اخبار جامعهکسب و کار ایرانی

باربری و اتوبار صداقت بار 1786

اتوبار و اسباب کشی ارزان، تبلیغ یا واقعیت؟

بسیاری به دنبال خدمات حمل بار و اثاثیه منزل ارزان هستند، در صورتی که با بررسی تعرفه‌های شرکت‌های اسباب کشی متوجه این موضوع می‌شوید که قیمت‌های آن‌ها، بر اساس آنچه تعرفه و نرخ نامه اتحادیه مشخص کرده است می‌باشد و بدین شکل نیست که برخی قیمت را کم پیشنهاد دهند و برخی با هزینه بیشتری همان خدمت را ارائه کنند.

البته این مورد را نیز در نظر بگیرید که برخی از افراد فاقد مجوزهای لازم برای ارائه خدمات هستند؛ و برای جلب رضایت شما، قیمت‌های کمتری را تحت عنوان اسباب کشی ارزان پیشنهاد می‌دهند.  اگر برای اولین بار نیست که قصد دارید از این خدمات استفاده کنید، مطمئنا شما نیز با ما هم‌عقیده هستید که اساس کشی ارزان یعنی ارائه خدمات بدون آسیب و خسارت به خانه قبلی، خانه جدید و وسایل شما باشد.

آسان |استان تهران |استاندارد

انواع ماشین اسباب کشی برای کرایه

معمولا از کامیونت، خاور یا وانت برای اثاث کشی استفاده می‌شود.  کامیون و وانت از جمله پرطرفدارترین ماشین‌ها برای این خدمات هستند، اما اگر هنگام ثبت سفارش آنلاین خدمات با مشکل در تصمیم‌گیری روبرو می‌شوید، باید موارد زیر را در نظر بگیرید.

حجم اسباب و اثاثیه، تعیین‌کننده نوع ماشین اتوبار است. اگر تعداد وسایل بزرگ زیاد است بهتر است از خاور و یا کامیون استفاده کنید، اما اگر حجم وسایل کمتر است گزینه‌های پیشنهادی ما وانت بار و نیسان بار است، باز هم نوع مسیر (درون شهری و بین شهری ) هم روی انتخاب صحیح ماشین تاثیر می‌گذارد که بهتر است با متخصصین مشورت کنید. در صورتی که از خدمات باربری برای اسباب‌ کشی کامل خانه استفاده‌ می‌کنید، پیشنهاد ما این است که سعی کنید با بسته‌بندی مناسب حداکثر وسایل را در یک کامیون جا دهید، تا نیازی به گرفتن وانت‌ بار با رفت و امدهای مکرر نباشد.

چگونه یک اثاث کشی آسان و بی دردسر داشته باشیم؟

همان‌طور که گفتیم، جابه جایی و اساس کشی دارای چالش‌ها و سختی‌هایی است که ذهن افراد را به خود مشغول می‌کند. اما با یک برنامه‌ریزی منظم می‌توانید اسباب کشی ارزان و راحتی را تجربه کنید. پیشنهاد ما این است که کارها را به 3 بخش تقسیم کنید تا مدیریت آنها برایتان آسان شود:

یک. کارهای پیش از اسباب کشی

معمولا حجم کارها پیش از جابه‌جایی بیشتر است. این کارها شامل مشخص کردن زمان دقیق برای جابه‌جایی، جمع کردن و بسته بندی وسایل، تمیز کردن منزل جدید و… می‌شود که باید قبل از روز موعد انجام شود. توجه کنید که وسایل با لیبل و یا ماژیک مشخص و دسته بندی شوند. اگر خودتان برای بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل وقت ندارید، می‌توانید یک شرکت خدمات اسباب کشی آنلاین معتبر در شهر خودتان پیدا کنید.

دو. کارهای روز اثاث کشی

در روزی که قرار است جابه‌جا شوید، باید در زمان مشخصی وسایل را به منزل جدید انتقال دهید، به یاد داشته باشید که وسایل و کارتن‌های مربوط به هر اتاق و بخش‌ را در کنار هم قرار دهید، تا هنگام چیدمان کارتان سریع‌تر پیش رود.  با توجه به حجم وسایل و نوع ماشین، تعدادی کارگر نیاز دارید؛شما باید بر عملکرد کارگران نظارت کنید تا وسایل بدون آسیب جابه‌جا شود. اگر مرحله قبلی را به درستی انجام داده باشید، این مرحله را به آسانی پشت سر خواهید گذاشت.

سه. کارهای پس از اسباب کشی منزل

هنگامی که آخرین کارتن و وسایل را به منزل جدید منتقل کردید، کار شما با شرکت حمل اثاثیه به پایان می‌رسد، اما کار شما هنوز تمام نشده است. پس از انتقال اثاثیه منزل، باید وسایل بسته بندی شده را باز کنید. چیدمان وسایل، نصب لوازم خانگی و لوستر از مواردی است که در این مرحله انجام می‌شود. در این مرحله بهتر است که ابتدا از وسایل بزرگتر که باعث اشغال فضا و شلوغی شده‌اند شروع کنید و تصمیم بگیرید که هر کدام کجا قرار بگیرد. بعد از جابه‌جایی این وسایل، حالا به راحتی می‌توانید از هر بخش خانه برای چیدن وسایل شروع کنید، مثلا اول آشپزخانه را تمام کنید و بعد به سراغ اتاق خواب بروید.

ترفندهای اسباب کشی

در ادامه چند نکته و ترفند را بیان کرده‌ایم که مراحل جابه جایی اثاثیه راحت تر پیش رود، برای داشتن اسباب کشی مرتب، باید مراحل آن را به ترتیب زیر رعایت کنید:

نحوه بسته بندی وسایل برای اثاث کشی

مهم‌ترین نکته برای بسته بندی بهتر، تهیه پلاستیک حباب‌دار یا روزنامه و چسب پهن است. با زمان گذاشتن روی بسته بندی وسایل، از وارد شدن ضربه به وسایلی مانند یخچال، تلویزیون و وسایل شکستنی در امانید. اما گاهی به خاطر مشغله‌ کاری، بسته‌ بندی اثاثیه منزل یکی از کارهای دشوار می‌شود. شما می‌توانید قبل از آمدن اتوبار، از یک یا چند کارگر کمک بگیرید.

 • وسایل و ظروف شکستنی را درون پارچه تمیز یا لباس‌هایتان بپیچید، و سپس در کارتن قرار دهید.
 • برای حمل و جابه‌جایی راحت‌تر کارتن‌ها، وسایل سنگین را در کارتن‌های کوچک و وسایل سبک را در کارتن‌های بزرگ‌تر قرار دهید.
 • هنگام بسته بندی روی هر کارتن محتویات آن و محل نهایی آن‌ها (اتاق، آشپزخانه یا …) را بنویسید، تا پس از اسباب کشی و هنگام باز کردن کارتن‌ها به‌راحتی اثاث را جا دهید.
 • کارتن‌هایی که نباید باز شوند و بایستی انبار شوند را مشخص کنید.

هنگام رسیدن اتوبار

بهتر است لوازم و وسایل ارزشمندی صوتی و تصویری (مانند تلویزیون) که آنها در کارتن‌های مخصوص خودشان قرار داده‌اید را با ماشین شخصی خودتان جابجا کنید؛ اما وسایلی مانند پیانو، گاوصندوق‌های بزرگ، یخچال ساید بای ساید، و تردمیل از وسایل خاص در اسباب کشی هستند، و ممکن است کارگران هزینه بیشتری دریافت کنند.

جا دادن اثاث منزل بعد از اثاث کشی

مهم‌ترین مرحله اثاث کشی بعد از بردن وسایل، چیدن مبلمان است. اول از همه به سراغ چیدن آشپزخانه بروید و سپس سرویس بهداشتی و حمام.

 • شخصی را در خانه جدید قرار دهید تا کارگرهای اتوبار را راهنمایی کند.
 • وسایل هر قسمت را بر اساس نامی که روی جعبه‌ها نوشته شده است، در جای خود قرار دهد.
 • برای جلوگیری از چروک شدن لباس‌ها، آن‌ها را سریع در کمدها آویزان کنید.

نکات مهم هنگام اسباب کشی

اگر ترتیب انجام کارهرا را رعایت کنید، کار شما یا کارگر اسباب کشی حسابی راحت‌تر می‌شود. ترتیب زیر را می‌توانید به خاطر بسپارید:

 • بهتر است از چند هفته قبل از اثاث کشی به دنبال تهیه و خرید کارتن باشید.
 • کشوها و کمدهای خود را خالی نکنید. می‌توانید کمد و کشوها رو با لباس‌های درون آن به خانه جدید منتقل کنید.
 • قبل از بسته بندی اثاثیه منزل، کف جعبه و کارتن‌ها را با چسب پهن را به خوبی بچسبانید.
 • رای مراقبت از وسایل چوبی، روی آنها پلاستیک حباب دار یا روزنامه بچسبانید.
 • قبل از ورود به منزل جدید، خانه را تمیز و سپس سمپاشی کنید.
 • وسایل مربوط به انباری را پس از چیدمان منزل مرتب کنید و در انباری قرار دهید.

شرکت‌های خدمات اسباب کشی آنلاین

خدمات اسباب کشی منزل آنلاین “صداقت بار”، یعنی اینکه شما بدون مراجعه حضوری به شرکت‌ها و فقط با چند کلیک ساده با گوشی خود به بهترین شرکت‌ها متصل شده و قیمت خدمات را دریافت کنید. در واقع شما در هر لحظه و هرجا که باشید می‌توانید به راحتی به چندین شرکت اثاث کشی جهت جابه‌جایی منزل و یا محل کار خود متصل شوید. درست است که شما دارید از طریق گوشی همراه خود و به صورت آنلاین ثبت سفارش می‌کنید، اما تمامی موارد جزء به جزء پرسیده و بررسی می‌شود و شرکت های پیشنهادی به شما دقیق‌ترین قیمت را جهت ارائه خدمات اسباب کشی به شما ارائه می‌دهند.

باربری ارزان در شرکت صداقت بار:

باربری ارزان از دیگر خدمات باربری بار سنتر است که بصورت شبانه روزی و با کادر متخصص در زمینه خدمات باربری ارزان و اتوبار در خدمت شما است. اسباب کشی و حمل لوازم و و سایل منزل یا محل کار و اداره جات، همواره یکی از کابوس‌های هر مستاجر و یا افراد شاغل بوده است. ترس از گم شدن لوازم ارزشمند، شکستن ظروف شکستنی و همچنین دردسرهای ناشی از سختی‌های فرایند حمل بار و بسته بندی می‌تواند باعث اذیت و خستگی شما شود.

باربری و اتوبار صداقت بار در استان تهران شعبه باربری ارزان با ارائه و خدمات بسیار مفیدی از جمله: ایجاد و ساخت یک برنامه ریزی و زمانبندی درست برای حمل بار و اثاث مشتریان، بسته بندی با دقت وسایل و کالاها، چیدمان اصولی اقلام در هنگام جابه جایی و ارسال خودروهای باربری استاندارد و توانسته است مشکلات ناشی از حمل و انتقال هرگونه بار را به حداقل برساند.

چرا از باربری ارزان بارسنتر باید استفاده کنیم ؟

در دنیای امروزی به دلیل بالا رفتن هزینه‌های زندگی، نیاز به تنوع و نیاز به مهاجرت بین استان‌های مختلف، به دلایل مختلفی مانند نوع شغل و یا هموظنانی که به صورت مستأجر در یک مکان ساکن هستند و به همین خاطر نیازمند این هستند که در فاصله‌های زمانی کوتاهی نسبت به تعویض منزل و حمل و نقل لوازم خود اقدام کنند.

ما به شما این مژده را می‌دهیم که اگر شما هم از این دسته هستید، می‌توانید اسباب و لوازم محل زندگی و محل کار خود را با استفاده از اتوبار و باربری ارزان جابجا نمایید و هر نوع  باری که داشته باشید را می‌توانید به شرکت ما بسپارید. شما هموطنان گرامی با تکیه بر رزومه و سابقه درخشان و قابل اعتماد تیم اجرایی فعال در شرکت بارسنتر می‌توانید به تجربه ی باورنکردنی یک اسباب کشی منظم و برنامه ریزی شده دست پیدا کنید و در آینده به بعنوان خاطره ای شیرین در آینده از آن یاد کنید.

تیم باربری ارزان و اتوبار ارزان بارسنتر در بسته بندی و جمع آوری وسایل به بهترین شکل و نهایت دقت ممکن عمل می‌کند و هم‌چنین در مرحله بار زدن اسباب و وسایل نیز با احتیاط کامل و تمرکز بسیار عمل می‌کند، تا هیچ صدمه ای به اجناس گران‌ قیمت شما وارد نشود. شرکت ما بهترین  در تهران بوده و برای راحتی بیش‌تر شما هموطنان عزیز، کارگر اثاث کشی آقا و خانم را در کادر فنی خود قراره داده است و به انتخاب شما به محل ارسال می‌کند.

همچنین چیدمان لوازم و اثاثیه در ماشین باربری به گونه ای انجام می‌شود که کلیه لوازم و اثاثیه مشتریان در یک نوبت جابه جایی منتقل شود تا هزینه‌های آن‌ها کاهش یابد. اتوبار و باربری ارزان بارسنتر، متخصص در انتقال و بسته بندی اسباب و اثاثیه با پرسنل خوش برخورد و با سابقه و با امکانات کامل و به روز و تعرفه‌های مناسب آماده خدمت دهی به تمامی همشهریان و مشتریان است.

به نقل از: باربری صداقت بار

نمایش بیشتر