اقتصادی

آمادگی ایران خودرو برای اجرای طرح بزرگ وزارت صمت در فروش خودرو

آمادگی ایران خودرو برای اجرای طرح بزرگ وزارت صمت در فروش خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه ای بر همراهی با طرح بزرگ فروش خودرو توسط وزارت صمت تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری کردوار نیوز، در اطلاعیه ایران خودرو آمده است:

با توجه به افزایش اخیر تیراژ تولید، طرح فروش فوق العاده ایران خودرو برای عرضه بیش تر به بازار بوده و منافاتی با همراهی این گروه صنعتی با طرح بزرگ وزارت صمت در پیش فروش محصولات ندارد. 

این اطلاعیه افزوده، گروه صنعتی ایران خودرو مصمم است تا علاوه بر انجام تعهدات پیشین به مشتریان در موعد مقرر و ایفای تعهدات معوق، نسبت به عرضه در روزهای پایانی سال اقدام کند و بر همین اساس طرح فروش فوق‌العاده را به اجرا گذاشته است. 

این در حالی است که گروه صنعتی ایران خودرو آمادگی کاملی برای همراهی در اجرای طرح بزرگ پیش فروش خودرو که توسط وزارت صمت برنامه ریزی شده دارد و تعداد محصولات برنامه ریزی شده در طرح پیش فروش توسط وزارت صمت را براساس برنامه تولید در دستور کار قرار خواهد داد. 

این اطلاعیه تصریح کرد، ایران خودرو از جمله خودروسازانی بوده که در ابتدای برنامه ریزی وزارت صمت برای اجرای این طرح بزرگ و حذف قرعه کشی اعلام آمادگی کرده تا تمامی تولیدات سال آینده خود را در قالب این طرح و نوبت دهی به مشتریان عرضه کند. 

بر همین اساس، برنامه فروش فوق العاده ایران خودرو منافاتی با این طرح نداشته و صرفا به منظور افزایش عرضه به بازار بوده است.

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نمایش بیشتر