اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

باز کردن درب خودرو در محل

باز کردن درب انواع خودرو در محل امکان پذیر است .

باز کردن درب خودرو در محل فعالیتی است که متخصصان آقای کلید به صورت ویژه انجام می دهند، آنها در این زمینه مهارت بالایی دارند و می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به راحتی قفل هر مدل خودرویی را باز کنند بدون این که به قفل و یا درب آسیب وارد شود. گاه ممکن است که شما کلید خودرو خود را گم کنید و یا دچار شکستگی شود که این اثبات خوشایند نیست و مشکلات متعددی را برای شما به وجود می آورد.

برای حل این مشکل بهترین کار باز کردن درب خودرو بدون کمک کلید است که متخصصان خاص خود را می خواهد تا بتوانند به درستی قفل را باز کرده تا دچار آسیب دیدگی نشود زیرا آسیب دیدن قفل نیاز به تعویض آن دارد که مسلما هزینه سنگینی را به همراه خواهد داشت. کلید سازان برای خودرو ها متخصصانی دارند که به محل هم اعزام می شوند یعنی تجهیزاتی دارند که در محل هم می توانند با کمک آنها درب خودرو ها را باز کنند ، فرقی درنداره به دنبال کلید سازی در غرب تهران هستید یا شرق تهران کافیست با آقای کلید تماس بگیرید.

باز کردن درب خودرو در محل

بازکردن درب انواع خودرو های خارجی

باز کردن درب انواع خودرو های خارجی هم توسط کارشناسان و متخصصان این مجموعه امکان پذیر است زیرا آنها در زمینه تمام خودرو ها دوره دیده اند و می توانند بدون هیچ گونه نگرانی به راحتی هر نوع قفلی را باز نمایند، خودرو های خارجی قفلی پیشرفته دارند که هنگام باز کردن آن باید دقت زیادی به خرج داد تا هم قفل خودرو دچار آسیب دیدگی نشود و هم سیستم برق خودرو مختل نگردد زیرا آسیب دیدن قفل باعث می شود تا برق خودرو عملکرد درستی از خود نشان ندهد و درب باز نگردد.

باز کردن درب انواع خودروهای خارجی توسط متخصصان و تکنسین های این مجموعه باعث شده تا افرادی که از خودرو های خارجی استفاده می کنند دیگر نگران گم شدن و خراب شدن کلید و قفل خودرو خود نباشند و با مراجعه به کلید سازی معتبر از خدمات آنها استفاده کنند و قفل خودرو خود را باز نمایند.

حضور کلید ساز کمتر از 30 دقیقه در تهران

در تهران کلید سازان کمتر از 30 دقیقه پس از برقراری تماس توسط مشتریان به محل آنها اعزام می شوند و می رسند به همین دلیل افراد می توانند در هر مکانی که هستند و در هر زمانی که قرار دارند به مجموعه دسترسی پیدا کنند و درخواست کارشناسان کنند، اصولا این مجموعه در سراسر تهران نمایندگی دارد به همین دلیل است که هنگام مراجعه به مرکز آدرس دقیق شما پرسیده می شود تا متناسب با این نکته به نمایندگی دسترسی پیدا کنند و یک متخصص را به محل شما اعزام نمایند. باید بگوییم که مراجعه سریع تکنسین ها باعث شده تا محبوبیت زیادی را در بازار های تهران به دست بیاورند تا حدی که مشتریان آنها را به دیگران هم پیشنهاد می دهند تا از خدمات مجموعه بهره ببرند.

بازکردن درب خودرو بدون اسیب زدن به ماشین

باز کردن درب خودرو. بدون آسیب زدن به ماشین نیاز به مهارت و تجربه و تخصص دارد زیرا آسیب زدن به ماشین می تواند هزینه سنگینی را به همراه داشته باشد، برخی افراد در صورت باز نشدن درب ماشین از روش کج کردن و شکستن درب استفاده می کنند که اصولا مناسب نیست تنها کافی است که خودرو خود را در اختیار افراد متخصص قرار بدهید تا در زمان کوتاهی با مهارتی که دارند و با استفاده از ابزار مخصوص درب خودرو شما را باز کنند.

کارشناسان این مجموعه نیز به گونه ای دوره دیده اند که می توانند این فعالیت را به درستی انجام بدهند و از آسیب دیدن درب خودرو جلوگیری کنند. اصولا کارشناسان با خارج کردن مغزی قفل خودرو یا ازطریق باز کردن جداره های دور شیشه اقدام به باز کردن قفل می کنند که روش دوم بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد چون می توان پس از باز کردن درب دوباره جداره ها را در جای خود قرار داد.

 

برق |خودرو |ریموت

باز کردن درب انواع خودرو ها با دزدگیر

این مجموعه دستگاهی دارد که با کمک آن می تواند درب خودرو ها را با روش دیگری باز کند، این روش باز کردن درب خودرو با دزدگیر است، ناگفته نماند که امروزه همه خودرو ها دارای سیستم دزدگیر هستند که با تعریف کردن یک ریموت متناسب با کد دزدگیر می توان کمک کرد که درب خودرو به راحتی باز شود بدون این که نیازی به آسیب رساندن به قفل و درب باشد. دزدگیر ها استفاده بسیار آسانی دارند و اصولا بر روی آنها علامت هایی قرار داده شده است که افراد با کمک آنها می توانند در صورت لزوم درب خودرو خود را بدون کلید باز کنند.

نمایش بیشتر