خرید لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش

پیمتاش تجربیات گذشته و تکنولوژی برتر امروزی را با هم ترکیب کرده و با کیفیت برند بالا و نیروی انسانی پویا به مشتریان خود خدمت می کند. پیمتاش دارای سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و گواهینامه های کیفیت بین المللی است، نیازهای مشتریان خود را با آخرین زیرساخت های تکنولوژیکی، ماشین آلات و سیستم های به روز، برآورده می کند. لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش، اتصالات پی وی سی، شیر توپی پی وی سی، شیر پروانه ای پی وی سی، اتصالات کوپلینگ، سوپاپ های کوپلینگ، جعبه های شیر، تجهیزات استخر و دیگر محصولات به ویژه لوله ها و اتصالات آبیاری قطره ای همگی از جمله تولیدات این شرکت هستند.

مشخصات تماس با کارشناسان پایپ تهران

پایپ تهران به عنوان یکی از برترین مجموعه‌های بازرگانی کشور از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را با هدف تأمین، تجهیزات و تاسیسات صنعتی و ساختمانی آغاز نمود و در بیش از دو دهه فعالیت خود توانست بخش وسیعی از نیازمندی‌های صنایع مختلف کشور از قبيل صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، تأسیسات سرمایشی و گرمایشی ساختمان، صنایع غذایی

آدرس تهران ،چهار راه گلوبندک خیام شمالی روبروی دادگاه جرائم اقتصادی پلاک928 (بازار تهران)
تلفن1 2155699825
تلفن2 2155699826
تلفن3 2155610448
تلفن4 2155610449

پیمتاش از معتبرترین برندهای تولید این محصولات می باشد. لوله یو پی وی سی پیمتاش از انواع لوله های پلیمری است که کاربردهای فراوان با عمری طولانی دارند و به دلیل مزایای بسیاری که دارند، به مقدار زیادی مورد توجه هستند.

خرید لوله |لوله و اتصالات

کاربرد اتصالات یو پی وی سی پیمتاش

انواع رابط ها و اتصالات در اندازه های مختلف در پروژه های لوله کشی مورد استفاده قرار میگیرند. انواع رابط های پرکاربرد زانویی، ۴۵ درجه، ۶۰ درجه، ۹۰ درجه می باشد. از اتصالات برای منحرف کردن مسیر جریان سیالی که توسط لوله ها قرار است منتقل شود استفاده می شود. در ضمن آب بندی این اتصالات مطلوب بوده و نشتی در آنها اتفاق نمی افتد.

کاربردهای لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش

از لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش با اطمینان در پروژه های ساخت و ساز خود استفاده کنید. پروژه هایی نظیر لوله کشی استخر، لوله کشی آب شرب در منازل، آب و فاضلاب، سونا، لوله کشی های جکوزی و مکان هایی مانند پارک آبی، انجام امور لوله کشی در زمین های کشاورزی و آبیاری، در بخش شیلات نیز از لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش می توانید استفاده کنید.

مزایای استفاده از لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش

این محصولات در برابر گرما و حرارت، تغییرات فیزیکی و شیمیایی بسیار مقاوم هستند و در مقابل خوردگی و ضربه و آسیب های مواد شوینده نیز مقاومت بالایی داشته و آسیب پذیر نمی باشد. سایز و اندازه لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش متنوع بوده و انواع مختلفی از آنها عرضه می شود.

به دلیل صاف و صیقلی بودن طرح این محصولات، ذرات معلقی که داخل این لوله ها و اتصالات آنها می شود، سبب مسدودی لوله ها نمی شوند. این محصولات در برابر لجن بستن و رسوب کردن مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. رابط های این لوله ها متنوع بوده و به همین دلیل در لیست قیمت لوله و اتصالات، قیمت های متفاوتی ارائه می شود.

لیست قیمت لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش ترکیه

انواع اتصالات لوله های UPVC پیمتاش در مدل های چسبی و دنده ای وجود دارند. همانطور که می دانید، تغییر قیمت ارز و دلار بر تغییر قیمت های محصولات تاثیر مستقیم می گذارد، بنابراین قیمت ها را از وب سایت پایپ تهران به روز دریافت نمایید.

توصیه می کنیم حتما پیش از خرید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان تهران پایپ استفاده نمایید. آنچه بر قیمت لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش موثر است، سایز و قطر خارجی وداخلی لوله، نوع رابط، متراژ و تعداد آنها می باشد. اتصالات و رابط ها به صورت زانویی نیز کاربرد زیادی دارند.

در انواع ۴۵ درجه، ۶۰ درجه، ۹۰ درجه موجود است. پس از دریافت قیمت، حالا می توانید با بهترین شرایط اقدام به خرید از تهران پایپ از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی لوله و اتصالات نمایید.

قیمت (ریال) تعداد/ کارتن سایز(D) ردیف
۱۲۱.۰۰۰ ۲۰*۲۵ ۱
۱۵۷.۰۰۰ ۵۵۰ ۲۰*۳۲ ۲
۱۵۷.۰۰۰ ۵۰۰ ۲۵*۳۲ ۳
۱۷۷.۰۰۰ ۳۰۰ ۳۲*۴۰ ۴
۲۴۷.۰۰۰ ۲۰۰ ۳۲*۵۰ ۵
۲۲۳.۰۰۰ ۲۰۰ ۴۰*۵۰ ۶
۴۱۸.۰۰۰ ۱۰۰ ۳۲*۶۳ ۷
۴۴۳.۰۰۰ ۱۰۰ ۴۰*۶۳ ۸
۳۱۹.۰۰۰ ۱۰۰ ۵۰*۶۳ ۹
۶۳۴.۰۰۰ ۶۰ ۴۰*۷۵ ۱۰
۵۸۲.۰۰۰ ۶۰ ۵۰*۷۵ ۱۱
۴۸۹.۰۰۰ ۶۰ ۶۳*۷۵ ۱۲
۷۳۷.۰۰۰ ۷۰ ۶۳*۹۰ ۱۳
۷۱۱.۰۰۰ ۷۰ ۷۵*۹۰ ۱۴
۱.۳۴۰.۰۰۰ ۷۵ ۶۳*۱۱۰ ۱۵
۱.۲۵۰.۰۰۰ ۷۵ ۷۵*۱۱۰ ۱۶
۱.۱۹۰.۰۰۰ ۷۵ ۹۰*۱۱۰ ۱۷
۱.۵۸۰.۰۰۰ ۳۰ ۱۱۰*۱۲۵ ۱۸
۲.۵۴۰.۰۰۰ ۳۵ ۹۰*۱۲۵ ۱۹
۳.۰۰۰.۰۰۰ ۳۵ ۱۱۰*۱۴۰ ۲۰
۱.۷۳۰.۰۰۰ ۳۵ ۱۲۵*۱۴۰ ۲۱
۲.۹۶۰.۰۰۰ ۲۵ ۱۱۰*۱۶۰ ۲۲
۲.۳۳۰.۰۰۰ ۲۵ ۱۴۰*۱۶۰ ۲۳
۴.۶۷۰.۰۰۰ ۱۲ ۱۶۰*۲۰۰ ۲۴
۶.۶۰۰.۰۰۰ ۶ ۲۰۰*۲۲۵ ۲۵
۱۴.۳۰۰.۰۰۰ ۶ ۲۲۵*۲۵۰ ۲۶
تماس بگیرید ۶ ۲۰۰*۲۵۰ ۲۷
۱۹.۳۰۰.۰۰۰ ۲ ۲۵۰*۲۸۰ ۲۸
۲۹.۰۰۰.۰۰۰ ۲ ۲۸۰*۳۱۵ ۲۹
تماس بگیرید ۱ ۳۱۵*۴۰۰ ۳۰

خرید لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش

جهت خرید لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش UPVC و تجهیزات استخرها و اطلاع از شرایط ارسال و حمل و تخفیفات، نحوه پرداخت حتما با کارشناسان تهران پایپ تماس حاصل فرمایید. منتظر تماس شما برای ثبت سفارش یا مشاوره و ارائه اطلاعات قیمت و شرایط خرید هستیم.

ضمانت لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش

تهران پایپ به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی، اقدام به ضمانت محصولات خود نموده است که برای اطمینان از تضمین و گارانتی، مشاهده قیمت های لوله ها و دریافت اطلاعات در مورد سایز لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش و … حتما با تهران پایپ تماس بگیرید.

اصالت کالا لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش

بدون تردید، پیمتاش از بزرگترین های تولید کننده لوله و اتصالات یو پی وی سی در آسیا می باشد. محصولات این برند در تمام دنیا مورد استفاده قرار میگیرند. سبد محصولات پیمتاش از کامل ترین سبدها می باشد. این محصول سایزهای مختلفی را تحت پوشش قرار داده و انواع اتصالات را در لیست قیمت خود دارد. تنها اطمینان از اصالت کالا باقی می ماند که می توانید برای اطمینان از اصالت این کالا حتما با کارشناسان تهران پایپ تماس بگیرید.

مقایسه لوله UPVC پیمتاش و لوله های پلیمری

به طور کلی، برای تولید هر دو نوع لوله، از مواد پلاستیکی استفاده می شود. همان طور که می دانید، محصولات پلاستیکی با تغییرات دما (چه دماهای پایین تر از دمای نصب و چه دماهای بالاتر)، دچار انقباض و همچنین انبساط طولی می شوند. در صورت انبساط و انقباض طولی لوله ها، خسارت های بسیاری به سیستم لوله کشی وارد می شود.

در واقع، تفاوت دو نوع لوله پلیمری و لوله یو پی وی سی پیمتاش، در این امر است! لوله UPVC پیمتاش در برابر تغییرات دما، مقاومت بهتری نسبت به لوله های پلیمری از خود نشان می دهد و خسارت ناشی از انبساط و انقباض در این نوع لوله، بسیار کمتر است. به همین علت، کاربرد لوله و اتصالات UPVC پیمتاش بسیار گسترده است.

نمایش بیشتر