اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

کیف مناسب بانوان در سفر

قبل از شروع سفرهای مدرسه، اردوهای ورزشی و المپیادهای علمی و سفرهای دوستانه تجهیزات لازم سفر یکی از دغدغه های اصلی دختران است. نوع حمل و نقلی که برای سفر خود انتخاب می کنید می تواند بر کیفیت سفر شما تأثیر بگذارد. اگر از ما بپرسید سفر دخترانه یکی از پر زرق و برق ترین سفرهایی است که هر دختری باید حداقل یک بار آن را تجربه کند. البته سفر کاملاً جذاب است و هیچ چیز بهتر از سفر برای استراحت و تجدید قوا نیست. اما سفر فقط بستن چمدان، خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل، ثبت نام در اردوی دانشجویی و رفتن به سفر نیست.

گاهی اوقات نکاتی در سفر وجود دارد که اگر آنها را نادیده بگیرید قطعا دچار مشکل خواهید شد. نکاتی که ممکن است برای همه یکسان نباشد. یکی از این نکات انتخاب وسایل لازم برای سفر است. اگر به زودی به یک سفر دخترانه می روید و هنوز نمی دانید چه چیزی را با خود ببرید یا چه چیزی را ترک کنید، این مقاله برای شما مناسب است.

در سفر دخترانه چه چیزی بیاوریم؟

این ممکن است اولین جمله ای باشد که قبل از شروع سفر از خود یا اطرافیانتان می پرسید. البته سوال منطقی و درستی است چرا که خانم ها از نظر اهمیت دادن به احساس راحتی در سفر و توجه به استفاده از لوازم سفر قابل مقایسه با آقایان نیستند و جزئیات بیشتری را مد نظر قرار می دهند. به همین دلیل است که این سوال پیش می آید که قبل از رفتن به سفر دختران چه چیزی را ببریم و چه چیزی را نگیریم.

چک لیست سفر |لیست وسایل سفر |لیست وسایل مورد نیاز سفر با ماشین شخصی

کیف مناسب برای سفر

کفش مناسب برای سفر خود انتخاب کنید؛ لباس مناسب برای سفر خود انتخاب کنید؛ لوازم آرایشی را فراموش نکنید.

یک کیف مسافرتی، یک کیف پاسپورت بگیرید، برای مشاهده انواع کیف های مینی بگ می توانید به سایت فروشگاهی گلدن کیف مراجعه نمایید.

توصیه می کنیم فهرستی از ملزومات سفر تهیه کنید تا نگران چیزهایی نباشید که با خود برده اید و یا حتی فکر می کنید که کارساز نبوده و نشد. البته به دلیل نوع سفر (سفر دخترانه) چیزهایی که می برید قطعا با سفرهای دیگر متفاوت خواهد بود و حتی بیشتر! بنابراین، تهیه چک لیستی از چیزهایی که برای یک سفر دخترانه نیاز دارید، می تواند خیال شما را در مورد موارد کاربردی که باید با خود ببرید راحت کند. اما بهترین راه برای تهیه لیستی از چیزهایی که برای سفر یک دختر نیاز دارید چیست؟!

ابتدا موارد را بر اساس اولویت خود دسته بندی کنید. بنابراین، انتخاب لوازم جانبی لازم آسان تر خواهد بود. چک لیست شما باید شامل لباس، لوازم آرایش، لوازم الکترونیکی، وسایل شخصی، تنقلات مورد علاقه و داروهای شخصی باشد.

سپس برای هر یک از موارد بالا لیستی تهیه کنید و وقتی ابزاری را حذف کردید، زیر نام ابزار خط بکشید تا چیزی از دست ندهید. توصیه می کنیم از کسانی که تجربه سفر دخترانه دارند مشاوره بگیرید.

لوازم جانبی موبایل در سفر

اگر شما هم جزو آن دسته از دختران جوانی هستید که در سفرهایتان مشغول کار یا جستجو هستند و یا نمی توانید مدت زیادی از دنیای تکنولوژی دور بمانید، باید تعدادی از لوازم سفر خود را به این وسایل اختصاص دهید. علاوه بر این، برخی از لوازم جانبی در هیچ یک از دسته بندی های بالا قرار نمی گیرند، اما همراه داشتن آنها به کیفیت سفر شما کمک می کند. در زیر لیستی از سایر لوازم ضروری سفر آمده است که می توانید بر اساس نوع و زمان سفر خود انتخاب کنید.

هدست/هندزفری

بالش مسافرتی

بالش مسافرتی

چشم بند / ماسک خواب

بطری آب

داروهای مهم

غذا

دوربین

لپ تاپ

پد

کارت های بانکی

پول نقد

شناسنامه (کارت ملی / پاسپورت / دفترچه بیمه)

کتاب راهنمای سفر

تلفن همراه، لپ تاپ و شارژر

نمایش بیشتر