اخبار جامعهکسب و کار ایرانی

نکات مهم در زمان استفاده از یدک کش کرج چیست؟

مطمئناً حداقل یک بار در زندگی خود مجبور خواهید بود از یدک کش کرج استفاده کنید. چنانچه خودرو شما دچار خرابی، تصادف یا کمبود بنزین شده است و به کمک خودروبر خودروبر نیاز دارید بهتر است با امداد خودرو فلاحی تماس بگیرید. با این حال، شما هرگز نمی دانید که اتومبیل شما در چه زمانی و کجا خراب می شود. ما باید برای هر احتمالی آماده باشیم.

امداد خودرو کرج شبانه روزی |امداد خودرو کرج گلشهر |جرثقیل حمل خودرو کرج

چرا یدک کش ها مناسب برای حمل خودرو است؟

پاسخ به این سوال دور از ذهن نیست، تصور کنید یک کامیون را با وانت یا نیسان جابجا کنید، این کار نه تنها غیرممکن است، بلکه بسیار خطرناک است. به تعادل خودرو با یدک کش برای جلوگیری از آسیب به خودرو توجه کنید و اجازه ندهید بدنه و شاسی خودرو دچار آسیب شود. برای دریافت خدمات یدک کش کرج می توانید با امداد خودرو فلاحی و با شماره

بهترین نوع یدک کش برای خودرو

شما معمولاً انواع مختلفی از یدک کش ها را در کنار جاده دیده اید، اما آنها چه هستند؟ یا بهترین یدک کش برای ماشین شما چیست؟ شما می توانید یک جرثقیل را برای یدک کشی ماشین خود انتخاب کنید. توصیه ما به شما عزیزان این است که هر یک از یدک کش کرج را با شرایط خاص خود انتخاب کنید تا بتوانند با توجه به نیاز شما مزایای ویژه ای را ارائه دهند. کامیون ها برای وسایل نقلیه بزرگتر ترجیح داده می شوند، بنابراین اگر وسیله نقلیه شما بزرگتر است، انتخاب ون یا نیسان اصلا انتخاب خوبی نیست.

رعایت نکات ایمنی هنگام یدک کشی خودرو

اگر تا به حال قصد داشتید که خودرویی را با مشکل یدک بکشید، در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید. این نکات نه تنها برای متخصصان و حرفه ای های این حوزه بلکه برای افراد عادی که در مواقع اضطراری از آنها مطلع می شوند نیز می باشد. از جمله نکات مهم و اصلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • راننده داشتن میدان دید کافی برای راننده کامیون یدک کش
 • یدک کش کرج باید بتواند جاده و اطراف را به خوبی ببیند. این دید صحیح هنگام سبقت گرفتن و گردش بسیار مهم است. زیرا هر اشتباهی می تواند خطرات جبران ناپذیری را برای هر دو دستگاه ایجاد کند.
 • تنظیم باد تایرهای ماشین
 • این نکته به ویژه زمانی که خودروی آسیب دیده بر روی کامیون یدک کش نصب شده است اهمیت بیشتری دارد. کیفیت لاستیک ها و فشار آنها یک نکته اساسی در هنگام یدک کشی خودرو است. تنظیم فشار باد لاستیک تاثیر زیادی بر هندلینگ و قدرت خودرو دارد.
 • لاستیک زاپاس خود را نگه دارید
 • وجود لاستیک زاپاس در ماشین شما ضروری است، به غیر از یدک کش.
 • حال تصور کنید یدک کش یک کامیون باشد، که در این صورت داشتن چرخ زاپاس اجباری است. و بسیاری از سازمان ها مرتبط هرگز این نکته را نادیده نمی گیرند.

امداد خودرو کرج شبانه روزی |امداد خودرو کرج گلشهر |جرثقیل حمل خودرو کرج

کنترل حرکت اتومبیل در پیچ جاده های خطرناک

تصور کنید راننده ای در یکی از پیچ های سخت جاده چالوس رانندگی می کند. و نه تنها دید خوبی ندارد، بلکه رانندگی با خودرو در این پیچ ها سخت است که در این صورت رسیدن به مقصد کمی فراتر از حد انتظار است.

 • ترمزگیری صحیح و به موقع

این مورد از جمله نکاتی است که حتما باید آن را انجام دهید.  تصور کنید یک یدک کش ماشینی را با سیستم ترمز معیوب در یک جاده خطرناک پر از سربالایی و پیچ و خم می کشد، به نظر ایمن و اصولی نمی رسد و همچنین ماشینی که ماشین دیگری را می کشد. هنگام بکسل، ترمزها باید به اندازه کافی مناسب و کاربردی باشند تا در مواقع اضطراری سریع عمل کنند و فاصله استاندارد را حفظ کنند.

تجهیزاتی که برای بکسل کردن یک ماشین لازم است:

وسایل مورد نیاز برای حمل یدک کش کرج عبارتند از:

 • جک هیدرولیک
 • جعبه ابزار
 • داشتن انواع چکش
 • خاموش کننده
 • مجموعه کامل ابزار
 • چراغ هشدار

چه خطراتی یک ماشین یدک‌کش شده را تهدید می‌کند؟

از جمله این خطرات می توان به احتمال سرقت خودرو اشاره کرد. هر راهی که بتوانید از دست دادن را متوقف کنید یک مزیت است. یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از این اتفاق، کمک گرفتن از یک شرکت معتبر حمل خودرو است. تصادف یکی دیگر از خطرات حین حمل و نقل خودرو است. همچنین در حین جابجایی وسیله نقلیه ممکن است تصادفاتی رخ دهد و آسیب بیشتری به خودرویی که در حال یدک کش کرج است وارد کند.

یکی از قوانینی که شرکت های مناسب پس از این اتفاقات ایجاد و رعایت می کنند، جبران خسارت است. بر خلاف باور عموم تجهیزات بکسل کاربردهای زیادی دارد و بسیار مهم است. اما از آنجایی که این وسیله کاربردی در بین توده مردم چندان رایج نیست. بنابراین نمی بینیم که این نوع وسیله نقلیه پرکاربرد و مهم باشد لازم به ذکر است که بکسل وسیله ای است که برای جابجایی وسایل نقلیه در اندازه ها، مدل ها و وزن های مختلف طراحی شده است.

امداد خودرو کرج شبانه روزی |امداد خودرو کرج گلشهر |جرثقیل حمل خودرو کرج

در چه مواقعی احتیاج به یدک کش کرج بیشتر احتیاج می شود؟

حتما متوجه شده اید که خودروها ناگهان دچار مشکل فنی می شوند و در کنار جاده توقف می کنند. در چنین مواقعی یکی از بهترین راه ها برای حمل وسیله نقلیه و انتقال آن به تعمیرگاه های معتبر،  استفاده از یدک کش است. در یک تعریف، وسایل نقلیه یدک کش یکی از تجهیزات ترافیکی و ماشین آلاتی است که قادر است وسیله نقلیه را کشیده و با ابزارهای مختلف خود به محل مورد نیاز برساند. یکی از مراکز کارآمد در منطقه، خودرو و قطعات امداد خودرو فلاحی  می باشد که بصورت شبانه روزی در خدمت شما دوستان عزیز می باشد. یکی از خدمات پشتیبانی اصلی که به رانندگان در جاده کمک می کند بکسل و حمل و نقل است. در صورت نیاز به خودرو، راننده و خدمات راننده در کرج و اطراف با شرکت ما تماس بگیرید و خودروی خود را به دست متخصصان مجرب و ماهر بسپارید.

چه چیزی امداد خودرو فلاحی را نسبت به دیگر شرکت ها متمایز می کند؟

یدک کش کرج دارای مجوز از اتحادیه خودروهای امدادی کشور جهت تعمیر و یدک کشی خودرو در منطقه بوده و خدمات یدک کش و حمل و نقل به صورت 24 ساعته به مشتریان خود ارائه می کند.  اولویت اصلی ما در امداد خودرو کرج ارائه خدمات سریع و با کیفیت به شما عزیزان می باشد.
سرویس یدک کش سیار خودروبر کرج قابلیت یدک کشی انواع خودروهای داخلی و خارجی مانند تویوتا، بنز، جک، ایران خودرو، سایپا، بهمن موتور، تویوتا هیوندای، بی ام و بنز، ماکسیما، ولوو، ام وی ام، مزدا، سانتافه، کیا را دارد. و … حمل در اسرع وقت توسط یدک کش مناسب خدمات یدک کش کرج است. این خدمات به شرح زیر است:
انتقال خودرو های تصادفی به مرکز تعمیرات مجاز در صورت لزوم.
وسیله نقلیه آسیب دیده را را به تعمیرگاه منتقل می کند
ماشین و اتصالات را به دقت بررسی می کند تا از آسیب یا آسیب بیشتر در حین کار جلوگیری کنید
نظارت کامل از زمان یدک کشی خودرو تا رسیدن به مکان امن

یکی از اجزای اصلی که برای حمل و نقل وسایل نقلیه استفاده می شود، تریلر تخت است. تریلرهای تخت مانند کامیون ها هستند اما دیواره ندارند و عمدتاً برای حمل و نقل وسایل نقلیه سنگین، اتومبیل ها و تجهیزات راه سازی استفاده می شوند

 مزایای استفاده از یدک کش کرج کدام است ؟

یدک کش کرج امروزه یکی از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده خدمات اضطراری در جاده های شهرستان کرج به شمار می رود. این امر حاصل کار و تلاش تیم های امدادی و مجرب امداد و نجات خودرو فلاحی بود که همواره سعی در رفع دقیق و سریع ایرادات خودروی شما دارند. در ادامه به این ویژگی های امدادی این شرکت خواهیم پرداخت:

 • تعرفه و هزینه مناسب
 • نیازی به بردن ماشین به تعمیرگاه نیست.
 • استفاده از مکانیک های خودرو با تجربه و حرفه ای
 • ماه گارانتی خدمات تعمیر خودرو

یدک کش کرج عموما برای چه نوع حمل و نقل هایی استفاده می گردد؟

تریلر متحرک برای حمل تجهیزات و ماشین های سنگین استفاده می شود و این نوع تریلر عمدتاً برای مصارف شهری مورد استفاده قرار میگیرد.  از ویژگی های مختلف تریلرهای سیار می توان به داشتن چراغ هشدار اشاره کرد. جک بالابر این نوع تریلرها از نوع هیدرولیک بوده و در انواع دستی و برقی موجود می باشد. یدک کش سیار امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از اصلی ترین و پرکاربردترین یدک کش های پلیس راهنمایی و رانندگی می باشد.
مرکز یدک کش و امداد خودرو مرودشتی دارای این دو نوع یدک کش مختلف بوده و بهترین خدمات را به رانندگان محترم این منطقه ارائه می دهد.

نمایش بیشتر