اخبار جامعهکسب و کار ایرانی

امداد خودرو تهران و خدمات آن

امداد خودرو تهران از مجموعه امداد خودرو ایران | تصادفات رانندگی و خرابی وسایل نقلیه و همچنین مشکلات فنی مانند پنچر شدن لاستیک و بدون سوخت، ممکن است در هر زمان و مکانی رخ دهد؛ ممکن است مادری باشید که با کودکی در شهر رانندگی می کنید و ناگهان متوجه می شوید که خودروی شما نقص فنی دارد یا اینکه ممکن است مادری نباشد که رانندگانی که تخصص یا ابزار لازم برای رفع مشکل خودرو را دارند، این وضعیت را با خودروهای امدادی بسیاری دیده‌ایم. به نظر می رسد که آنها به کمک و رفع اشکال کمک می کنند. در هر کجای تهران که هستید برای درخواست خدمات یدک کش خودرو و مکانیک امداد خودرو تهران در محل با شماره امداد خودروایران تماس بگیرید. تمامی بزرگراه ها، جاده ها و شهرهای اطراف تهران تحت پوشش امدادخودرو است.

مراحل زیر برای آموزش یک بکسل کردن اصولی همراه باشید:

مرحله اول: بند بکسل به طور کلی کم ایمن ترین راه برای بکسل کردن وسیله نقلیه امداد خودرو تهران در نظر گرفته می شود، بنابراین حتما آن را برای آسیب یا پارگی احتمالی بررسی کنید. اگر طناب بکسل شما فرسوده یا فرسوده شده باشد، ممکن است هنگام بکسل کردن یک وسیله نقلیه خراب، تحت فشار قرار بگیرد. کل بند را برای هر گونه آسیب بررسی کنید، اگر مشکلی پیدا کردید، به هیچ وجه از بند استفاده نکنید زیرا می تواند بسیار خطرناک باشد. گره های روی طناب یا خط سربی را بردارید و باز کنید. سپس آن را تا انتها باز کنید و تریلر را موازی پارک کنید.  یدک کش 1 را دقت نمایید.

مرحله دوم:اکثر خودروها دارای قسمتی در عقب خودرو هستند.

معمولاً به یک نقطه نصب سپر متصل می‌شود، یا دارای یک لبه فولادی برای نصب قلاب‌ها هستند که می‌توانید سیم بکسل امداد خودرو تهران را از طریق آن رد کنید. یا از قلاب های فولادی روی آن استفاده کنید. برای کمک به تعیین محل این نقطه در جلوی خودروی یدک‌کشی و در قسمت عقب خودروی یدک‌کش، با دفترچه راهنمای مالک خود مشورت کنید.

این لکه ها همیشه روی سپر خودرو هستند و معمولا سوراخ های گردی هستند که از فولاد ضخیم بریده شده اند.

سطح سوم: قلاب را از همان نقطه شکست بردارید.

در صورت وجود قلاب در انتهای بند، می توانید بند را از همان محل وصل کنید.

وسیله نقلیه یدک کش امداد خودرو تهران را جلوی خرابه قرار دهید. هر دو را به جلو می کشید.

ابتدا تسمه ها را در قسمت بیرونی قرار دهید تا بتوانید ماشین را در جای خود قرار دهید تا تسمه ها خیلی شل نشوند.

آموزش |آهن |امداد ایران خودرو تهران
یدک کش 1 – بکسل

 مرحله چهارم: بکسل به عقب ماشین وصل می شود.

به آرامی بکشید تا بند بسته شود.

این نشانه نوعی پارگی است، زیرا کشش بیشتری به کمربند اعمال می شود و نشانه هایی از آسیب دیده می شود، فوراً توقف توقف را متوقف کنید.

خیلی آهسته خیلی کند. برای کشیدن وسیله نقلیه امداد خودرو تهران در مسافت های کوتاه از بند بکسل استفاده کنید.

این نوع طراحی از ترسیم می آید. معایب زیادی دارد، به سپر خودرو آسیب می رساند. بهتر است از قطعات یدکی یا خودرو استفاده کنید.

چطور یدک کش یا خودرو بر مجاز را پیدا کنیم؟ یدک کشی یکی از اصلی ترین خدمات بازیابی خودرو است. اگر خودروی شما در مسیر دچار مشکل فنی شد و موتور روشن نشد یا در اثر تصادف به شدت آسیب دید، در این صورت یک یدک کش به شما کمک می کند. برای حمل و نقل وسیله نقلیه خود می توانید از یک تریلر یا کریر خودرو استفاده کنید و آن را به تعمیرگاه مجاز ببرید.

خدمات یدک کش تریلر و حمل خودرو توسط امداد خودرو emdadkhodroir به صورت شبانه روزی در مناطق و شهرهای مختلف تهران ارائه می شود. تیم امداد خودرو در مناطق و شهرهای مختلف تهران امداد خودرو تهران سیار بوده و در هر زمان آماده باش هستند و به همین منظور در اسرع وقت در محل شما حاضر خواهند شد تا مشکلات شما را برطرف کنند یدک کش 2. را دقت نمایید.

خدمات یدک کش و حمل خودرو کشش بالابر چرخ:

امروزه یکی از رایج ترین و پرکاربردترین تریلرها، تریلر بالابر چرخ می باشد. این دستگاه ها اهرمی را مستقیماً در زیر چرخ قرار می دهند که وظیفه اصلی آن هدایت اتومبیل با بالا بردن چرخ برای هدایت آن است..

 تریلرهای کفی: تریلرهای کف یکی از اصلی ترین تجهیزات امداد خودرو تهران مورد استفاده برای ارائه خدمات بازیابی خودرو و جابجایی خودروها هستند. یک تریلر تخت در واقع شبیه یک کامیون است زیرا هیچ دیواری در داخل آن وجود ندارد.

وقتی ماشین یا هر وسیله نقلیه دیگری را روی یک تریلر تخت بار می‌کنید، مهم است که ایمن باشید. برای ایمن نگه داشتن تریلر در حین بارگیری، باید تریلر را به وسیله نقلیه یدک کش متصل کنید و ترمز را روی تریلر و وسیله نقلیه فشار دهید. شما باید بیشتر وزن خود را در قسمت جلویی تریلر قرار دهید، حدود 60 درصد در جلو و 40 درصد در عقب.

ایمن نگه داشتن وسیله نقلیه خود در هنگام یدک کشی امداد خودرو تهران بسیار مهم است، حتی یک حرکت جزئی می تواند به حرکت تکان دهنده بزرگتر تبدیل شود که می تواند منجر به بی ثباتی یا حتی خارج شدن وسیله نقلیه از تریلر شود.

برای اطمینان از ایمنی کامل وسیله نقلیه، امدادگران امداد خودرو ایران ما هر چهار چرخ را با استفاده از تجهیزات مناسب ایمن می کنند – معمولاً تسمه ها و سایر لوازم جانبی تریلر را می بندند. به عنوان یک اقدام احتیاطی اضافی، می توان از گیره چرخ نیز استفاده کرد.

آموزش |آهن |امداد ایران خودرو تهران
یدک کش 2 – تریلر

تریلر نیسان : به طور کلی در مورد تریلرها.

اولین چیزی که به ذهن می رسد نیسان دکال شاهین است. این خودروی معروف و پرطرفدار دارای یک دکل آهنی بود که در قسمت عقب کاروان نصب شده بود. همچنین یک قطعه آهن به نام شاهین وجود دارد که روی سپر عقب خودروهای نیسان نصب می شود و در حین حمل و نقل خودروهای آسیب دیده از زیر جلوی خودرو امداد خودرو تهران عبور کرده و در نهایت به عنوان زنجیر و زنجیر کشیده می شود. لاستیک های خودرو با استفاده از این نوع تریلر نیازی به آسیب رساندن به سرنشینان داخل خودرو نیست.

نیسان داکل شاهین (تریلر): گاهی اوقات خودروی آسیب دیده به قدری وضعیت بدی دارد که نمی توان آن را از جلو بلند کرد و جابه جا کرد، در این صورت می توانید از نیسان دکال شاهین استفاده کنید. به طور کلی، این وسیله نقلیه برای کمک به زمانی که خودرو امداد خودرو تهران از جلو یا عقب آسیب می بیند استفاده می شود و توسط یدک کش نیسان یا حمل کننده خودرو قابل استفاده نیست.

تریلر کامیون : از انواع دیگر تریلرها می توان:

به تریلرهای کامیونی اشاره کرد که در تمام دنیا مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار محبوب هستند. ایمنی این خودروها امداد خودرو تهران دلیل اصلی محبوبیت آنها نسبت به سایر تریلرها است. اگر تصمیم دارید یک وسیله نقلیه جدید یا تصادفی را جابجا کنید، یکی از بهترین گزینه ها کامیون یدک کش است. معمولاً در ساختار تریلری های کامیون از جداکننده ها استفاده می شود. سطح این جداکننده ها بلند است و محل قرارگیری آنها نیز روی زمین است.

نحوه استفاده از این تریلرهای هیدرولیک بدین صورت است که ابتدا سطح جدا شده را روی زمین قرار می دهند و سپس خودرو emdadkhodroir را برای حمل در بالای آن قرار می دهند. پس از آن، بازوی هیدرولیک سطح جدایی بلند شده و بر روی کامیون قرار می گیرد. به این صورت خودرو براحتی حرکت می کند. خودروهای لوکس امداد خودرو تهران نیز بهترین انتخاب برای حمل و نقل هستند . یدک کش 3 را دقت نمایید.

جرثقیل خودروبر: جرثقیل یکی از وسیله های دیگری است.

که می توان از آن ابزار برای کمک و حرکت خودرو استفاده کرد. جرثقیل ها همه کاره و همه کاره هستند و می توانند بارهای سنگین را به راحتی جابجا کنند. یکی از کاربردی ترین انواع جرثقیل ها امداد خودرو تهران جرثقیل متحرک است که هم به عنوان ثابت و هم به عنوان کارگاه سیار قابل استفاده است. از این نوع جرثقیل ها می توان به عنوان حمل و نقل خودرو نیز استفاده کرد. در نسخه ثابت این جرثقیل ها جک هایی تعبیه شده و می توان آنها را ته یا بدون ته کرد. نوع کارگاهی سیار این جرثقیل ها با استفاده از دکل کار می کنند.

آموزش |آهن |امداد ایران خودرو تهران
یدک کش 3 – ایمنی

نتیجه گیری مقاله امداد خودرو تهران امداد خودرو ایران

هنگامی که انواع خودروها آسیب می بینند، می توان از این جرثقیل برای حمل و نقل استفاده کرد. امروزه جرثقیل ها پیشرفت زیادی کرده اند و نسبت به گذشته در کاربردهای وسیع تری استفاده می شوند و نسبت به گذشته می توانند خودروهای بسیار بیشتری را حمل کنند.

نمایش بیشتر