اقتصادی

قیمت گوشی موبایل امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۲

امروز سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۲، همچنان قیمت گوشی‌های موبایل نسبت به سطوح آغاز هفته بدون تغییر ماندند.

ثبات قیمت گوشی موبایل

در گروه پرطرفدار اپل، قیمت گوشی آیفون ۱۳ پرومکس در سطح ۶۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت گوشی آیفون ۱۳ معمولی در سطح ۳۶ میلیون تومان بدون تغییر ماندند. در این گروه، ثبات قیمت شامل مدل آیفون ۱۴ پرومکس نیز شد و آن را در همان سطح ۵۸ میلیون تومان متوقف کرد.

در گروه سامسونگ، قیمت گوشی S۲۲ ultra بدون تغییر، در سطح ۴۳ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان و قیمت گوشی S۲۳ ultra نیز در سطح ۴۸ میلیون تومان باقی ماندند. اما نوسان جزئی قیمت در سری اقتصادی این گروه مشاهده شد، به‌طوری که قیمت گوشی A۵۴، با اندکی کاهش به سطح ۱۳ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان و قیمت گوشی A۳۴ با اندکی افزایش به سطح ۱۱ میلیون و ۹۹ هزار تومان رسید.

قیمت گوشی موبایل

در گروه شیائومی ، قیمت گوشی Mi ۱۱ ultra بدون تغییر در همان سطح ۳۶ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان باقی ماند ولی قیمت گوشی شیائومی Redmi Note ۱۲ pro با کاهش جزئی به سطح ۱۱ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان رسید.

در گروه ناتینگفون نیز قیمت گوشی Nothing phone ۱ در همان سطح ۱۶ میلیون و ۶۶۹ هزار تومان و قیمت گوشی ناتینگفون ۲ در سطح ۳۸ میلیون و ۸۳۳ هزار تومان بدون تغییر ماندند.

۲۲۰

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه فعالیت در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با دانش عمیقی از مسائل مالی و اقتصادی، تلاش می‌کنم به شما اطلاعات دقیق و جامع را ارائه دهم تا شما بتوانید درک بهتری از رویدادها و تغییرات در دنیای اقتصاد داشته باشید.