اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

طراحی داخلی مغازه به صورت مدرن با گروه مهران طاهری

باید بدانید که در گام نخست ویترین فروشگاه موجب ارتباط بین شما و خریدار می شود که هم می تواند موجب تاثیر مثبت و هم تاثیر منفی روی ذهن و عملکرد او شود پس باید بیش ترین حساسیت را روی این قسمت از کار بگذارید؛ همچنین رنگ بندی اجناس و نحوه نورپردازی رو آن ها نیز می تواند تکمیل کننده این عمل باشد و ما همه این موارد را به صورت عالی در شرکت طراحی داخلی مهران طاهری انجام می دهیم.

آثار هنری |استاندارد |برنامه

در قدم دوم اگر دکوراتور شما فردی باهوش و کار بلد باشد می داند که پس از ورود خریدار، طراحی داخلی مغازه حرف اول را در انتخاب کالا توسط مشتری خواهد زد، حتی اگر شما از باکیفیت ترین اجناس در فروشگاه خود استفاده کنید تا زمانی که مشتری به ورود به مغازه شما ترغیب نشود راهی از پیش نخواهید برد، زیرا امروزه مشتریان توجه ویژه ای به فضای مغازه دارند به همین جهت با خلاقیت و با استفاده از مواد و امکاناتی از قبیل: چوب، فلز، شیشه و حتی با ترکیبی از این مواد با مواد دیگرمی توان  فضای مغازه را به فضایی رویایی تبدیل کرد.

حرکت سوم برای اینکه دکور شما به مناسب ترین شکل ممکن دربیاید، باید به فعالیت و کاری که در آن قرار است انجام شود نیز توجه ویژه ای شود تا متناسب با ظرفیت و خواسته های روحی و جسمی مشتریان باشد؛ به طور مثال اگر مشتری شما متعلق به قشر یا جنس خاصی از جامعه است؛ تنوع، امکانات، نحوه دستیابی به محصول و به طور کلی ارائه خدمات نیز متفاوت است پس قبل از انجام هر کاری تمام ابعاد آن را بررسی کرده و با دیزاینر خود در میان بگذارید تا با آسایش و راحتی منتظر ایجاد دکور موردنظر خود باشید. پس شاید بتوان گفت اولین نکته تاثیرگذار در فروش طراحی داخلی مغازه و دکوراسیون آن است.

رنگ بندی در طراحی داخلی مسکونی

در انتخاب رنگ پس زمینه و پوشش دیوار ها بیشترین حساسیت را داشته باشید و به هیچ عنوان عجله نکنید. انتخاب رنگ نامناسب مب تواند روند کلی طراحی را به هم بریزد. رنگ دیوار ها و دکور را متناسب با شرایط هر اتاق متفاوت انتخاب کنید. به عنوان مثال رنگ دیوار های اتاق خواب باید ملایم و آرامش بخش باشد.

هارمونی بین رنگ های دیوار و دکور از جمله مهمترین قسمت های یک طراحی داخلی مناسب است. ترکیب رنگ های روشن و تیره یکی از انتخاب های متداول بین مردم می باشد. البته باید دقت کرد تا هر یک از ترکیب ها دارای ویژگی هایی است که باید متناسب با دکور و شرایط محیطی به انتخاب رنگ ها بپردازیم.

عوامل مهم در زیبایی طراحی داخلی مسکونی از دیدگاه مهران طاهری

  • مبلمان و میز ها را در جای مناسب قرار دهید. شلوغی بیش از حد اتاق به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست. مبل ها را در فاصله مناسب و با تعداد محدود در اتاق قرار دهید و سعی کنید تناسب رنگ بین مبل با رنگ دیوار ها و پرده برقرار باشد.
  • دکور و لوازم تزیینی را در ارتفاع مناسب قرار دهید. منظور از ارتفاع میزان مناسبی نسبت به قد یک انسان نرمال است نه نسبت به ارتفاع دیوار. برای مثال در موزه ها و گالری ها ارتفاع آثار در حدود 140 تا 150 سانتی متر است. شما نیز متناسب با این اندازه نقاشی ها و مجسمه های خود را قرار دهید.
  • دکور و رنگ انتخابی برای دیوار ها نیز باید متناسب باشند. رنگ های شاد به آثار هنری مفهومی نمی خورد و عکس این موضوع نیز صادق است.
  • کیفیت در طراحی داخلی مسکونی همیشه حرف اول و آخر را می زند.

نورپردازی بخش مهمی از طراحی دکوراسیون اداری است

نورپردازی کافی و استاندارد برای بهبود عملکرد کارکنان یکی از مراحل اصلی در دکوراسیون اداری و اداری است. استفاده از انواع تجهیزات و وسایل روشنایی مناسب مانند لامپ کم مصرف، لوستر و … به زیبایی محیط اداری کمک می کند. نورپردازی محیط اداری در صورت اجرای ماهرانه فضایی شاد را برای کارکنان و مشتریان ایجاد می کند.

رنگ آمیزی و هماهنگی با برنامه ریزی محیط در طراحی داخلی اداری با مهران طاهری

یکی از مواردی که در دهه طراحی و دکوراسیون اداری شیک باید به آن توجه کرد، محیط رنگ استاندارد است. امروزه از رنگ های شاد و روشن در عملیات آرایشی و رنگ آمیزی به منظور طراحی و تزیین اتاق کار در دفتر استفاده می شود که تاثیر روانی خوبی بر کارمندان می گذارد. از تجهیزات دیگری مانند کاغذ دیواری نیز می توان برای زیباسازی محیط اداری استفاده کرد.

استخدام کارشناسان در زمینه طراحی داخلی اداری

این یک واقعیت در این زمینه است که طراحی و دکوراسیون اتاق اداری پیچیده است و نیاز به تخصص دارد. از این رو متقاضیان خدمات طراحی داخلی اداری به دنبال بهره مندی از افراد متخصص در این زمینه هستند. امروزه متخصصین طراحی و دکوراسیون داخلی با ایده های خلاقانه و در قالب شرکت های معتبر در این زمینه فعالیت می کنند.

یکی از فعالیت های کارشناسان این حوزه ارائه خدمات از طریق سایت های اینترنتی معتبر می باشد که مورد استقبال قرار می گیرد. بنابراین هر متقاضی طراحی داخلی و دکوراسیون اداری از سراسر کشور می تواند خدمات مرتبط با طراحی را به بهترین نحو و ارزان از طریق این موسسات مجازی دریافت کند.

نمایش بیشتر