اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

پر فروش ترین درب لابی ضد سرقت درناب و دیگر تولید کنندگان کدام است؟

آشنایی با بهترین برند درب ضد سرقت

امروزه یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن ها رو به افزایش می باشد، درب ضد سرقت است. همانگونه که از اسم آن مشخص است به درب هایی گفته می شود که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد. شایان ذکر است که اطمینان به منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد. برخلاف درب های معمولی اینگونه درب ها در مقابل فشار، برش، اهرم و دستکاری قفل از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار است و امنیت بسیار بیشتری از درب های معمولی حتی با نرده های حفاظتی، آکاردئونی دارند.

هنگام ساخت درب های ضد سرقت از چارچوب های فولادی استفاده می شود. این چارچوب ها توسط دستگاه های مخصوص فرم دهی شده اند و مثل یک بدنه عمل می کنند. یعنی سایر بخش های درب ضد سرقت روی آن سوار می شوند. به همین جهت در ادامه مطالب قصد داریم بهترین برند درب ضد سرقت به شما سروران معرفی نماییم.

استاندارد |امنیت |ایران

انواع درب های ضد سرقت و ویژگی های آن ها

درب های ضد سرقت آپارتمانی، ویلایی و لابی از انواع مختلف درب های ضد سرقت هستند که بیشتر از جنس فولاد و آلومینیوم یا از جنس چوب و فایبر گلاس ساخته می شوند.

برخی از ویژگی های درب های ضد سرقت:

  • اولین چیزی که باید هنگام طراحی یک درب ضد سرقت در نظر داشت، استحکام و مقاومت درب می باشد.
  • درب های ضد سرقت ساخته شده از چوب یا فلز بهترین نوع درب ضد سرقت محسوب می شوند.
  • کیفیت درب ضد سرقت خوب از بسته شدن درب مشخص می شود. یک درب ضد سرقت خوب که قرار است سال ها مورد استفاده قرار گیرد باید به راحتی و بی سر و صدا و کمی فشار انگشت بسته شود. این ویژگی در حدی مهم است که تولید کنندگان امروزه آن را روی جدیدترین مدل های درب ضد سرقت اجرا می کنند.
  • یک درب ضد سرقت زمانی امنیت بیشتری را فراهم می کند که با پر کردن بتن نصب شود. هزینه پر کردن بتن از پلی اورتان بیشتر است اما ایمنی خیلی بیشتری را برای خانه یا محل کار ایجاد می کند.
  • کارشناسان، درب ضد سرقت فولادی را به عنوان بهترین نوع درب امنیتی معرفی کرده اند. البته هر درب مخصوص مکان خاصی است.
  • مثلاً درب آکوستیک مخصوص مکان هایی است که بسیار امنیتی هستند و هیچ چیزی نباید به بیرون راه پیدا کند. و این درب ها هم ضد صدا هستند و مثلاً از درب ضد حریق می توان در شرکت هایی که بیشتر کارشان با کاغذ است، استفاده کرد. زیرا این درب ها همانطور که از اسمشان مشخص است ضد آتش هستند.

مشخصات درب ضد سرقت استاندارد و خوب

    یکی از مهم ترین مشخصات درب های ضد سرقت، برخورداری از دوربین چشمی با زاویه دید بالا می باشد.

    مجهز به زنگ داخلی (Wide Vision) هستند.

    دستگیره های این درب ها از جنس آلومینیوم هستند و کیفیت رنگ بالایی دارند.

    قابلیت تنظیم شدن لولا ها نیز یکی دیگر از مشخصات درب های ضد سرقت است.

    رنگ درب های ضد سرقت، استاتیک هستند و قبل از مرحله رنگ آمیزی جرم گیری شده اند. به همین دلیل دوام بسیار بالایی دارند. همچنین با توجه به اینکه این درب ها چندین مرحله رنگ کاری می شوند کیفیت و دوام رنگ بسیار خوبی دارند.

    یکی از بارزترین مشخصات درب ضد سرقت مربوط به کیفیت بسته شدن آن ها می باشد. کیفیت بسته شدن درب های ضد سرقت ارتباط مستقیمی با کیفیت واقعی این درب ها دارد و هر چقدر راحت و بدون سر و صدا بسته شوند، کیفیت بیشتری دارند. این درب ها حتی با فشار آرام انگشتان دست نیز بسته می شوند.

قیمت درب ضد سرقت

اکثراً در مواردی که  فروشندگان درب ها را به عنوان درب ضد سرقت ترک معرفی می کنند، در واقع درب مونتاژ ایران است و مشتری نباید درب ضد سرقت ایرانی را به عنوان درب ضد سرقت ترکیه ای خریداری کرده و هزینه بسیار بیشتری کند.

قیمت درب های ایرانی طرح ترک، بسیار مناسب تر از درب های تولیدی توسط کشور ترکیه است.

امروزه درب های ضد سرقت ایرانی با طرح ترک به دلیل زیبایی و شباهت به درب های ترک بسیار فراگیر شده است. به همین جهت قیمت مناسب تری نسب به درب های ضد سرقت ترک دارد و بسیار به صرفه و اقتصادی می باشد.

تاثیر درب ضد سرقت در دکوراسیون خانه

همانطور که گفتیم وظیفه بزرگ درب ضد سرقت تامین امنیت خانه می باشد. اما با توجه به این نکته نباید از زیبایی و تاثیر درب در دکوراسیون خانه غافل شویم. در گذشته مدل ها و انواع درب ضد سرقت محدود بود. می توان گفت اکثر مدل ها کلاسیک بودند. و مشتریان عزیز محدوده انتخابشان در چندین مدل کلاسیک و محدود به تم رنگی قهوه ای یا گردویی بود. اما با توجه به پیشرفت صنعت و توجه به سلیقه های متفاوت ، تولید کنندگان نیز این تنوع را در تولیدات خود گنجاندند.

به طوریکه امروز انواع مختلف درب ضد سرقت در تنوع رنگی تولید می شود. با در نظر گرفتن اینکه الان بسیاری از مردم گرایش به دکوراسیون مدرن و مینیمال دارند.نصب درب با طرح کلاسیک و رنگ تم قهوه ای چندان چشم نواز نیست. با تنوع رنگ و طرح درب ضد سرقت ، اکنون براحتی می توانید انواع مختلف درب مدرن را با رنگ های مشکی ، طوسی، تلفیق مشکی با چوب های طبیعی و رنگهای مختلف داشته باشید. هماهنگی طرح و رنگ درب ضد سرقت با دکوراسیون داخل منزل هارمونی و زیبایی خاصی را به محیط القا می کند.

پرفروشترین درب ضد سرقت کدام است؟

با در نظر گرفتن اینکه انواع درب ضد سرقت بسیار زیاد است و هرکدام دارای طرفداران خاص خود هستند . برخی از مدلها دارای طرفداران بیشتری هستند. به گونه ای که در آمار فروش ماهانه و سالانه بالاترین تعداد فروش را به خود اختصاص می دهند. و در صدر فروش و تولید قرار دارند. در ادامه 10مدل پرفروشترین درب ضد سرقت را باختصار معرفی می نماییم.

درب ضد سرقت ونوس – درب ضد سرقت ونوس گلس

درب ضد سرقت ونوس که به درب ونوس ترک نیز معروف است. در چند سال اخیر در دسته پرفروشترین ها بوده است. در آمار فروش درناب ، اولین رتیه برای ونوس و ونوس گلس بوده است. این آمار بالا و محبوبیت برای درب ضد سرقت ونوس و ونوس گلس بخاطر سادگی و زیبایی این طرح می باشد.

البته این موضوع نیز بی اثر نبوده است. که در سالهای اولی که درب ضد سرقت در ایران تولید می شد. نمونه ها و طرح ها بسیار کم بود و در آن زمان ونوس سرگل تولید درب ضد سرقت ایرانی بود و از همان زمان معروفیت بالایی کسب کرده است. به گونه ای که نام این درب زیبا را اکثریت هم شنیده اند و هم می دانند. در صورتیکه نام دربهای دیگر شاید غریب باشد.

نکته بسیار جالب در نام این درب این است که تمامی تولید کنندگان و فروشندگان این طرح را باهمین نام می شناسند، زیرا در طرح های دیگر هر تولید کننده یا فروشنده ای نام خاصی را برگزیده به گونه ای که نام ها کمی با هم متفاوت می باشد.در گروه درناب درب ونوس در درجه کیفی یک ، لوکس و سوپرلوکس تولید می شود. اما ونوس گلس فقط در درجه کیفی لوکس و سوپر لوکس می باشد. در گروه درناب طرح ونوس و ونوس گلس با پی وی سی، راش ، گردو، بلوط و رویه فلز تولید می شود. برای سفارش درب ضد سرقت ونوس و ونوس گلس می توانید چوب طبیعی درب را خودتان انتخاب کنید که قیمت این درب زیبا در رویه های مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد.

دربضد سرقت سه قاب

یکی از پرفروشترین ها و قدیمی ترین ها  در 10مدل پرفروشترین درب ضد سرقت این نوع درب می باشد. طرح سه قاب  به صورت سی ان سی و برجسته تولید می گردد. که در مدل سه قاب برجسته نمای داخلی کار سی ان سی است. این درب هم مانند ونوس ، با تمام رویه ها تولید می شود.که هر کدام زیبایی خاص خود را دارا هستند. مدل برجسته سه قاب در نوع فلزی هم تولید می گردد.

درب ضد سرقت بیسکوییتی

در بازار این درب ضد سرقت به نام بیسکوییتی یا نگین مرسوم است. طرح این درب بسیار ساده ولی در عین سادگی بسیار زیبا می باشد. طرح درب بیسکوییتی در دسته درب های سی ان سی می باشد. درب بیسکوییتی در درناب، اکثرا از جنس پی وی سی یا راش است. البته این امکان وجود دارد با روکش طبیعی گردو یا بلوط هم تولید شود. اما رویه فلز این طرح وجود ندارد.

درب ضد سرقت کنت

طرحی سی ان سی است . که به نام مارکوتری هم شناخته شده است. بیشتر با پی وی سی و راش تولید می شود. در درناب، با درجه کیفی یک، لوکس و سوپر لوکس این درب به تولید می رسد. ابن مدل درب هم در دسته مدل هایی است که رویه فلز آن وجود ندارد.

درب ضد سرقت پلازا

این درب در دسته دربهای سوپربرجسته گلس می باشد. تلفیقی از چوب و شیشه طرح دار که دارای طرفدارن خاص خودش می باشد. در جه کیفی تولیدی آن لوکس و سوپر لوکس است. پلازا در گروه درناب از چوب طبیعی راش، گردو، بلوط و حتی ترموود تولید می شود. نام دیگر این درب تاوریژ می باشد.

درب آبنوس

درب ضد سرقتی که به آراز نیز معروف است. دری برجسته و زیبا. این درب هم مانند دیگر دربهای ضد سرقت برجسته، نمای داخلی درب به صورت سی ان سی می باشد. این درب را می توان از راش ،بلوط،گردو تولید نمود.

درب ضد سرقت آرتا

این طرح در دسته طرح های بسیار ساده و مدرن می باشد. طرح روی درب به صورت سی ان سی است و در جنس راش، ترموود، بلوط، گردو و حتی فلز هم تولید می شود. با توجه به استقبال زیاد از این طرح مدرن، طرح آرتا نوین هم تولید شده است که بسیار از آن استقبال شده است.

درب فلزی دوقاب لوکس

یکی از 10مدل پرفروشترین درب ضد سرقت  این درب  فلزی است .  طرحی بسیار جدید که با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است. این درب بسیار ساده و شکیل است. و به نوعی تغییر عظیمی در مدل های درب ضد سرقت فلزی ایجاد کرده است.

درب ضد سرقت راشا

درب کاملا مدرن و جدید می باشد. که بیشتر در رنگ مشکی خواهان دارد. این طرح تلفیقی از سکوریت و ام دی اف با رنگ پوششی است. زیبایی و ظرافت اجرا در این طرح برای دکوراسیون های مدرن بسیار مناسب است.

درب ضد سرقت دو قاب ترموود

جدیدترین جنس از 10مدل پرفروشترین درب ضد سرقت این مدل است .  که از چوب راش ، گردو، بلوط تولید می شود. در جنس ترموود با استقبال خوبی روبرو شده است.در مدلهای ترموود ، زمانیکه رویه درب برجسته است . می توانید نمای داخلی یا پشت درب را هم با روکش طبیعی ترموود فنلاندی و برجسته سفارش دهید. ولی اگر می خواهید کمی قیمت درب کاهش یابد. این امکان وجود دارد نمای داخلی درب، ترموود باشد ولی طرحی ساده. یا اینکه از چوب طبیعی راش نمای داخلی را سفارش بگذارید.

به نقل از:

https://www.ghatreh.com/news/mm38178/

نمایش بیشتر