اخبار جامعهکسب و کار ایرانی

7 مدل از بهترین مبل شنی (bean bag)+عکس

بین‌بگ یک نوع صندلی راحتی با طراحی جذاب و قابل فرو رفتن به سبب متریال شنی است که  (بین بگ) هم نام دارد، در داخل سه لایه آن ریخته شده است. این نوع از صندلی‌های راحتی که آن را هپی‌چیر (صندلی شادی) و یا به عبارت دیگر صندلی شنی نیز می‌نامند، امروزه دارای محبوبیت بالایی در میان عموم مردم هستند.برای خرید مبل شنی میتوانید به فروشگاه اینتکس لند مراجعه کنید.

انواع مدل مبل شنی یا هپی چیر

رنگ |قیمت مبل شنی بزرگ |قیمت مبل شنی خزدار
بین بگ با روکش خز
رنگ |قیمت مبل شنی بزرگ |قیمت مبل شنی خزدار
تشک شنی گرد
رنگ |قیمت مبل شنی بزرگ |قیمت مبل شنی خزدار
مبل بین بگ رنگ ابی

مبل بین بگ مخمل رنگ قرمز

مبل پارچه ای مدل حوله ای

مبل شنی بزرگ گرد

مبل شنی کبریتی زیرپایه دار

نکات قبل خرید مبل شنی

به عنوان اولین گام به ظرفیت هپی چیرها توجه کنید

نخستین نکته در باره خرید بینبگ یا همان هپی‌چیر توجه به ظرفیت نشیمنی آن است، این دسته از صندلی‌ها در سه نوع: تک نفره، دو نفره و هم‌چنین سه نفره طراحی، تولید و به بازار مصرف عرضه می‌شوند، البته مدل‌های سه نفره کمتر از دو مدل دیگر تولید و در معرض فروش قرار می‌گیرند.

بعد از شناخت مدل‌های مختلف این محصول، شما به عنوان استفاده کننده باید متناسب با تعداد نفرات و همین‌طور کوچکی یا بزرگی فضایی که قرار است صندلی شنی در آن خودنمایی کند، ظرفیت نشیمنی آن را تعیین نمایید.

اساساً کیفیت دوخت در همه محصولاتی که نیازمند دوخت‌و‌دوز هستند، فوق‌العاده مهم است

در واقع اصل و اساس ماندگاری یک صندلی این‌چنینی به کیفیت دوخت آن مربوط می شود؛ فرقی ندارد که این قبیل از محصولات با شن یا با یونولیت پر شده‌ باشند، چرا که به محض نشستن بر روی آن‌ها صندلی تغییر حالت می‌دهد.

پس بهتر است از دوختی قابل اطمینان برخوردار باشند تا شما بتوانید با خیالی آسوده بر روی آن بنشینید. راستی یادتان باشد به تصور کیفی بودن دوخت صندلی‌تان، هرگز به صورت ناگهانی بر روی آن نپرید زیرا با این‌کار باید منتظر ایجاد پارگی در ساختار دوختی آن باشید

ویژگی جنس رویه صندلی‌ شنی برای کاربر حائز اهمیت است‌

فاکتور مهم دیگری که باید موقع انتخاب و خرید بین‌بگ مورد توجه باشد، جنس رویه آن است. این جنس می‌تواند از چرم، pvc یا برزنت باشد. فارغ از اینکه رویه صندلی شما از چه جنسی باشد، توصیه مینینیم این است که این رویه حتما باید مقاوم در برابر سایش، فشار و هم‌چنین ضد آب و تعریق باشد.

دو مورد آخر برای خریدارانی که قصد استفاده از این مبل‌ها را در محیط‌ها و مکان‌های مرطوب و شرجی همچون استخرها دارند، بسیار حائز اهمیت است.

توصیه می‌شود که به قابلیت جدا شدن رویه از صندلی و یا دوخته شدن کامل آن توجه نمایید؛ زیرا اگر رویه صندلی به راحتی جدا شود، می‌توانید آن را در بازه‌های زمانی گوناگون بشویید اما اگر بین‌بگ شما فاقد چنین رویه‌ای باشد، باید برای شستشوی آن از مواد شوینده ملایمی استفاده نمایید.

به جنس داخل بین‌بگ‌ها نیز گوشه چشمی داشته باشید

گرچه امروزه برای ساخت این قبیل از صندلی‌های راحتی از شن هم استفاده می‌شود؛ اما به دلایل زیادی اغلب تولید کنندگان به جای شن از متریال‌های دیگری مانند یونولیت برای پر کردن داخل آن‌ها کمک می‌گیرند.

در حقیقت این شمایید که باید مشخص کنید علاقه‌مند به خرید یک هپی‌چیر شنی هستید و یا ترجیح می‌دهید یک بین‌بگ یونولیتی همراهتان باشد. به این نکته هم توجه کنید که این گروه از صندلی‌ها مجهز به دریچه بندی یا زیپ هستند و شما به واسطه آن‌ها می‌توانید حجم محتویات داخل صندلی را کم و زیاد نمایید.

نمایش بیشتر