اخبار استانی

چشمی: یکسری مشکلات فنی داریم و باید آن را حل کنیم/ به نظر کادر فنی تیم ملی احترام می‌گذارم+فیلم

چشمی: یکسری مشکلات فنی داریم و باید آن را حل کنیم  به نظر کادر فنی تیم ملی احترام می‌گذارم+فیلم

مدافع هافبک استقلال گفت:یکسری مشکلات فنی داریم که باید آنها را حل کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، روزبه چشمی بعد از برتری استقلال مقابل هوادار در ورزشگاه دستگردی اظهار کرد: دوره سختی را گذراندیم و بازی‌های دشواری داشتیم. در فاصله چهار روز یک بار بازی می‌کردیم، بازی‌های خارج از تهران، بازی با سپاهان و پرسپولیس که همگی سخت بودند. بچه‌ها خسته بودند ولی واقعاً برای این بازی زحمت کشیدند. مردانگی کردند و این پیروزی مبارک شان باشد، چند روز تعطیلات داریم و دوباره کار شروع می‌شود.

وی در مورد اینکه بعد از بازی با سپاهان دیگر بازی با کیفیتی از استقلال دیده نشده، گفت: بحث فنی که یک سری مشکلات است و باید حل کنیم. خستگی روی تیم ما اثر گذاش و اکثر بازی‌ها را با ۱۱ بازیکن بازی کردیم. فشار روی تیم زیاد است و در این بازی خستگی بچه‌ها کاملاً واضح بود. ان‌شاءالله با استراحت در تعطیلات دوباره با قدرت برمی‌گردیم.

مدافع استقلال در مورد مشکلات تیمش گفت: دویدن و خستگی یک طرف، خستگی ذهنی هم یک طرف.

وی در خصوص اینکه یکی از غایبان لیست تیم ملی است، گفت: نظر کادرفنی بوده و حتماً بعد از جام ملت‌ها بررسی کردند و به این نتیجه رسیدند که نباشیم. آرزوی موفقیت برای بازیکنان و کادرفنی تیم ملی دارم و امیدوارم بهترین نتایج را بگیرند. همیشه به تصمیم کادرفنی تیم ملی و باشگاهی احترام گذاشتم و ای بار هم احترام می‌گذارم. 

چشمی درباره اینکه دلیل دعوت نشدنش در راستای جوانگرایی تیم ملی بوده، گفت: من به خدا سنی ندارم. اگر به سال ۱۴۰۲ حساب کنیم من ۳۰ ساله هستم. انگیزه‌ام را از دست نمی‌دهم، در یک دوره دو ساله هم مربیان تیم ملی روی من نظری نداشتند، تلاشم را کردم و حداقل یک اتفاق مثبت را برای تیم ملی و مردم‌مان رقم زدم. هم برای خودم یک اتفاق ویژه در جام جهانی مقابل ولز برایم افتاد. قطعاً اتفاقات بد هم بوده ولی اتفاقات خوب هم رقم خورده، به تصمیم کادرفنی احترام می‌گذارم و ان‌شاءالله بهترین اتفاقات برای تیم ملی رقم بخورد.

نمایش بیشتر