اقتصادیکسب و کار ایرانی

راهنمای جامع خرید پلاک دو اسم طلا: از انتخاب طرح تا خرید نهایی

نکاتی برای خرید بهترین پلاک و انگشترهای جدید طلا و جواهر

در این مقاله به بررسی نکاتی پیرامون خرید طلا و جواهر به خصوص انگشتر طلا و جواهر زنانه و همین طور پلاک اسم دونفره و جواهر پرداخته ایم. در انتهای مقاله سایت لیلیوم را مرجعی برای خرید شما عزیزان معرفی کرده ایم.

اگر شما می‌خواستید یک پلاک یا انگشتر طلای جدید بخرید، چه محصولی را انتخاب می‌کردید؟ مطمئنا سلیقه هیچ فردی شبیه دیگری نیست. اما این روزها دنیای مد و فشن کاری کرده است تا سلیقه تقریبا به همدیگر نظر شوند. حالا بسیاری از خانم‌های جوان و حتی مرد‌ها هم به پلاک طلا که با سنگ‌های قیمتی تزئین شده باشد، علاقمند هستند. انگشتر طلا می‌تواند با این سنگ‌های گرانبها تزئین شود و حتی آن را به عنوان یک کادوی ارزشمند به دوستان یا عزیزان خود کادو دهید.

بهترین مدل‌های پلاک طلا جدید

کسانی که در صنعت مد و فشن فعالیت می‌کنند، همیشه سلیقه‌ مشتریان خود را در نظر می‌گیرند. به طوری که طرح‌های جدید با انواع قدیمی تفاوت دارد و هر روز شاهد انواع انگشتر طلا زنانه جدید و جدیدترین پلاک‌ها هستیم. همچنین تکنیک‌های جدیدی هم برای برش زدن و حتی نصب سنگ روی انگشتر و پلاک‌ها استفاده می‌شود. به طوری که ظرافت انگشترها و پلاک‌ها بیشتر از گذشته است. از سوی دیگر نصب سنگ روی طلا (مخراج‌کاری) به روشی انجام می‌شود که نه تنها مقاومت زیادی داشته باشد، بلکه سنگ همچنان زیبایی خود را حفظ کند.

خرید پلاک طلا دخترانه جدید و زنانه با قیمت مناسب

یکی از وب سایت‌هایی که بهترین مدل پلاک طلا و انگشتر جدید را با سنگ‌های قیمتی طراحی و عرضه می‌کند، «فروشگاه لیلیوم» نام دارد. سایت طلا و جواهر لیلیوم انواع مختلفی از پلاک و انگشتر را با سنگ‌هایی مثل یاقوت کبود و سرخ، زمرد، آکوامارین، آمیتیست، زبرجد، فیروزه، توپاز و … تهیه می‌کند.

شما می‌توانید هر طرح انگشتر یا مدل پلاکی را که بخواهید در این سایت مشاهده کرده و آن را سفارش دهید. همچنین می‌توانید برحسب سلیقه خود رنگ طلا و نوع سنگ را نیز تغییر دهید. سایت لیلیوم سفارشات شما را طی 2 تا 9 روز آماده می‌کند و حتی اگر فرصت زیادی برای شرکت در یک مهمانی یا جشن مهم را نداشته باشید، جای نگرانی نخواهد بود.

انواع مدل‌های انگشتر طلا زنانه جدید

تنوع رنگ محصولات این وب سایت به گونه‌ای است که شما را در همان نگاه اول مسحور خود می‌کند. اگر عاشق رنگ بنفش هستید، انگشتر طلا با طرح گل آمیتیست یکی از بهترین انتخاب‌های شما خواهد بود. طلای سفید و رنگ بنفش سنگ آمیتیست یکی از زیباترین انواع انگشترهایی که هر کسی به آن علاقمند می‌شود.

همچنین باید به انگشترهایی اشاره کنیم که با سنگ یاقوت سرخ تهیه می‌شوند و زینت بخش دستان شما در جشن‌ها و مراسمات رسمی خواهند بود. خانم‌های جوانی که شیفته رنگ سرخ یاقوت هستند، می‌توانند از بین انگشترهایی که با این سنگ تهیه شده‌اند، یکی را انتخاب کنند.

انگشتر طلا زنانه جدید

در سایت لیلیوم فقط از یک سنگ برای تزئین انگشترهای قیمتی استفاده نمی‌شود. بلکه برای زیبایی بیشتر این محصولات، یک سنگ الماس با تراش برلیان را با سنگ‌های رنگی (عقیق، زمرد، یاقوت، فیروزه و …) استفاده می‌شود. طرح انگشتر طلا زنانه جدید نیز به نحوی است که با انواع سلیقه‌های مشتریان هماهنگی دارد. در بین ده‌ها محصول این وب سایت می‌توانید یکی از بهترین طرح‌های انگشتر را انتخاب کنید و سپس سنگ روی آن را سفارش دهید.

انواع مدل‌های پلاک طلا جدید

پلاک‌هایی که در فروشگاه‌های طلا و جواهر عرضه می‌شود، طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی دارند. از جمله سنگ‌های قیمتی که برای ساخت این پلاک‌ها استفاده می‌شود باید به یاقوت، مرواریدهای رنگی، زمرد، زبرجد، سیترین، عقیق و …. اشاره کنیم. هر یک از این سنگ‌ها با حساسیت زیادی انتخاب می‌شوند تا نتیجه کار مورد نظر طرفداران طلا و جواهرات باشد.

پلاک‌های طلای جدید نه تنها برای خانم‌ها، بلکه برای آقایان و کودکان نیز طراحی می‌شوند. حتی شما می‌توانید پلاک‌های طلا که با سنگ تزئین شده‌اند، با اسم مورد نظر سفارش دهید.

رنگ‌های متنوعی مثل نارنجی (سنگ سیترین)، بنفش (آمیتیست)، قرمز و آبی (یاقوت)، مرواریدهای سیاه و سفید، سبز (زمرد) و …. در ساخت انواع پلاک استفاده می‌شود. هر یک از این رنگ‌ها برای سلیقه‌ای خاص مناسب است و می‌تواند دست شما را برای انتخاب و خرید مدل پلاک طلا جدید باز بگذارد.

نکاتی برای خرید بهترین پلاک و انگشترهای جدید

اگر قصد خرید یکی از زیباترین و خاص‌ترین پلاک‌ها و انگشترهای طلای بازار را دارید، بهتر است به نکات زیر دقت داشته باشید:

توجه به لامه‌بندی انگشتر و پلاک

لامه انگشتر و آویز ارتفاع بین تاج و رکاب است که محصول مورد نظر شما را از نمای بیرونی و از بغل زیباتر می‌کند. بسیاری از جواهرسازها برای اینکه به انتخاب و سلیقه مشتریان خود احترام بگذارند، پلاک‌ها و انگشترهای خود را به صورت لامه‌بندی طراحی می‌کنند. لامه بندی باعث ایستایی بهتر پلاک روی لباس و انگشتر روی دستان شما می‌شود.

انگشترهایی که لامه‌ دارند، تاجشان روی انگشتان ارتفاع بیشتری دارد. این نوع انگشترها برای کسانی که می‌خواهند در مجالس بهتر و زیباتر دیده شوند، مناسبند. با این حال انگشترها و پلاک‌هایی نیز هستند که بدون لامه‌بندی طراحی می‌شوند و در اصطلاح ظریف هستند.

انتخاب طلای سفید یا زرد؟

شما می‌توانید برای خرید مدل پلاک طلا جدید یا بهترین انگشترهای زنانه از بین طلاهای زرد و سفید یکی را انتخاب کنید. رنگ سنگ باید با رنگ فلز تناسب داشته باشد. برای مثال رنگ مرواریدهای سفید با طلای سفید نمی‌تواند درخشندگی زیادی داشته باشد و در مجالس و مهمانی‌ها به خوبی دیده نمی‌شود.

با این حال خانم‌هایی که عاشق طرح‌های ساده هستند و می‌خواهند انگشتر دستشان یا پلاک گردنشان خیلی به چشم نیاید، رنگ طلا را با رنگ سنگ یکسان انتخاب می‌کنند. یک مثال دیگر در این مورد انگشترهای طلای زرد است که با سنگ زرد سیترین تهیه می‌شود که حالت یکسان دارند.

اما برخی دیگر از مشتریان طلا و جواهرات به محصولاتی نیاز دارند که بین رنگ طلا و سنگ تضاد وجود داشته باشد. برای مثال یاقوت سرخ با طلای سفید دو رنگ متضاد هستند و با این حال برخی از خانم‌های میانسال به آن‌ها علاقه دارند.

دقت به ظرافت و وزن پلاک و انگشتر

اگرچه انگشتر و پلاک ظرافت داشته باشند، قیمت کمتری هم خواهند داشت؛ اما بسیاری از خانم‌های جوان عاشق طرح‌های ظریف جواهرات هستند. انگشترهای ظریف برای انگشت اشاره بهترین انتخاب هستند. به خصوص اگر این انگشترها تنها با تکه‌ای نگین کوچک تزئین شده باشند، زیبایی بیشتری خواهند داشت.

نرخ آنلاین طلا در سایت لیلیوم درج می‌شود که می‌توانید روزانه آن را سرچ کنید. این انگشترهای ظریف برای حلقه‌های نامزدی هم مناسبند و با توجه به وزن سبک و ظرافتی که دارند، برایتان ارزانتر تمام می‌شوند.

از ویژگی های بهترین پلاک طلا اسم فارسی بیشتر بدانیم…

زبان فارسی چه در آوا و خوانش و چه در نگارش بسیار زیباست. تنوع فونت‌های فارسی و امکان برگردان آنها به شکل طراحی رایانه‌ای جهت برش لیزری، امکان خلق آثار هنری زیادی را از این طریق پدید آورده است. طراحی و تولید پلاک طلا اسم از متریال طلا نیز با پیدایش فناوری‌های امروزی در علوم کامپیوتری و نیز برش لیزری پیشرفت‌های زیادی داشته و تا حد زیادی تغییر ماهیت داده است.

امروزه این نوع پلاک ها با طراحی پیچیده و با هر شکل دلخواه به آسانی و با دقت و ظرافت بالا ساخته می‌شوند. در نمونه‌های کلاسیک اغلب پیچیدگی طرح، مشکلات زیادی برای برش پدید آورده و نتیجه نهایی نیز ظرافت چندانی نداشت. به عبارتی عدم دسترسی هنرمندان طلاکار به بخش‌های داخلی در طرح‌های پیچیده برای برش پلاک اسم، کار را از زیبایی و ظرافت کم‌بهره می‌نمود.

خوشبختانه امروزه و با وجود نرم‌افزارهای پیچیده طراحی از یک سو و دستگاه‌ها و تجهیزات برش لیزری با توان انجام بسیار دقیق برش طلا از سوی دیگر، امکان برآورده‌سازی خواست مشتریان در زمانی اندک و با دقت بالا فراهم آمده است. تا جایی که همه اسامی فارسی با طرح‌هایی بدیع و بسیار زیبا و منطبق بر خواست سفارش دهندگان در کمترین زمان ممکن تهیه و تقدیم مشتریان می‌شود.

مقایسه بین پلاک های اسم فارسی سه بعدی و مسطح

آنچه اغلب ما از پلاک اسم در زمان گذشته به‌یاد داریم، تنها نمونه‌های مسطح و ساده‌ای بود که جای خالی گردنبند سه بعدی اسم به‌ویژه از جنس طلا را در ذهن ما تداعی می‌کرد. در این نمونه‌ها حتی مدل‌های مسطح و ساده نیز، برش‌ها با نمونه‌های امروزی قابل مقایسه نبوده و از ظرافت و زیبایی کمتری بهره داشت. فناوری‌های امروزی به هنرمندان عرصه طلا و زیورآلات این فرصت را داده تا نمونه‌های برجسته و ۳ بعدی از اسامی فارسی و انگلیسی را به روش برش لیزری تولید کنند.

پیچیدگی طرح در اسامی چند بخشی و ترکیبی و نیز نمونه‌هایی با فونت‌های هنری، فانتزی و خاص نیز از دیگر مواردی هستند که تولیدات مدرن این نوع گردنبندهای اسم را با تحول و پیشرفت زیادی همراه کرده است. تا جایی که امروزه سه بعدی بودن، دست ساز بودن و ساخت تمیز و برش های دقیق لیزری به بخش ثابتی از مدل‌های تولیدی در گردنبند اسم طلا تبدیل شده است.

از پلاک اسم انگلیسی بیشتر بدانیم…

با گسترش ارتباطات در دنیای امروزی، شناخت و علاقه نسبت به فرهنگ‌های مختلف نیز بیشتر شده است. در این میان کاربرد حروف انگلیسی برای نوشتن و برش اسامی و تولید آن با متریال طلا در قالب گردن آویز و گردنبند نیز رونق زیادی داشته و به بخشی از استایل و مد این روزها بدل شده است.

از نظر زیبایی و ظرافت در برش، به‌درستی نمی‌توان اظهار نظر قطعی در مقایسه بین گردنبند های اسم انگلیسی و فارسی بر زبان آورد!

دقت بالا در برش‌های لیزری از یک سو و ترکیبات خطاطی با فونت‌های زیبا در حروف هر دو زبان به‌حدی بالاست که این تولیدات را در رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر قرار داده و قضاوت نهایی در مورد زیبایی آنها را به سلیقه ارزشمند مشتریان سپرده است.

اما در این میان حق انتخاب برای سفارش انواع اسامی به هر زبان و با هر نوع طراحی و خطاطی توسط زبده‌ترین طراحان و خطاطان مجموعه‌های طلاسازی جهت مشتریان خوش ذوق کماکان محفوظ است.

نمایش بیشتر