اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران (معرفی 5 آموزشگاه آرایشگری مردانه همراه با مزایا و معایب آن)

با افزایش متقاضایان آموزش آرایشگری مردانه، به مراتب دوره‌های متنوع آموزش آرایشگری مردانه در تمام آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای نیز افزایش یافته است. این موضوع علاقمندان به این حرفه و هنرجویان را در انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه دچار تردید می‌کند.

از طرفی انتخاب یک آموزشگاه حرفه‌ای در حوزه آرایشگری مردانه تعیین‌کننده آینده شغلی هنرجو خواهد بود. به نحوی که برای تبدیل شدن به یک آرایشگر مردانه ماهر صرفا به یادگیری این حرفه نزد اساتید با تجربه و حرفه‌ای رشته آرایشگری مردانه نیاز خواهند داشت.

در نظر داشته باشید مهارت و تخصص کارآموز تاثیر مستقیمی بر درآمد او دارد. بنابراین افرادی که در گذشته به صورت خودآموز یا در کنار یک آرایشگر مردانه‌، آموزش دیده باشند نیز قادر به شرکت در دوره‌های پیشرفته آرایشگری مردانه با هدف بالابردن سطح تخصص و آشنایی با متد و تکنیک‌های به روز خواهند بود.

با این تعاریف بهترین روش یادگیری آرایشگری مردانه، شرکت در دوره‌های آموزشی در بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران به شمار می‌آید.

از این رو لیستی از 5 آموزشگاه معتبر در حوزه آرایشگری مردانه تهیه کردیم تا هنرجویان با مطالعه و بررسی هر یک از این آموزشگاه‌ها بهترین آن را انتخاب نمایند.

آرایش |آشنایی |آموزش

معرفی آموزشگاه آرایشگری دارالفنون؛ بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران

آموزشگاه آرایشگری دارالفنون توانسته با استفاده از تجهیزات مدرن و زیر نظر اساتیدی حرفه‌ای و شناخته شده آموزشی با کیفیت را در اختیار هنرجویان خود قرار دهد. لازم است بدانید دوره‌های آرایشگری مردانه در این آموزشگاه به منظور ارتقای کیفیت آموزش، حداکثر با 8 و یا 9 نفر برگزار می‌شود.

علاوه بر این‌ها مجتمع فنی و حرفه‌ای دارالفنون یکی از آموزشگاه‎های مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشد که کارآموزان و هنرجویان آرایشگری مردانه پس از پایان دوره و گذراندن آزمون‌های کتبی و عملی آرایشگری، مدرک فنی و حرفه‌ای معتبری دریافت خواهند کرد.

ویژگی‌های قابل توجه  آموزشگاه آرایشگری مردانه دارالفنون چیست؟

یکی از مزیت‌های آموزشگاه فنی و حرفه‌ای دارالفنون پشتیبانی رایگان پس از پایان دوره می‌باشد. به این صورت که پس از گذراندن دوره های آموزشی، این موسسه هم چنان پشتیبانی کارآموزان و هنرجویان را ضمانت کرده و آن‌ها را تا یک زمان مشخص، جهت استخدام و یا راه‌اندازی آرایشگاه مستقل خود همراهی می‌کند.

مجتمع آرایشگری دارالفنون، به منظور فراهم کردن شرایط راحت‌تری برای کارآموزان شهرستانی برای شرکت در کلاس‌های آموزش آرایشگری، خوابگاه‌های اختصاصی در نظر گرفته است. این موضوع یکی از ویژگی‌های قابل توجه آموزشگاه فنی وحرفه‌ای دارالفنون به شمار می‌آید. این در حالی است که عموما آموزشگاه‌ها وظیفه معرفی خوابگاه ندارند و هنرجویان شهرستانی برای شرکت در دوره ملزم به استفاده از خوابگاه‌های خودگردان می‌شوند.

معرفی آموزشگاه آرایشگری آکادمی مو در تهران

آموزشگاه آرایشگری آکادمی مو بیش از دو دهه سابقه آموزش و برگزاری کلاس‌های آرایش و پیرایش مردانه را دارد. این آموزشگاه دوره‌های متنوعی از رشته آرایشگری مردانه را با همکاری مدرسین برجسته و حرفه‌ای آرایشگری برگزار می‌کند.

 تمام دوره‌های برگزار شده در این آموزشگاه منطبق با استانداردهای سازمان‌های فنی وحرفه‌ای کشور می‌باشد. دوره‌هایی نظیر کوتاهی ژورنالی و تخصصی، گریم داماد، گریم سینمایی و دیگر دوره‌های مرتبط با آرایشگری مردانه. هنرجویان می‌توانند در هر یک از حوزه‌هایی که علاقمند به فعالیت در آن هستند، ثبت نام و شرکت نمایند.

آموزشگاه آرایشگری آکادمی مو علاوه بر برگزاری دوره، همایش‌های تخصصی و سمینارهای آرایشگری مردانه نیز در طول سال برگزار می‌کند تا آرایشگران حرفه‌ای و یا مبتدی با تکنیک‌های جدید و به روز دنیا آشنا شوند.

به گفته این آموزشگاه، دوره‌های آموزش آرایشگری نه تنها به صورت عملی بلکه برخی آموزش‌های مربوط به رشته مراقبت و زیبایی از طریق سامانه آموزش آنلاین در فضای مجازی صورت می‌گیرد.

چرا این آموزشگاه در دسته بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه قرار گرفته است؟

آموزشگاه آرایشگری آکادمی مو شرایطی فراهم کرده است که هنرجویانی که قصد ثبت نام در دوره‌های این آموزشگاه آرایشگری مردانه را دارند، بتوانند شهریه کلاس‌های خود را به صورت کاملا اقساطی پرداخت نمایند.

همچنین آموزش در دوره‌های آرایشگری مردانه همراه با ارائه CD و جزوات آموزشی روز می‌باشد که موجب یادگیری هر چه بهتر هنرجویان خواهد شد.

معرفی آکادمی آرایشگری حامد جوان

اگر به دنبال یک آموزشگاه و آکادمی تخصصی مو در شرق تهران هستید، پیشنهاد ما به شما آکادمی آرایشگری حامد جوان است. آموزشگاه آرایشگری حامد جوان با بهره گیری از اساتید و تجهیزات پیشرفته آرایشگری و سیستم برنامه ریزی مدرن آموزشی یکی از آموزشگاه های باتجربه استان تهران شناخته شده است.

این مرکز معرفی شده، با مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور فعالیت می‌کند و در انتهای دوره امکان شرکت در آزمون آرایشگری مربوط به سازمان فنی و حرفه ای و امکان دریافت مدرک فنی حرفه ای آرایشگری مردانه با اعتبار بین المللی وجود دارد.

لازم است بدانید یکی از معایب این آموزشگاه تعداد زیاد دوره‌های مختلف آموزش آرایشگری در آموزشگاه است. به صورتی که آکادمی آرایشگری حامد جوان برای هر مبحث یک دوره مجزا در نظر گرفته است. اما بهتر است بدانید دوره‌ای مناسب و مطلوب هنرجویان قرار خواهد کرد که تمام مباحث و سرفصل‌های آرایشگری به صورت جامع و کامل در قالب دو الی 3 دوره قرار بگیرد.

 این مسئله موجب می‌شود کارآموزان مدام در حال ثبت نام در دوره‌های مختلف نباشند و با ثبت نام در دو دوره عمومی و پیشرفته صفر تا صد آرایشگری مردانه را آموزش ببینند. همچنین با ثبت‌نام در یک دوره تخصصی هزینه و وقت کم‌تری صرف یادگیری مباحث مختلف آرایشگری خواهد شد.

آشنایی آموزشگاه آرایشگری اقبال

آموزشگاه و آرایشگاه مردانه اقبال یکی از قدیمی‌ترین آموزشگاه‌های آرایشگری مردانه و با مدیریت آقای رضا رضازاده است. این آموزشگاه 3 شعبه در ایران دارد که 2 شعبه آن در تهران و دیگری در مازندران قرار دارد. هر سه شعبه نیز دارای مجوز فعالیت از آموزشگاه فنی وحرفه‌ای است.

دوره‌های آرایشگری برگزارشده در آموزشگاه آرایشگری اقبال با آموزش جدیدترین متد آرایش و پیرایش در ایران هنرجویان را برای ورود به بازارکار آماده می‌کند.

همچنین آموزشگاه آرایشگری اقبال، مدل‌هایی به صورت رایگان در اختیار هنرجویان قرار می‌دهد تا آن‌ها تحت نظارت اساتید آرایشگری خود آموزش کوتاهی، رنگ و یا گریم متعادل سازی صورت داشته باشند. البته بهتر است بدانید سایر آموزشگاه‌های آرایشگری نیز مدل رایگان در اختیار هنرجویان قرار خواهند داد. به همین دلیل وجه تمایزی با دیگر آموزشگاه‌ها ندارد و ما این آموزشگاه را به عنوان اولویت پنجم به شما پیشنهاد می کنیم.

آموزش آرایشگری مردانه در آموزشگاه فنی و حرفه‌ای ایران ILO

یکی دیگر از آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای شهر تهران که دوره‌های آموزش آرایشگری مردانه را به صورت کاملا تخصصی برگزار می‌کند، آموزشگاه فنی و حرفه‌ای ایران ILO می‌باشد.

لازم است که بدانید آموزشگاه آرایشگری مردانه ایران ILO به دلیل بهره گیری از اساتید مجرب، در دسته بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران قرار گرفته است. یکی از ویژگی‌های قابل توجه این آموزشگاه مشاوره رایگان آن می‌باشد. بنابراین اگر شما عزیزان قصد یادگیری این حرفه آینده دار را داشته باشید، می توانید با تلفن های تماس آموزشگاه تماس بگیرید.

آموزشگاه آرایشگری ایران ILO یکی از معدود آموزشگاه‌های آرایشگری در تهران است که توانسته دوره‌های آرایشگری مردانه خود را برای افراد شاغل نیز برگزار کند. به این صورت که با استفاده از دوره‌های فشرده در آموزشگاه فنی و حرفه‌ای ایران ILO و برنامه ریزی برای برگزاری کلاس در تمام روزهای هفته، در کم‌تر از 3 هفته آموزش کامل می‌شود و دوره به پایان می‌رسد.

همچنین دوره خصوصی رشته‌های مختلفی آرایشگری مردانه بنابر زمان‌بندی خود هنرجو تنظیم می‌شود که در نتیجه آن، امکان برگزاری کلاس‌های آموزشی برای افراد شاغل نیز فراهم خواهد شد.

دورهای آموزشی آموزشگاه پیرایش مردانه ایران ILO

آموزشگاه فنی و حرفه‌ای ایران ILO،  دوره‌های متنوعی از رشته آرایشگری مردانه را در نظر گرفته است که این دوره‌ها عبارت است از:

  • دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه ۲(دوره عمومی و پایه آرایشگری)
  • دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه ۱(دوره تخصصی و ارتقای مهارت)
  • دوره آموزش رنگ مو و کار با مواد شیمیایی
  • دوره گریم داماد یا متعادل‌سازی چهره مردانه
  • دوره گریم سینمایی و چهره‌پردازی مردانه
  • دوره پروتز و ترمیم موی سر آقایان
  • دوره آموزش بهداشت ناخن آقایان

هزینه کلاس های آموزشگاه آرایشگری مردانه فنی حرفه ای چقدر است؟

آموزش آرایشگری مردانه در آموزشگاه های گوناگون به شیوه های مختلفی ارائه می‌شود. آموزشگاه آرایشگری مردانه دارالفنون با بهره گیری از تیم حرفه‌ای و با تجربه، نظیر اساتید باتجربه سازمان فنی حرفه ای و گریمورهای صدا و سیما، به آموزش فن ظریف آرایشگری اقدام می‌نماید.

همچنین امکان اسکان در خوابگاه‌های این آموزشگاه از جمله خدمات جانبی آموزشی به شمار میرود، که یکی از وجوه بزرگ تمایز آموزشگاه آرایشگری مردانه دارالفنون در تهران، نسبت به سایر آموزشگاه‌ها است.

لازم به ذکر است دوره‌های آرایشگری مردانه دارالفنون با مدرک بین المللی ارائه شده که مسیر مهاجرتی شما را تسهیل خواهند نمود.

هزینه کلاس های آموزشگاه آرایشگری مردانه، به خدمات ارائه شده، نحوه برگذاری کلاس و عوامل گوناگون دیگری وابسته است که برای پرسش در مورد آن‌ها می‌توانید، همین الان با کارشناسان آموزشگاه دارالفنون تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به آموزشگاه آرایشگری مردانه دارالفنون ری مراجعه کنید.

نمایش بیشتر