اخبار بین المللی

نگرانی اشغالگران از توسعه عملیات‌های مقاومتی در کرانه باختری

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از نگرانی‌های موجود در این رژیم نسبت به عملیات‌های مقاومتی انجام شده توسط نیروهای مقاومت فلسطین در مناطق مختلف کرانه باختری خبر دادند.

به گزارش کردوار نیوز، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت نوشت عملیات‌های مقاومتی در کرانه باختری رو به افزایش بوده و این منطقه در ماه‌های اخیر شاهد عملیات‌های پیاپی بوده است و این عملیات‌ها می‌تواند به صورت کُشنده‌تری انجام شود.

طبق گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این روزنامه افزود: این عملیات‌ها متوقف نشده و به صورت متنوع در حال انجام است و یکی از مشکلات اساسی آن که نگرانی‌هایی را در پی داشته توسعه عملیات‌ها در سراسر کرانه باختری است.

در ادامه این گزارش آمده است رژیم صهیونیستی امیدوار است از ماه رمضان بدون تنش بیشتر در کرانه باختری عبور نماید.

روز گذشته نیروهای مقاومت با اجرای یک عملیات هفت صهیونیست را مجروح کرده که شرایط سه نفر از آنها به شدت وخیم و ناامید کننده گزارش شده است. در این عملیات که در نزدیکی شهرک دولیف در غرب رام الله انجام شد به یک اتوبوس شهرک نشینان حمله شده و برکات منصور به عنوان مجری عملیات به شهادت رسید.

لازم به ذکر است اشغالگران صهیونیست پس از چهار ساعت و نیم درگیری با مجری این عملیات در نهایت توانستند با استفاده از بالگرد وی را به شهادت برسانند.

رسانه‌های صهیونیستی در واکنش به این عملیات اعلام کردند: این حادثه‌ای استثنایی بوده و این بسیار جنون آمیز است که یک فرد مسلح چهار ساعت و نیم در برابر تعداد زیادی از نیروها که از پشتیبانی هوایی برخوردار بودند مقاومت می‌کند و در نهایت پس از آنکه در دستیابی به آن موفق نمی‌شوند بالگرد به این فرد حمله می‌کند.

گروه‌های فلسطینی نیز خواستار انجام عملیات‌های مقاومتی در تمام جبهه‌ها در ماه رمضان شدند تا از این طریق نسل کشی در نوار غزه پایان یافته و مساله فلسطین به پیروزی دست یابد.

رسانه‌های صهیونیستی نیز از نگرانی نهادهای امنیتی رژیم اشغالگر از ماه رمضان و حوادث احتمالی آن در کرانه باختری و قدس اشغالی خبر دادند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

تیم خبری بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.