اقتصادی

۱۳میلیون قبض پاداش گرفتند/اخطار برای پرمصرف‌ها

ایران |برق |تابستان

مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: تا این لحظه از ۳۶ میلیون قبض صادره ۱۳ میلیون قبض، مشمول دریافت پاداش مدیریت مصرف شدند.

به گزارش کردوار نیوز، مصطفی رجبی مشهدی با بیان اینکه پیش‌بینی می شود امروز حداکثر میزان تقاضای برق به ۷۰ هزار مگاوات برسد، اظهار کرد: برای روزهای آینده یعنی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه با افزایش تدریجی دما به اعداد بیش از ۷۱ هزار مگاوات خواهیم رسید که برای ابتدای شهریورماه این عدد بی سابقه است.

وی با بیان اینکه از ابتدای تابستان ۳۴ روز است که میزان حداکثر تقاضا نسبت به نصاب سال گذشته بیشتر است که نشانه تداوم گرما و میزان مصرف زیاد برق در طی ایام تابستان است، گفت: فرصت استفاده و شرکت در طرح پاداش مدیریت مصرف تا پایان شهریور ماه ادامه دارد و از مشترکان پرمصرف درخواست میکنیم برای جلوگیری از دریافت قبوض سنگین به دلیل پرمصرفی با کاهش مصرف برق خود نسبت به دوره مشابه سال گذشته پاداش مدیریت مصرف دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران با تاکید بر اینکه تا پایان شهریور ماه فرصت بهره‌مندی از پاداش مدیریت مصرف برای مشترکان خانگی وجود دارد، گفت: مشترکان به ویژه در مناطقی از کشور که کاهش دما داشتند با خاموش کردن کولرها، کاهش مدت زمان استفاده از وسایل سرمایشی و یا استفاده از دور کند کولرها می توانند پاداش دریافت کنند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه فعالیت در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با دانش عمیقی از مسائل مالی و اقتصادی، تلاش می‌کنم به شما اطلاعات دقیق و جامع را ارائه دهم تا شما بتوانید درک بهتری از رویدادها و تغییرات در دنیای اقتصاد داشته باشید.