اخبار فرهنگیکسب و کار ایرانی

ترنج بوک را بهتر بشناسیم؟

سایت ترنج بوک در اواخر سال 1400 با هدف دسترسی هر چه بهتر دانش آموزان کل ایران در بستر گوگل فعالیت خود را آغاز کرد که رفته رفته با تکمیل شدن آرشیو سایت نظرات مثبت کاربران هم قوت قلبی بر این بود که در مسیر درست قدم برداشتیم و در همه زمینه های درسی اعم از فایل های مختلف با بهترین کیفیت و بروز ترین محتوای روز نگاه کاربران بیشتری را به سایت خود منعطف کنیم. با ورود به سایت ترنج بوک در نگاه اول مطالب مختلفی را مشاهده میکنید که ظاهر اصلی این سایت برای استفاده دانش آموزان ابتدایی هم بسیار آسان بوده و در نتیجه همه دوستان در هر سنی میتوانند از محتوای این سایت استفاده نمایند.

آسان |ایران |تماس

در سایت ترنج بوک لیست پانسیون مطالعاتی تهران به شما معرفی شده است.

محتوای قرار داده شده در ترنج بوک به صورت کاملا رایگان و بدون هیچ هزینه ای قرار داده شده که در شرایط اقتصادی ضعیف بعضی از خانواده ها که قدرت خرید گام به گام یا ثبت نام فرزندان خود درآزمون های آزمایشی بعضی از موسسات مطرح نیستند میتوانند در روز آزمون همه مطالب و فایل های این آزمون ها را بدون هیچ هزینه ای و ثبت نامی در این آزمون ها شرکت کنند که همین مسئله هم نظرات مثبت دانش آموزان ترنج بوکی را بر در داشت که همه این پیام های محبت آمیز هم قوت قلبی بر ادامه مسیر بود که با تلاش بیشتر از روز قبل با تیم شبانه روزی این مطالب را آماده ودر اختیار دوستان قرار دهیم.

در سایت ما گام به گام حسابان یازدهم را به صورت رایگان دریافت نماید.

در صفحات اصلی گام به گام های همه رشته هاو پایه به تفکیک دروس مختلف حجم همه فایل ها، تعداد فایل ها و عکس هایی از گام به گام ها قرار داده شده که دانش آموز بتواند فایل مورد نظر خود را برای استفاده انتخاب کند. در بخش بعدی که جزوات قرار دارد این امکان در همه صفحات وجود دارد که علاوه بر حجم همه فایل ها تعدادی بیشتر از جزوات قرار گرفته شده که دانش آموز با دستی باز بتواند محتواهای بیشتری را برای مطالعه داشته باشد.
در بخش نمونه سوالات امتحانی همه موارد نوبت اول و دوم به تفکیک قرار داده شده است که دانش آموزان بتوانند در هر مرحله تحصیلی فایل های مورد نظر را در همان مرحله انتخاب کنند و با دانلود این فایل ها در شرایط امتحان قرار بگیرند و به گونه ای خود را مورد ارزیابی قرار دهند و در پایان پاسخ به همه سوالات میتوانند در پاسخنامه ای که در همه فایل ها تعبیه شده است پاسخ های درست و غلط خود را ببیند و در صورت اشکال در هر مبحثی در صدد رفع آن اشکال تلاش کنند.

در سایت ترنج بوک میتوانید به راحتی به فایل گام به گام فارسی دوازدهم دسترسی داشته باشید.

موضوع قابل بحث بعدی که سایت ترنج بوک را از مابقی سایت های متمایز میکند ارائه پانسیون های مطالعاتی در سراسر تهران بزرگ می باشد که این موضوع باعث شده است دانش آموزان بسیاری که درمنزل یا در کتابخانه های عمومی قادر به مطالعه مفید نیستند بتوانند در وبسایت ترنج بوک مناسب ترین پانسیون مطالعاتی را مطابق با پارامتر های خود پیدا کنند و یا در صورت عدم شناخت کافی در زمینه پانسیون های مطالعاتی میتوانند با شماره های تعبیه شده در هر صفحه از سالن های مطالعه تماس بگیرند و با کارشناسان ما در این زمینه صحبت کنند و با راهنمایی های مناسب بهترین پانسیون را انتخاب کنند.

سالن های مطالعاتی وبسایت از سراسر تهران بزرگ و در محل های مناسب قرار دارند که دانش آموزان میتوانند با مترو و بی آرتی هم به محل های مورد نظر جابجا شوند. صفحات پانسیون های مطالعاتی شامل قیمت هر پانسیون، آدرس، مزایای سالن مطالعه، عکس های پانسیون ها با بهترین کیفیت و …. می باشند که همین مزیتی برای انتخاب آسان و راحت تر دوستان برای سالن مطالعه می باشد.

نمایش بیشتر