اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

حالت ‌های ‌مختلف بازی فری فایر

آموزش فری فایر و تنظیمات آن – چگونه در بازی حرفه ای شویم؟

این جمله از “هلن کلر” من را به یاد بازی های ویدیویی می اندازد، هیچکس فکرش را نمیکرد که پای بازی لیگ او لجندز به موبایل باز شود و یک روز بتوانیم این عنوان را روی تلفن چند اینچی خود تجربه کنیم، و یا نویسنده کتاب بتل رویال هم فکرش را نمیکرد که سازندگان بازی پابجی موبایل با الهام گرفتن از این کتاب بتوانند یک بازی بزرگ و موفق ویدیویی با این ابعاد تولید کنند، بهترین بازی های سبک بتل رویال در مایکت حضور دارند، برای اینکه شما بتوانید بهترین بازی را برای خودتان انتخاب کنید ما به شما کمک میکنیم که تصمیم درستی بگیرید.

اگر در حال مطالعه یکی دیگر از آموزش های حرفه ای بازی برای اندروید و نحوه خرید جم فری فایر ارازن هستید، به احتمال زیاد در بازی تازه وارد بوده اید و هنوز آشنایی کاملی با مکانیک ها و سبک بازی ندارید، بازی گارنا فری فایر شما را به نقشه های مختلفی میبرد که 49 بازیکن دیگر به همراه شما حضور دارند و شما باید اسلحه و منابع را پیداکنید و دیگران را شکست دهید.

آسان |آشنایی |آموزش

گارنا فری فایر چیست؟

گارنا فری فایر جز پیش گامان سبک بتل رویال است و زمانی عرضه شد که خبری از بسیاری عناوین معروف این سبک نبود و بازار بتل رویال تا این حد اشباع نشده بود، در این بازی همانند سایر عناوین مشابه شما در یک جزیره فرود می آیید و باید با دیگر بازیکنان بر سر قدرت و منابع بجنگید. برنده داستان کسی است که تا آخرین قطره از خونش بجنگد و به عنوان آخرین بازمانده زنده بماند. بازی های بتل رویال به گونه ای طراحی شده اند که هیچ کدام از مسابقات شبیه دیگری نیست و تکرار پذیری فوق العاده ای را در این سبک مشاهده میکنیم، زون های بازی گارنا فری فایر به بازی کالاف دیوتی موبایل شباهت زیادی دارد، هردو بازی گیمپلی سریعی دارند که باعث شده طرفداران به سمت آنها کشیده شوند.

در این بازی بعد از اینکه اولین شخصیت خود را انتخاب میکنید، به مرور زمان شخصیت های دیگر هم در دسترس شما قرار میگیرند، برخلاف سایر بازی ها که تمامی شخصیت ها تفاوت هایشان فقط ظاهری است، در گارنا فری فایر هرکدام از قهرمانان بازی قدرت های خاص خودشان را دارند و همین مساله باعث میشود که بازی خیلی درگیرانه تر دنبال شود.

آموزش نصب و دانلود گارنا فری فایر

نصب بازی های اندروید هر روز سخت تر میشود و با توجه به گرافیک فوق العاده ای که برترین بازی های اندروید دارند هر روز حجیم تر از قبل میشوند، شما مجبور هستید که به دنبال روش های آسان نصب بازی های اندروید باشید، برای اینکه بتوانید بازی گارنا فری فایر را نصب کنید، مناسب ترین راه این است که از یک فروشگاه اندرویدی اقدام به این کار کنید. شما میتوانید بازی گارنا فری فایر را به راحتی از مارکت اندرویدی مایکت نصب کنید، فایل دیتای بازی به طور خودکار و به وسیله اینترنت نیم بها برایتان دانلود میشود، برای نصب این بازی کافی است که وارد فروشگاه شوید و بازی گارنا فری فایر را جست و جو کنید، در ادامه مراحل نصب را یکی پس از دیگری انجام دهید و از این بازی بتل رویال لذت ببرید.

معرفی سلاح های مختلف در بازی گارنا فری فایر

مانند اکثر بازی های تیراندازی و بتل رویال، قسمت اعظمی از بازی گارنا فری فایر را سلاح ها تشکیل میدهند، هرکدام از سلاح هایی که در بازی میبینیم نقاط ضعف و قوت خود را دارند و اگر بخواهید به عنوان برنده از میدان نبرد بیرون بیایید باید بدانید که سیستم گان پلی بازی چگونه کار میکند و به چه سلاح هایی نیاز پیدا می کنید. در بازی انواع سلاح ها حضور دارند و شما میتوانید از 6 کلاس مختلف دست به انتخاب بزنید، هرکدام از کلاسهای بازی ویژگی های خاصی دارند.

کلاس تهاجمی

سلاح های تهاجمی کاربردی عمومی دارند و تقریبا برای هر نوع نبردی استفاده میشوند، این سلاح ها دقت خوبی دارند و نواخت تیر آن ها به گونه ای است که دچار دردسر نشوید.

کلاس مسلسل

مسلسل ها نواخت تیر فوق العاده ای دارند و برای فاصله های نزدیک طراحی شده اند، اگر با این سلاح ها با حریف خود در فاصله ای نزدیک درگیر شوید قطعا شانسی برای زنده ماندن نخواهد داشت.

کلاس تک تیرانداز

استفاده از تفنگ های تک تیرانداز یک چالش بزرگ محسوب میشود اما اگر مهارت استفاده از آن ها را داشته باشید، میتوانید با یک یا دو شلیک حریف را از پا در بیاورید.

کلاس شاتگان

شاتگان ها برای گلادیاتورها مناسب هستند، شما باید مانند یک جنگجو در فاصله ای نزدیک به حریفتان آسیب بزنید، گلوله های ساچمه ای شاتگان بسیار مرگبار هستند و هر جنبنده ای را از بین میبرند.

کلاس مسلسل های سبک

مسلسل های سبک معمولا خشاب های بزرگی دارند و نواخت تیر بالایی هم دارند، این ویژگی ها باعث میشود که این سلاح ها در نبردهای نزدیک بسیار مرگ آور باشند.

سلاح های سرد

استفاده از این سلاح ها توصیه نمیشود اما اگر میخواهید به شکل مخفی کاری به بازی ادامه دهید و یا از جایی فرار کنید، این سلاح ها باعث میشوند که سرعت بیشتری در هنگام حرکت داشته باشید.

سیستم انتخاب شخصیت در گارنا فری فایر چگونه کار میکند؟

تفاوت اساسی که گارنا فری فایر با سایر بازی های بتل رویال دارد، همین سیستم انتخاب شخصیت کامل بازی است، این ویژگی به بازیکنان این امکان را میدهد که در طول بازی بتوانند از شخصیت های متنوعی استفاده کنند و با توجه به استراتژی خود دست به انتخاب های گسترده در بازی بزنند. وقتی برای اولین بار وارد بازی میشوید، به دو شخصیت که قابلیت و قدرت خاصی ندارند دسترسی پیدا میکنید، به مرور زمان میتوانید با تلاش برای بدست آوردن منابع بازی، قهرمانان دیگر بازی را آزاد کنید و از قابلیت های خاص آنان در طول بازی استفاده کنید.

معرفی حالت های مختلف بازی، مود ها را بهتر بشناسید

تمامی بازی های بتل رویال معمولا از حالت کلاسیک بتل رویال، به عنوان حالت اصلی خود استفاده میکنند، در بازی گارنا فری فایر در کنار حالت کلاسیک مودهای دیگری هم وجود دارد که باعث میشود تکرار پذیری بیشتری را در گیمپلی بازی شاهد باشیم.

قوانین کلی مودهای بازی از حالت کلاسیک پیروی میکند اما مودهای بازی باتوجه به مودی که انتخاب میکنید، در انتخاب سلاح و قهرمانان دچار تغییر میشوند، تمام مودهای فرعی بازی سرگرم کننده و جذاب هستند، شما میتوانید لیست مودهای بازی گارنا فری فایر را در ادامه ببینید.

TDM مود

در این مود شما به دو تیم 4 نفره تقسیم میشوید و باید ده دقیقه با یکدیگر مبارزه کنید، اولین تیمی که به امتیاز 40 دست پیداکند برنده بازی خواهد بود.

مود Clash Squad

در این مود به هر دو تیم مقداری وجه نقد داده میشود و هر یک از بازیکنان باید سلاح های مورد نظر خود را در بازی بخرند، پیش از این در بازی کانتر شاهد چنین مکانیکی در گیمپلی بازی بودیم، شما باید 7 راند با یکدیگر مبارزه کنید و تیمی که به امتیاز چهارم برسد برنده رقابت میشود.

Grim Reaper

این حالت نسخه تکامل یافته ای از مود TDM است، هرکدام از بازیکنان که به تعداد مشخصی بازیکنان دیگر را بکشند، قابلیت ویژه ای دریافت میکنند و نسبت به سایر بازیکنان قوی تر میشوند، در واقع رقابت بر سر تعداد کشته های بیشتر است.

Big Head

بازیکنان با سلاح های مختلفی در گوشه های مختلف نقشه ظاهر میشوند، شما بعد از کشتن هر بازیکن قوی تر میشوید و سر شما نسبت به حالت معمولی کمی بزرگتر میشود، در این حالت بازیکنان دیگر میتوانند راحت به سر شما شلیک کنند، و این چالشی است که باید با آن دست و پنجه نرم کنید.

Rush Hour

حالت کلاسیک بازی را در یک نقشه کوچکتر تصور کنید، نقشه کوچکتر باعث میشود که رقابت ها بسیار سریعتر دنبال شوند و به همین دلیل هیجان انگیزتر از قبل باشند.

Zombie Invasion

گارنا فری فایر حالت های بازی بسیار زیادی دارد و شما میتوانید چالش های متفاوتی را در این بازی تجربه کنید، اگر دوست دارید کمی سر به سر زامبی ها بگذارید، سری به این مود بزنید.

حالت های بازی خیلی بیشتر از این هاست اما به دلیل اینکه همه حالت ها به طور همیشگی در دسترس نیستند، برخی از حالت های بازی به صورت رویدادهای روزانه و یا هفتگی برگزار میشوند، شما به عنوان بازیکن نیاز ندارید که در ابتدا با همه این حالت ها آشنا باشید.

منبع :

qustodio.com

downloads.digitaltrends.com

نمایش بیشتر