اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

4 مرکز برتر برش لیزر فلزات در تهران کدام است ؟

برش لیزر فلزات یک فرآیند ساخت است که از یک پرتو لیزر برای برش فلزات استفاده می کند. پرتو لیزر از یک لنز متمرکز می شود و به فلز برخورد می کند و ذوب می کند یا تبخیر می کند. قطعه کار سپس توسط یک سیستم جابجایی به جلو هدایت می شود تا طرح مورد نظر ایجاد شود.

برش لیزر فلزات چیست |برش لیزر فلزات کرج |خدمات برش لیزر فلزات

برش لیزر فلزات مزایای زیادی نسبت به سایر روش های برش فلزات دارد. این شامل موارد زیر است:

دقت بالا: برش لیزر می تواند با دقت بالا انجام شود، حتی در قطعات کوچک و پیچیده.

سرعت بالا: برش لیزر می تواند با سرعت بالا انجام شود، که باعث افزایش بهره وری می شود.

کیفیت بالا: برش لیزر باعث ایجاد لبه های تمیز و بدون پلیسه می شود.

تنوع بالا: برش لیزر می تواند برای برش انواع فلزات استفاده شود.

برش لیزر فلزات کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. برخی از کاربردهای رایج عبارتند از:

ساخت قطعات صنعتی: برش لیزر فلزات برای ساخت قطعات صنعتی مانند قطعات خودرو، قطعات الکترونیکی و قطعات ماشین آلات صنعتی استفاده می شود.

ساخت قطعات تزئینی: برش لیزر فلزات برای ساخت قطعات تزئینی مانند لوستر، آباژور و مجسمه استفاده می شود.

ساخت قطعات تبلیغاتی: برش لیزر فلزات برای ساخت قطعات تبلیغاتی مانند بنر، تابلو و لیبل استفاده می شود.

4 مرکز برتر برش لیزر فلزات در تهران

1.لیزر پلاس

لیزرپلاس با مجهز بودن به ۲ دستگاه برش لیزر با برند Bystronic سوئیس تا توان ۴.۴ کیلو وات، امکان برش فلزات با متریال های متفاوت، مانند: آهن، مس، برنج، استیل، گالوانیزه، آلومینیوم و سیلیس را دارد. همچنین قابلیت برش فلزات رنگی در مجموعه لیزرپلاس میسر می‌باشد.

در مجموعه  لیزرپلاس قابلیت برش ورق آهن از کمترین ضخامت (۰.۵ میلی‌متر) تا بیشترین ضخامت (۲۰ میلی‌متر) و قابلیت برش ورق استیل با گاز نیتروژن از کمترین ضخامت (۰.۵ میلی‌متر) تا بیشترین ضخامت (۲۰ میلی‌متر) را دارند. با توجه به تعداد بالای دستگاه‌ها، سرعت تحویل کار قابل توجه بوده و همچنین قطعات با دقت و کیفیت بالا برش می‌خورند.

مجموعه صنعتی لیزر پلاس فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ با بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا ، بر اساس استانداردهای بین المللی و همچنین با بکارگیری نیروی انسانی ماهر و متخصص آغاز نمود . این مجموعه به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت برش لیزر فلزات به وسیله دستگاه های لیزر Bystronic ، خط مشی خود را اعتلای صنعت کشور عزیزمان و افزایش سطح کیفی محصولات مرتبط قرار داده است.

2.افق لیزر:

افق لیزر با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه خدمات برش لیزر، خمکاری CNC ورق های فلزی، انواع مدل های جوشکاری، انواع طراحی و مدل سازی و مهندسی معکوس قطعات و کاور های دستگاه ها و بسیاری زمینه های دیگر در حوزه ورقکاری و شیت متال، افتخار دارد با بهره گیری از دستگاه های به روز و قدرتمند اروپایی و پرسنل با تجربه، بهترین کیفیت را به مشتری ارائه دهد.

3.آریو لیزر

سیستم های برش لیزر شیت متال آریو لیزر امکان برش لیزری طیف وسیعی از فلزات با ضخامت های متفاوت را فراهم می کند. ما دو دستگاه برش لیزر برای برش لیزری ورق های با ابعاد کوچک تا بزرگ داریم. برای تکمیل و پردازش بیشتر بعد از برش لیزری از دستگاه پرس برک CNC  استفاده می کنیم. مشتریان ما از انعطاف پذیری و زمان تحویل کوتاهی که برای خدمات ارائه می دهیم احساس رضایت می کنند.

4.گروه صنعتی ملکی

گروه صنعتی ملکی برپایه مشتری مداری فعالیت خود را از سال 1347 با ساختن ماشین آلات موزاییک آغاز کرد. در ادامه با اضافه کردن دستگاه های گیوتین و پرس برک دامنه فعالیت خود را گسترش داد و با خرید دستگاه های روز دنیا نظیر : لیزر cnc ورق ، لیزر cnc لوله و پروفیل ، خمکاری nc ، واترجت cnc و پلاسما cnc توانسته اعتماد مشترین را جلب و این اعتماد را سرمایه و پشتیبان گسترش فعالیت های خود قرار دهد.

با پیشرفت فناوری برش لیزر، این فناوری کاربردهای جدیدی پیدا خواهد کرد. برش لیزر فلزات به طور فزاینده ای در تولید قطعات پیچیده و دقیق استفاده می شود.

نمایش بیشتر