اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

بهترین تولیدی های لباس کار در دنیا

در این پست به بهترین تولیدی‌های لباس کار در دنیا اشاره می‌کنیم و ویژگی‌های هر کدام از شرکت‌ها را برایتان بازگو می‌کنیم.

یک لباس کار خوب بایستی خصوصیات خاصی دارا باشد تا اشخاص را در مقابل مخاطرات حراست کند. این لباس‌ها بایستی پاها و بازوها را به صورت کامل پوشش دهد و برای مشاغل گوناگون متفاوت هستند.

قبل از شروع گفتگو نام چند مورد از برندهای داخلی تولیدی لباس کار را نیز ذکر می‌کنیم مانند ایمن صنعت ایران، سینا ورک، ست ورک و …. و امید است بتواند کمکی به این تولید کننده‌های داخلی کند.

ارتش امریکا |ایران |ایرانی

بهترین مارک‌ها برای خرید لباس کار خارجی

Bulwark بالوارک

یکی از محبوب‌ترین تولید کنندگان لباس کار در فضای یکنواخت صنعتی است. به دلیل مقاومت در برابر سایش و کیفیت بالا از فروش قابل توجهی برخوارد می‌باشد.

این تولدی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان پوشاک در جهان می‌باشد که انواع یونیفرم‌ها، لوازم و تجهیزات حفاظت فردی را تولید در سطح جهان می‌کند

Carhart کارهارت

این شرکت نیازی به معرفی در این لیست ندارد و از تولید کنندگان پیرو در صنعت لباس کار می‌باشد که زمان تأسیس این برند خانوادگی در سال 1889 می‌باشد.

ارتش امریکا |ایران |ایرانی

Wrangler رانگلر

یکی از محبوب‌ترین تولید کنندگان لباس کار در دنیاست که امروز لباس‌های مقاوم در مقابل تشعشع، ضد حریق، رنجر، و کت شلوار تولید کننده می‌باشد.

رانگلر در ابتدا در سال 1947 تأسیس شد و پیشرو در نوآوری و کیفیت در پوشاک و لباس کار است. امروزه آنها همچنین به تولید پوشاک پایدار معروف هستند.

تولیدی لباس کار دیکیز

برند دیکیز یک مارک آمریکایی که دفتر مرکزی آن در تگزاس قرار دارد تولید کننده انواع لباس کار، کوله پشتی وکمربند ایمنی و … می‌باشد.

تأسیس کننده این شرکت ویلیامسون بود که قبل سال 1918 در تگزاس قطعات یدکی خودرو می فروخت که با کمک دوستان خود شرکت دیکیز را افتتاح کرد.

این شرکت از شروع تأسیس به پیشرفت خیلی دست یپیدا کرد، ولی رکود اقتصادی سبب به کاهش سود دهی این شرکت شد. در زمان جنگ جهانی دوم، دیکیز هزاران لباس کار برای ارتش امریکا تولید کرد. که این موضوع دوباره به افزایش سرمایه و برند او کمک زیادی کرد.

ارتش امریکا |ایران |ایرانی

تولیدی لباس کار برند بوفالو

بوفالو یکی از پیشروترین برندها در حیطه تجهیزات حفاظتی و ایمنی شخصی در دنیاست که در کشورهای اروپایی و آمریکایی تولید می‌شود. که این موضوع باعث شد تولیدات تجهیزات و محصولات ایمنی با عنایت به نیازهای بازار همواره یکی از اولویت‌های اساسی باشد..

گرچه ایران دارای منابع و ذخایر بسیاری است و یکی از کشورهای صنعتی است. این امر سبب شده است که تعداد زیادی از اشخاص در صنایع گوناگون، به خصوص صنایع گاز و نفت طبعی و پتروشیمی مشغول به فعالیت هستند و همیشه دغدغه آنها حفظ ایمنی از پرسنل صنعتی هستند.

بوفالو از راه تولید محصولات گوناگون در حیطه حفاظت شخصی و ایمنی توانسته است سهم بالایی در ایمنی محیط کار صنعتی و سلامت کارکنان کشورها داشته باشد. این تفاوت بین یک مدل و محصول گوناگون است. شما می‌توانید بر اساس دسته بندی شغلی خود محصولات این شرکت را انتخاب فرمائید.

در ایران نیز شرکت‌های بزرگی برای تولید لباس کار وجود دارند که در ادامه به یکی از آنها اشاره می‌کنیم.

تولید لباس کار ایمن صنعت ایران

ایمن صنعت ایران به عنوان یکی از تولیدکنندگان برجسته در زمینه تولید انبوه لباس کار صنعتی تجربه همکاری با صنایع بزرگ کشور همچون پتروشیمی ایران، صنایع کشتی سازی، صنایع رنگ ایران و… را داشت است.

این شرکت با بیش از 20 دهه تجربه و با پایبندی به اصول کلیدی تولید لباس کار در سال 1400 توانست بخش عمده ایی از نیاز کشور را پوشش دهد. یکی از لباس‌های مناسب این شرکت لباس کار ایران خودرویی

می‌باشد. این تولید لباس برای کارخانه جات خودرو سازی تولید شده است و از آنجایی که وزن به نسبت پایینی دارد و پارچه ان درصد الیاف زیادی دارد توانایی جذب تعرق کارگاران را دارد.

وزن کم لباس سبب خواهد شد که در محل تفعالی منعطف باشد. این لباس کار در دسته لباس‌های تابستانی است که یکی از قدیمی‌ترین نوع لباس کار در ایران می‌باشد که در بازار از این لباس کار مورد بهره برداری قرار می‌گیرد و در دسته مقرون به صرفه‌ترین سبک در خطوط تولید لباس کار قرار می‌گیرد. لباس کار ایران خودرویی یکی از ابتدایی‌ترین طرح‌های لباس کار است که برند ایمن صنعت ایران طراحی و عرضه می‌شود.

از آنجایی که طراحی و تولید این لباس کار ساده و از طرحی این طرح بسیار پرفروش می‌باشد تولید کنندگان خرد در سطح کشور مدل‌های تقلبی از آن تولید و عرضه می‌کنند.

چراکه اغلب شرکت‌های انبوه قطعات خودرو از این طرح لباس استفاده می‌کنند. قیمت این لباس کار بسیار رقابتی بوده از نظر ارزش همیشه یکی از پر استفاده ترین ها بوده است..

لباس کار ایرانی خودرویی را می‌توان به سهولت از تمامی فروشگاه‌های تأمین محصولات ایمنی کشور تهیه کرد.

نمایش بیشتر