اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

معرفی اتو بخار رونتا مدل DW6010

این اتوبخار یکی از با کیفیت ترین دستگاه های موجود در بازار است. برند روونتا متعلق به یک کمپانی آلمانی بوده که محصولات با کیفیت با طول عمر طولانی را روانه بازار می کند. اتو رونتا 6010 با یک ترکیب رنگی جذاب سبز و مشکی طراحی و تولید شده است. برای زیبایی بیشتر در قسمت های کناری از الگوی گل استفاده شده است.

یکی از مهم ترین قطعات در یک اتو، کفی آن است. کفی این اتو بخار از بهترین و مقاوم ترین جنس ساخته شده و گرمای تولید شده توسط اتو را به خوبی منتقل می کند. علاوه بر این، منافذ تعبیه شده در کف آن به گونه ای طراحی شده اند که بخار آب را به آسانی منتقل می کنند.

طراحی اتو بخار رونتا مدل DW6010 به گونه ای است که با کمترین مصرف انرژی بهترین اتوکشی را ارائه می کند. این اتو بخار از تکنولوژیMicrosteam400   بهره می‌برد. این تکنولوژی در کفی اتو بخار اعمال شده و کمک می‌کند تا مصرف انرژی حدودا 30 درصد کاهش یابد.

آتش سوزی |اتو رونتا |اتو رونتا 9240
سیستم ضد رسوب از مشخصات اتو بخار رونتا مدل DW6010

یکی دیگر از مشخصات اتو بخار رونتا مدل DW6010 قابلیت تنظیم حرارت در آن است. توان مصرفی اتو بخار برند رونتا 2400 وات است اما میزان حرارت آن با توجه به جنس و بافت پارچه می تواند تغییر کند. علاوه بر این، در این اتو نشانگر آماده به کار، قابلیت اسپری کردن آب، سیستم ضد چکه، حالت ECO، سیستم رسوب زدایی Anti-Calc نیز وجود دارد. بنابراین با خرید آن می توانید یک اتوی کاربردی با طول عمر بالا را داشته باشید. برای خرید انواع مدل های اتو بخار رونتا با قیمت مناسب به این صفحه مراجعه کنید.

آتش سوزی |اتو رونتا |اتو رونتا 9240
گذری به مشخصات اتو بخار رونتا مدل DW6010

نگاهی به سیستم بخار دهی اتو بخار DW6010روونتا  (ROWENTA)

در اتو بخار رونتا سیستم بخاردهی به حالت عمودی طراحی و تعبیه شده است. مخزن آب اتو ظرفیت حدودا 0.3 لیتری دارد. این مخزن آب در فاصله بسیار کمی بعد از روشن شدن اتو به جوش می آید و بخار لازم را تولید می کند. شما می توانید حالت بخار دهی را به دو شکل پیوسته و لحظه ای تنظیم کنید. در حالت پیوسته  این اتو بخار حدودا 40 گرم بر دقیقه بخار تولید می کند. در حالت لحظه ای هم 180 گرم بر دقیقه بخار توسط اتوبخار رونتا تولید می شود. با این توصیف می توانید انتظار بهترین اتوکشی با بخار را از این مدل اتو از برند رونتا داشته باشید.

آتش سوزی |اتو رونتا |اتو رونتا 9240
سیستم کنترل دما از مشخصات اتو بخار رونتا مدل DW6010

طراحی اتو بخار رونتا به چه شکل است؟

از دیگر مشخصات اتو بخار رونتا مدل DW6010، طراحی و ظاهر بسیار زیبای آن است. طراحی زیبا کمک می کند تا لوازم منزل به شکلی جذاب در کنار یکدیگر جلوه کنند. نقش و نگار زیبای روی اتو از یک طرف و رنگ بندی زیبای آن از سویی دیگر به جذابیت های اتو اضافه کرده است. به همین دلیل ظاهر اتو امتیاز قابل قبولی می گیرد. کفی اتو رونتا از جنس مایکرواستیم 400 لیزری سه بعدی است. این مدل طراحی کمک می کند تا اتو به راحتی روی پارچه بلغزد و هیچ لکه ای روی پارچه ایجاد نکند. در قسمت نوک آن هم حالت تیزی به وجود آمده تا با کمک آن بتوانید تمامی نقاط البسه مانند یقه ها و اطراف دکمه ها را به آسانی اتوکشی کنید.

آتش سوزی |اتو رونتا |اتو رونتا 9240
نگاهی به طراحی و مشخصات اتو بخار رونتا مدل DW6010

چه ویژگی های دیگری در اتو بخار رونتا وجود دارد؟

اتو بخار مدل DW6010  دارای سیستم قطع کن اتوماتیک است. در صورتی که از اتو برای مدت زمانی استفاده نکنید، این سیستم به طور خودکار اتو را خاموش کرده و عملکرد آن قطع می شود. سیستم قطع کن اتوماتیک در واقع باعث امنیت بیشتر در هنگام استفاده از اتو می شود. بدین ترتیب احتمال آتش سوزی یا سوختن کودکان یا اجسام کم می شود. از سویی دیگر در اتو سیستم کنترل دما نیز وجود دارد. این سیستم مانع از بالا رفتن بیش از حد دما می شود. سیستم کنترل دما هم به نوعی باعث امنیت خاطر و افزایش ایمنی مصرف کننده هنگام اتو کشی می شود، بدین ترتیب از سوختن البسه جلوگیری به عمل می آید.

مشخصات اتو بخار مدل DW6010 رونتا

حضور سیستم ضد رسوب از دیگر مشخصات اتو بخار رونتا مدل DW6010 است. این سیستم باعث افزایش طول عمر اتو و عملکرد بهینه از آن می شود، اما چگونه؟ در بسیاری از موارد تمام آب موجود در مخزن اتو به یکباره برای اتوکشی مصرف نمی شود. آب باقی مانده در مخزن می تواند باعث ایجاد رسوب و اختلال در عملکرد اتو شود. بدین ترتیب هنگام اتو کشی ممکن است شاهد حضور لکه هایی روی البسه خود باشید.

اما اتو بخار برند رونتا مجهز به سیستم ضد رسوب است. این سیستم کمک می کند تا در مخزن هیچ گونه رسوبی ایجاد نشود. علاوه بر سیستم ضد رسوب، اتو حالت ضد چکه نیز دارد. بدین ترتیب مجموع این مشخصات کمک می کند تا لباس از لک شدن محفوظ بماند؛ برای خرید انواع محصولات از فروشگاه اینترنتی دومینو کالا با قیمت مناسب هم محصولات خارجی و هم محصولات ایرانی را با قیمت مناسب خریداری کنید.

نمایش بیشتر