اخبار سلامتکسب و کار ایرانی

قیمت ایمپلنت در تهران توسط متخصص

این خبر شامل این عناوین است مخفی

در زندگی های امروزه، هزینه و قیمت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و این موضوع راه به درمان ها پیدا کرده است. به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم قیمت بهترین درمان برای بی دندانی را بررسی کنیم. با ما همراه باشید تا تمامی قیمت ایمپلنت دندان مطلع شوید. برای پاسخ سریع درباره قیمت ایمپلنت باید گفت: قیمت ایمپلنت در تهران به ازای هر واحد از 5.000.000 الی 7.000.000 تومان برای ایمپلنت های اقتصادی، 7.000.000 الی 10.000.000 تومان برای ایمپلنت های با کیفیت و 10.000.000 الی 20.000.000 تومان برای ایمپلنت های روز دنیا و  فوری می باشد.

آسان |ایمپلنت دندان |بیمه

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان یک جایگزین با طول عمر ، استحکام و مزایا بسیار بالا برای دندان از دست رفته می باشد. در این درمان پایه ای از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و همانند ریشه دندان به استخوان فک جوش می خورد.سپس به کمک اباتمنت که یک رابط بین پایه و روکش است ، روکش ایمپلنت بر روی آن قرار می گیرد. ایمپلنت دندان با مراقبت های صحیح می تواند تا مادام العمر برای شما کارایی داشته باشد و در کنار استحکام و زیبایی از تحلیل استخوان و لثه جلوگیری کند.

قیمت ایمپلنت کل دهان چقدر است؟

باید گفت در این درمان از تعداد متفاوتی پایه ایمپلنت برای بیماران استفاده می شود که این مورد به تشخیص پزشک است. اما می توان گفت فک بالا و پایین با 11 الی 16 پایه ایمپلنت 130,000,000 الی 400,000,000 میلیون تومان می باشد.

قیمت انواع ایمپلنت

یکی از مزایای بزرگ ایمپلنت دندان تکامل آن می باشد. یه صورت ساده می توان گفت این روش درمانی همیشه در حال تغییر بوده و انواع متفاوتی از آن ارائه شده است تا با استفاده از این انواع بتوان بیماران بیشتری را مورد درمان قرار داد. باید گفت قیمت انواع ایمپلنت با یکدیگر متفاوت است پس نوع ایمپلنت شما می تواند به صورت مستقیم بر قیمت درمان تاثیر بگذارد. در ادامه به بررسی قیمت انواع ایمپلنت می پردازیم فقط به یاد داشته باشید که نوع ایمپلنت را باید با توجه به شرایط درمانی خود انتخاب نمائید.

قیمت ایمپلنت دندان جلو

در حقیقت قیمت ایمپلنت دندان جلو با دیگر نواحی دهان متفاوت نیست اما به دلیل تاثیر گذاری مستقیم این دندان ها بر روی ظاهر پیشنهاد می شود برای ایمپلنت این نواحی از ایمپلنت فوری استفاده نمائید یا از روکش های زیرکونیا که دارای زیبایی بیشتری هستند بهرمند شوید.

قیمت ایمپلنت دندان با بیهوشی

 بیهوشی در ایمپلنت دندان برای بیمارانی مورد استفاده قرار می گیرد که ترس شدیدی از مراحل این درمان دارند. باید گفت انواع متفاوتی از بیهوشی در ایمپلنت دندان مورد استفاده قرار می گیرد. در نهایت می توان نتیجه گرفت هزینه بیهوشی بر هزینه کلی ایمپلنت دندان اضافه خواهد شد.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

در از دستگاه های جدیدی استفاده می شود که به علت پیشرفت علم و دانش به وجود آمده اند. به دلیل استفاده از تجهیزات جدید در این ایمپلنت، درصد موفقیت آن بسیار بالا می باشد و از طرفی عوارض آن کمتر از دیگر ایمپلنت ها است. در ایمپلنت های دیجیتال پزشک معالج شما باید تخصص بیشتری داشته باشد و از طرفی همانطور که در بالا اشاره شد از تجیهزات جدیدتری در این درمان استفاده می شود. این موارد باعث می شود تا قیمت ایمپلنت دیجیتال مقداری از دیگر ایمپلنت ها بالاتر باشد.

قیمت ایمپلنت ارزان

به علت شرایط کشور ما ایمپلنت های اقتصادی دارای محبوبیت بسیار زیادی می باشند. اما نکته مهم در این دسته بندی میزان کیفیت ایمپلنت های ارزان است. به یاد داشته باشید که به هیچ عنوان برای قیمت پایین نباید از ایمپلنت های بی کیفیت استفاده نمائید. در کلینیک دندان پزشکی روشا ایمپلنت های اقتصادیی موجود هستند که علاوه بر قیمت مناسب دارای کیفیت مناسبی نیز می باشند. شما می توانید با پرداخت 5,500,000 الی 8,000,000 تومان از ایمپلنت های ارزان برخوردار شوید.

متوسط هزینه کاشت ایمپلنت دندان تهران چقدر است؟

متوسط هزینه ایمپلنت دندان در تهران را می‌توان به صورت میانگین در حدود ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفت. البته قیمت ذکر شده برای افراد مختلف و دارای شرایط گوناگون می‌تواند افزایش و یا کاهش پیدا کند. همچنین ایمپلنت یک واحد دندان با چند واحد و یا تمام دندان‌های یک فک متفاوت خواهد بود که با یک محاسبه کوچک می‌توانید هزینه قیمت ایمپلنت کامل را به دست آورید.

عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت در تهران

فاکتورهای بسیاری هستند که بر روی قیمت ایمپلنت دندان تهران تاثیرگذار می‌باشند و بر اساس آن‌ها می‌توان قیمت نهایی جراحی ایمپلنت را به دست آورد. در ادامه به توضیح این موارد پرداخته شده است:

میزان تخصص و مهارت دندانپزشک

هر چه مهارت و تخصص یک پزشک در این زمینه بالاتر باشد به طور قطع می‌تواند نتیجه بهتری را نسبت به یک دندانپزشک تازه کار برای بیمار خود رقم بزند. از این رو دندانپزشک با مهارت بالاتر هزینه بیشتری را برای انجام جراحی ایمپلنت خود دریافت می‌کند. بهتر است برای کاشت دندان به مراجعه کنید تا نتیجه رضایت بخش باشد.

برند ایمپلنت

شرکت‌های مختلفی در زمینه ساخت ایمپلنت دندان مشغول به فعالیت هستند که هر کدام از آن‌ها ایمپلنت‌هایی با کیفیت‌های مختلفی را وارد بازار کرده‌اند. در واقع هرچه کیفیت مواد استفاده شده در ایمپلنت‌ها بالاتر باشد می‌تواند نتیجه بهتری را برای بیمار به دست آورد و در نهایت هزینه بالاتری را نیز دریافت می‌کند.

کیفیت روکش ایمپلنت

کیفیت روکش‌های ایمپلنت و موادی که برای ساخت آن استفاده می‌شود تاثیر مستقیمی بر روی هزینه کاشت ایمپلنت در تهران خواهد داشت. به طور قطع هر چه کیفیت روکش ایمپلنت بیشتر باشد می‌تواند از مقاومت و استحکام بالاتری در برابر آسیب و یا ضربه برخوردار باشد. از این رو هزینه بالاتری نیز برای ایملنت دندان با کیفیت دریافت می‌شود.

میزان مدرن بودن تجهیزات مورد استفاده

هر چه تجهیزات و تکنولوژی مورد استفاده در یک کلینیک به روزتر و پیشرفته‌تر باشد می‌تواند هزینه بیشتری را برای درمان ایمپلنت دندان از بیماران خود دریافت کند. مدرن بودن تجهیزات به بهبود روند درمانی و تسریع در آن کمک بسیاری می‌کند.

قیمت ایمپلنت دندان جلو در تهران چقدر است؟

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین چقدر است؟ از آنجایی که دندان‌های جلویی تاثیر به سزایی در زیبایی شما خواهند داشت از این رو سرعت در انجام کاشت ایمپلنت و استفاده از روکش‌های مرغوب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. معمولا برای انجام اینکار توصیه می‌شود تا از روکش‌های سرامیکی استفاده گردد. قیمت ایمپلنت دندان جلو فک بالا به تعداد واحدهای مورد نیاز برای انجام اینکار و همچنین تعداد پایه‌های ایمپلنت بستگی دارد. علاوه بر این موارد سایر فاکتورهای تاثیرگذار بر روی هزینه کاشت ایمپلنت دندان در تهران نیز می‌توانند باعث افزایش و یا کاهش قیمت آن گردند.

قیمت روکش ایمپلنت دندان در تهران چقدر است؟

هزینه کاشت دندان چقدر است؟ روکش ایمپلنت یک بخش مهم زیبایی دندان به حساب می‌آید. انواع روکش ایمپلنت دندان متفاوت است که از نظر زیبایی و استحکام متفاوت هستند. قیمت روکش ایمپلنت به طور تقریبی از ۱٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان شروع شد و تا ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان ادامه دارد که بر اساس کیفیت ساخت لابراتور و سرامیک بودن یا نبودن آن متفاوت است.

آیا ایمپلنت دندان در تهران با بیمه امکان پذیر است؟

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه چقدر است؟ بیمه تنها هزینه‌هایی را برعهده می‌گیرد که هدف از انجام آن درمان باشد و از آنجایی که ایمپلنت دندان به عنوان یک روش زیبایی شناخته می‌شود معمولا بیمه هزینه پرداخت آن را برعهده نمی‌گیرد. اما می‌توانید برای پرداخت هزینه‌های جانبی آن مانند کشیدن دندان، پیوند استخوان فک و …. از بیمه برای پرداخت بخشی از هزینه‌های آن کمک بگیرید. هزینه ایمپلنت دندان با بیمه در تهران به طور کامل انجام نمی‌شود ولی از هزینه‌های جانبی آن مبلغی کسر می‌شود.

عوارض انتخاب ایمپلنت ارزان قیمت چیست؟

انجام ایمپلنت ارزان در تهران می‌تواند عوارض بسیاری را به همراه داشته باشد که از جمله آن به موارد زیر اشاره شده است:

– شکسته شدن ایمپلنت دندان

زمانی که از ایمپلنت‌هایی با کیفیت پایین استفاده می‌شود از استحکام و مقاومت مناسبی برخوردار نیستند می‌توانند با وارد شدن ضربه و یا آسیب کوچکی شکسته شود. در واقع ترمیم ایمپلنت شکسته نیز هزینه‌بر خواهد بود، از این رو بهتر است برای انجام این جراحی از ایمپلنت‌هایی با کیفیت مناسب استفاده کنید و تنها به دنبال ایمپلنت ارزان تهران نباشید.

– عفونت لثه

ایمپلنت‌های ارزان به دلیل استفاده از مواد بی کیفیت در ساخت ان می‌تواند باعث بروز واکنش و یا حساسیت بدن نسبت به این جسم خارجی گردد. در نهایت این امر موجب عفونت لثه می‌شود.

– وارد شدن آسیب عصبی به لثه و صورت

در صورتی که کاشت ایمپلنت توسط افراد متخصص در این زمینه انجام نشود ممکن است به عصب لثه و یا صورت آسیب وارد گردد. علائم بروز این عارضه ممکن است بعد از گذشت مدت زمان بسیاری از کاشت ایمپلنت نمایان شود.

راهکار کاهش قیمت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان یک درمان عمری است که مزایای بسیار زیادی برای شما ایجاد می کند و ایمپلنت دندان می تواند یک سرمایه گذاری بلند مدت برای سلامتی و زیبایی شما باشد. ایمپلنت دندان به نسبت سایر رقبای خود هزینه بیشتری دارد و ممکن است پرداخت این هزینه برای همه آسان نباشد.  به کمک راهکار کاهش قیمت ایمپلنت دندان که به شما در ادامه اعلام می شود، می توانید یک درمان با هزینه ایمپلنت مناسب بدون کاهش کیفیت داشته باشید.در نظر داشته باشید برای ایمپلنت ارزان از برند های غیر معتبر استفاده نکنید و هرگز به پیش یک مرکز غیر معتبر مراجعه نکنید زیرا عوارض آن ممکن است جبران ناپذیر بوده و حتی سبب افزایش هزینه برای شما باشد.

1- استفاده از برند های ایمپلنت کره ای اما با کیفیت

به طور کلی ایمپلنت های اروپایی هزینه بیشتری به نسبت ایمپلنت های کره ای دارند و به همین علت ایمپلنت های کره ای محبوبیت ویژه در جهان پیدا کرده اند. ایمپلنت های کره ای در کنار هزینه مناسبی که برای درمان می کنید، کیفیت بسیار مناسبی دریافت کنید.

2- پرداخت به صورت اقساطی

در صورتی که توانایی پرداخت یکجا هزینه ایمپلنت دندان را ندارید، مرکز ایمپلنت برای شما امکان پرداخت هزینه را به صورت اقساطی برای شما فراهم کرده است. شما می توانید قیمت ایمپلنت دندان را با چک و بدون چک نیز پرداخت کنید.

3- استفاده از طرح درمان اصولی و مناسب

طرح درمانی که متخصص ایمپلنت به شما ارائه می دهد، مستقیما بر روی کیفیت، میزان موفقیت و قیمت ایمپلنت شما موثر است. بهتر است قبل از ارائه طرح درمان، میزان بودجه و شرایط خود را برای متخصص ایمپلنت شرح دهید، تا پزشک وابسته به شرایط شما بهترین طرح درمان با هزینه مناسب به شما ارائه دهد.

قیمت ایمپلنت دندان در ایران به نسبت سایر کشورها

هزینه ایمپلنت دندان در ایران به نسبت سایر کشور های دنیا بسیار به صرفه تر می باشد و همچنین در کنار آن از نظر کیفیت تفاوتی با آنها ندارد. امروزه متخصصان بسیار مجربی در ایران وجود دارند که درصد موفقیت درمان آنها بسیار بالا است.همچنین در ایران بسیار از برندهای برتر جهانی اعم از اشترومن، زیمر، نئودنت و …….. در ایران موجود هستند و می توانید از پایه های ایمپلنتی استفاده فرمایید که تکنولوژی روز دنیا می باشد. به طور میانگین هزینه ایمپلنت دندان در ایران به ازای هر واحد 200 الی 450 دلار می باشد و این موضوع در حالی است که قیمت ایمپلنت در آمریکا 3100 الی 5800 دلار، قیمت ایمپلنت در اروپا 1000 الی 3500 دلار و قیمت ایمپلنت در ترکیه 400 الی 1000 دلار می باشد.

ایمپلنت دندان ارزش پرداخت هزینه را دارد؟

در قسمت های بالایی به صورت کامل قیمت ایمپلنت دندان مورد بررسی قرار گرفت اما واقعا این درمان ارزش پرداخت این هزینه ها را دارد.در جواب به سوال بالا باید گفت بی دندانی معایب بسیار زیادی دارد و علاوه بر صدمه به سلامتی به صورت مستقیم بر روی ظاهر شما تاثیر می گذارد که در نهایت اعتماد به نفس شما کاهش پیدا می کند. برای درمان این بیماری راه های زیادی وجود دارد که بهترین آنها از نظر: طول عمر، زیبایی و کاربرد، ایمپلنت دندان است به همین دلیل ارزش درمان ایمپلنت دندان بسیار بالا است و می تواند سلامتی دهان و دندان های شما را به صورت کامل حفظ نماید.

نمایش بیشتر