اخبار استانی

آغاز تبلیغات انتخاباتی کاندیدای مجلس خبرگان از فردا

کردوار نیوز/چهارمحال و بختیاری رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: ۳ کاندیدای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از فردا ۲۵ بهمن تبلیغات انتخاباتی خود را در استان آغاز می‌کنند.

محسن حسین‌میرزایی ۲۴ بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه سه کاندیدای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از فردا ۲۵ بهمن تبلیغات انتخاباتی خود را در استان آغاز می‌کنند، اظهار کرد: برابر قانون و در فرصت زمانی تعیین شده، ۹ نفر برای نامزدی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان ثبت‌نام کردند که از این تعداد، سه نفر تأیید صلاحیت شدند.

وی با توصیه نسبت به رعایت دقیق مُر قانون در تبلیغات انتخاباتی، افزود: از نامزدها و همراهان آن‌ها در ستادهای انتخاباتی انتظار می‌رود که قوانین را رعایت کنند.

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری بیان کرد: ۱۵۶ نفر نیز به عنوان نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی تأیید صلاحیت شده‌ و آماده هستند که در ۱۱ اسفندماه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

حسین‌میرزایی تأکید کرد: به این نامزدها نیز توصیه می‌شود که حتماً خودشان و طرفداران و مسئولان ستادهای انتخاباتی مُر قانون را رعایت کنند.

وی در پایان گفت: همه این افراد برای امر مهم قانونگذاری در کشور وارد میدان شده‌اند و بنابراین حتماً باید خود نیز نسبت به قوانین احترام بگذارند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر