اخبار استانی

۷۱ شعبه اخذ رای در شهرستان چرام پیش‌بینی شده است

کردوار نیوز/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان چرام گفت: در مجموع در شهرستان چرام ۷۱ شعبه اخذ رای داریم که از این تعداد ۳۸ شعبه ثابت و ۳۳ شعبه سیار هستند.

عبدالرحمان توفیقیان در گفت و گو با خبرنگار کردوار نیوز با اشاره به اینکه از تعداد کل شعب اخذ رای ۲۷ شعبه شهری و ۴۴ شعبه روستایی هستند، افزود: کل آراء تقریبی شهرستان چرام ۲۴ هزار تا است و از این تعداد حدود ۱۱۰۰ نفر رای اولی هستند.

وی میزان مشارکت در انتخابات دور قبلی مجلس در این شهرستان را نزدیک به ۷۰ درصد عنوان و اظهارکرد: در راستای چهار راهبرد اساسی انتخابات از معتمدین بدون حاشیه و پای کار کمک می گیریم همین طور برای انتخاب اعضاء شعب و چینش نیروها در حد امکان شفاف‌سازی انجام می دهیم.

فرماندار شهرستان چرام تصریح کرد: روند انتخابات بر اساس روز شمار انتخابات در شهرستان چرام در حال انجام است و مشکلی در این زمینه نداریم.

توفیقیان بیان کرد: همچنین نشست با هیئت اجرایی و نظارت و اعضای حقوقی و اداری مرتب در حال برگزاری است و کلیه عوامل اجرایی انتخابات در سامانه جامع انتحابات ثبت می‌شوند و دوره‌های آموزشی نیز برای اعضای فناوری انتخابات شروع شده است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر