکده‌ها موظف و مکلف به تقویت و ترویج فرهنگ و الگوی ملی مذهبی در چارچوب اهداف کلی نظام جمهوری اسلامی و اجرای منویات مقام معظم رهبری بوده و هستند.

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه فعالیت در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با دانش عمیقی از مسائل مالی و اقتصادی، تلاش می‌کنم به شما اطلاعات دقیق و جامع را ارائه دهم تا شما بتوانید درک بهتری از رویدادها و تغییرات در دنیای اقتصاد داشته باشید.