اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

چگونه میتوان یوسی تهیه کرد ؟

یوسی چیست و چطور میتوان تهیه کرد ؟

UC یا همان یوسی خودمان ، نامی است که توسعه دهندگان پابجی (PUBG) در شرکت تنسنت (Tencent) برای بازی پابجی موبایل انتخاب کرده اند. پابجی موبایل که دیگ معرف حضورتون هست و نیازی به توضیح نداره . پابجی موبایل به واسطه کیفیت گرافیکی بالایی که دارد ، آیتم هایی آیتم هایی که در این بازی وجود دارد اعم از ( اسکین ها ، گان ها و … ) جاذبه خیلی بالایی دارند و کاربر را راغب به داشتن آنها می کند.

از این رو پابجی موبایل با استفاده از کلمه ( uc / یوسی ) برای ارز مخصوص خود ، این آیتم ها را به صورت برنمه ریزی شده به کاربران میدهد . برنامه های پابجی در سه قالب گردونه های شانس ، جعبه ها یا همان دراپ ها ، و الایت و الایت پلاس تقسیم میشوند که به ترتیب به شما توضیح داده میشود ولی حاجی فروشگاه خرید یوسی ارزان جمینجا با قیمت های استثناییش و مالیدن سیر بوعلی به یوسی ها ، داشتن این آیتم هارو برات سریعتر و اسانتر ممکن میکنه . ??

آموزش |اردن |ارز

·         گردونه های شانس :

این گردونه های به صورت دوره ای برگزار میشود که در هر دوره یک اسکین خاص تفنگ ، ماشین و لباس عرضه میشود . اما این آیتم ها بسیار باارزش هستند و پابجی به راحتی آن هارا به شما نمیبازد و کاربران باید خیلی تلاش و هزینه کنند تا بتواند ایتم هارا بدست آورد . کشک نیست که ? (البته سگ شانس ها شامل این موضوع نمیشن ??)

·         جعبه ها (Air drops) :

در پابجی یکی از آیتم های رایجی که با تکمیل چالش ها گرفه میشود سنگ هاست ! که سه نوع Gold ، Silver ، Boronz دارند . اگر تعداد هرکدام از این سنگ ها در Invertory شما به 10 تا برسد شما میتوانید آن هارا به یک کارت جعبه سیلور ، گولد و یا برنز تبدیل کنید که به نوع سنگ های شما بستگی دارد . این کارت ها برگ برنده شما هستند که با خرج کردن هریک میتوانید یک آیتم دریافت و با خرید پک ده تایی ، هواپیما برای شما یک جعبه ده آیتمی می اندازد که احتمال برنده شدن آیتم های افسانه ای را بهبود میسازد . ولی اونی شیره ice m416 ( امفور یخی ) دربیاره … ?

    و اما الایت پس !

بحث الایت پس کلا فرق میکنه . چون صحبت از برنده شدن آیتم هایی که شانسی نیستن !

بر خلاف دو گزینه قبل که آیتم های دوره ای بودند ، این مورد دوره ای نیست و شما با خریدن الایت پس صاحب همه آنها میشوید . فقط باید برای انجام چلنج ها کمی وقت بگذارید . در پابجی موبایل دو مقوله Level و RP وجود دارد . Level از زمانی که شروع به بازی کردن میکنید ، شروع و به تدریج پیشرفت میکند و هیچوقت ریست نمیشود . اما آرپر فرق میکند . پابجی موبایل در بازی یک قسمت به نام آرپی دارد که یک نوار است که به 50 قست تقسیم شده و در دو ستون عادی و الایت آیتم های مختلفی را چیده است و آیتم های ستون الایت بسیار جذابتر هستند .

پیمودن این نوار و دریافت آیتم ها با انجام چالش ها انجام میشود و نکته اینجاست که اگر الایت پس را با 360 یوسی خریداری کرده باشید ، با پیمودن این نوار آیتم های ستون الایت هم به شما تعلق میگیرد که این نوار هر دوماه که یک سیزن محسوب میشود ، عوض میشود و یوسی به شما برمیگردد تا بتوانید دوباره الایت کنید و ابتم های سیزن های بعد رو بگیرید .جمینجا قبلاً الایت پس را موجود داشت و عرضه میکرد اما الآن با افزایش قیمت دلار دیگر صرفه اقتصادی ندارد و پیشنهاد میکنم به همان مقدار یوسی مورد نیاز الایت از سایت یوسی جمینجا یوسی خریداری کنید .

روش تهیه و  خرید یوسی پابجی موبایل

شما برای خرید یوسی پابجی موبایل دوراه دارید : خرید یوسی از فروشگاه یوسی جمینجا ، خرید یوسی از درگاه اصلی پابجی . اما روش اول بسیار ساده تر و مقرون به صرفه تر از روش دوم است و ما قبلاً آموزش آن را اماده و منتشر کرده بودیم.

و اما روش دوم مراجعه به سایت میداس بای /  Midasbuy و خرید یوسی با پرداخت ارز میباشد .

پیشنهاد ما :

شاید فکر کنید اگر از روش دوم خرید کنم واسطه ها حذف میشود و قیمت ارزانتر میشود اما اینطور نیست . ما در ایران زندگی میکنیم و به دلیل تحاریم و فیلترینگ های متوالی نمتوانیم خیلی راحت به دلار و یا حساب دلاری دسترسی پیدا کنیم . پس من پیشنهاد میکنم سر خود را به درد نیاورید یا اگر خیلی مصر هستید هزینه هایی که باید بکنید را با قیمت جمینجا مقایسه بکنید تا به این نتیجه برسید . جمینجا با داشتن نمایندگی رسمی ریزر قیمت های بازار را شکسته و ارزانترین قیمت را ارائه میدهد .

دانلود چیت یوسی برای پابجی موبایل

شاید شما هم بخواهید به جهت تهیه یوسی برای پابجی موبایل اقدام به هک این بازی کنید. چیت uc پابجی موبایل شاید بتواند یک راه تقلبی برای رسیدن به مراحل بالاتر در این بازی به حساب آید. خیلی از سایت ها به دلیل زیاد بودن میزان تقاضا برای دریافت چیت uc پابجی موبایل، فایل چیت را فراهم کرده اند. وجود این فایل می تواند کمک کند تا در چندین مرحله بازی پابجی موبایل را با ترفندهای خیلی مطمئن رشد دهید. جهت دریافت فایل دانلود چیت ucمی توانید وارد سایت جمینجا شوید.

حواشی پیرامون بازی پابجی

در ماه مارس 2019 ایالات گاجرات هندوستان بازی پابجی را ممنوع اعلام کرد‌! به این دلیل که آن‌ها این بازی را خشن و اعتیادآور می‌دانستند و با توجه به فصل امتحانات آن را یک حواس‌پرتی غیرضروری و معضل دانش‌آموزان تشخیص می‌دادند. در گیر و دار این اتفاقات حتی دانش‌آموزانی که تخطی می‌کردند را دستگیر نیز می‌کردند.

البته این ممنوعیت پس از اتمام فصل امتحانات ادامه پیدا نکرد. مشابه این اتفاق در نپال و عراق نیز اتفاق افتاده بود. دلیل این ماجرا مضر بودن بازی برای کودکان و نوجوانان اعلام شد. البته ممنوعیت بازی در نپال دیری نپایید چرا که توسط دادگاه اصلی کشور ملغی شد و این حرکت را مغایر با آزادی می‌دانستند. اردن و اندونزی نیز مشابه این رفتار را در سال ‌2019 انجام دادند.

در نهایت پابجی در 1 جولای 2020 در کشور پاکستان ممنوع اعلام شد و علت آن اعتیادآور بودن و اثرات سوء بر روی کودکان اعلام شد. البته این ممنوعیت موقتی می‌باشد تا زمانی که دادگاه عالی لاهور درباره‌ی این بازی تصمیم‌گیری کند. پابجی موبایل در نهایت از ممنوعیت خارج شد و قرار شد نظارت بیش‌تری روی آن صورت گیرد. تا مضر نبودن آن اثبات شود و کنترل بیش‌تری روی آن صورت گیرد.

در کشاکش درگیری چین و هندوستان در سال 2020 دولت هندوستان بازی پابجی موبایل را به همراه بیش از 100 بازی و برنامه‌ی ساخت چین ممنوع کرد. این کار با این ادعا انجام گرفت که محصولات چینی اطلاعات کاربران هندی را می‌دزدند و به خارج از هندوستان منتقل می‌کنند. البته که این ادعا بیش‌تر جنبه‌ی سیاسی داشت و به ماجرای درگیری اقتصادی هند و چین باز می‌گردد. شایان ذکر است که هندوستان با بیش از 175 میلیون دانلود پابجی که شامل 24 درصد کاربران جهانی می‌باشد، بزرگ‌ترين بازار پابجی موبایل لقب گرفته است.

نمایش بیشتر