اقتصادی

نشست اضطراری وزرای خارجه سازمان همکاری اسلامی برگزار می‌شود

عراق |علم |فناوری

سخنگوی وزارت امور خارجه از برگزاری نشست اضطراری مجازی وزرای امور خارجه سازمان همکاری اسلامی در روز دوشنبه نهم مرداد خبر داد.

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه از برگزاری نشست اضطراری مجازی وزرای امور خارجه سازمان همکاری اسلامی در روز دوشنبه نهم مرداد خبر داد.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: در پی پیشنهاد مشترک وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و عراق و به دنبال تماس‌های امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با همتایان خود در کشورهای اسلامی و ارسال پیام به آنها و گفتگو با دبیر کل سازمان همکاری اسلامی و نامه ارسالی به دبیر کل آن سازمان، این نهاد با برگزاری نشست فوق‌العاده وزرای خارجه در روز دوشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۲ موافقت کرد و موضوع اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم در سوئد و دانمارک را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه فعالیت در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با دانش عمیقی از مسائل مالی و اقتصادی، تلاش می‌کنم به شما اطلاعات دقیق و جامع را ارائه دهم تا شما بتوانید درک بهتری از رویدادها و تغییرات در دنیای اقتصاد داشته باشید.