اخبار جامعهکسب و کار ایرانی

حسابدار پاره وقت و تمام وقت برای شرکت ها و ارگان های خصوصی

مالیات در سال های اخیر نقش بسیار پر رنگی در اقتصاد کشور داشته است و همچنان دارد. همه شرکت ها، افراد حقیقی و حقوقی و کلیه مشاغل به دنبال راهی هستند که با یادگیری ترفندهای قانونی مالیات کمتری بپردازند. از این رو صاحبان مشاغل، به دنبال حسابدار مالی هستند که در پایان سال، کار بستن حساب را بر عهده گیرد.

حسابداران ساعتی و پاره وقت در کار خود بسیار خبره هستند و به عبارتی حسابدار ارشد محسوب می شوند و در شرکت ها به صورت تمام وقت مشغول به کار نیستند. این گونه حسابداران در شرکت های تخصصی خدمات حسابداری مشغول به کارند و با درخواست کارفرمایان مختلف به محل مورد نظر مراجعه نموده و کار بررسی اسناد و انواع صورت های مالی شرکت یا کسب و کار مورد نظر را انجام می دهند تا در ارسال اظهارنامه مالیاتی شخص حقیقی یا حقوقی با مشکلاتی مواجه نشود.

 

درخواست حسابدار پاره وقت تهران

درخواست حسابدار پاره وقت تهران

کار حسابدار پاره وقت بررسی صورت های مالی شرکت هاست. این شرکت ها خود دارای حسابدار هستند و یا از نرم افزارهای حسابداری برای فروش کالا یا ارائه خدمات خود استفاده می کنند. در حال حاضر بسیاری از نرم افزارهای حسابداری در گوشی های موبایل و سیستم های شخصی قابل نصب بوده و مدیر شرکت یا حسابداران ارشد هر زمان که بخواهند می توانند بر اطلاعات دسترسی داشته باشند.

آن دسته از فروشگاه ها و کسب و کارهایی که فروش بالایی دارند سیستم های حسابداری آن ها به کارتخوان متصل است. به عبارت دیگر با هر بار کارت کشیدن اطلاعات فروش محصول در سیستم فروشگاه ثبت شده و در آخر هر روز می توان میزان فروش کالا را بدست آورد.

 

اعزام نیروی حسابدار پاره وقت و ساعتی در سراسر تهران

اعزام نیروی حسابدار پاره وقت و ساعتی در سراسر تهران

اما سوال اینجاست که نقش اعزام نیروی حسابدار چیست و در این شرایط چه کاری می تواند انجام دهد؟ در صورتی که خطا و اشتباهی رخ دهد و همچنین برخی کسب و کارها که ملزم به ارائه صورت معاملات فصلی هستند در این شرایط باید حساب و کتاب های کسب و کار، خریدها، دریافتی ها و پرداختی ها، حساب های دریافتنی و پرداختنی و دیگر اسناد به طور مجدد مورد بازبینی قرار گیرد تا خطا و اشتباهی رخ ندهد.

در حال حاضر کسب و کارها و مشاغل بسیار زیادی در تهران وجود دارند که حتی حسابدار تمام وقت نیز ندارند. در این شرایط این گونه کارفرمایان با شرکت های معتبری تماس می گیرند و تقاضای حسابدار دارند. این گونه شرکت ها تماما به مالیات مسلط هستند و حسابداران خود را به اقصی نقاط تهران ارسال می نمایند.

شرکت حسابداری حساب اندیش ایرانیان از برجسته ترین شرکت حسابداری در تهران به شمار رفته و به اعزام حسابدارمالیاتی در سراسر این شهر می پردازد. این شرکت با بهره گیری از متخصصان برجسته با سابقه بالا در رشته حسابداری و انواع خدمات مالی توانسته است به کسب کارهای بسیار زیادی خدماتی مطلوب ارائه نماید.

اعزام حسابدار مالیاتی پاره وقت و پروژه ای در تهران توسط شرکت حساب اندیش ایرانیان

حسابدار پروژه ای اسناد را یک جا از مدیر شرکت جمع آوری کرده و با دانش خود آن ها را با آنچه که ثبت شده است تطبیق خواهد داد. معمولا مغایراتی دیده خواهد شد و این مغاییرات را برطرف می نماید. ترازنامه سود و زیان همه چیز را مشخص خواهد نمود.

ممکن است یک حسابدار با مدیریت حساب های شرکت و بر اساس دریافتی ها وپرداختی ها اعلام ورشکستگی نماید و کارفرما یا مدیر را از این مسئله آگاه سازد. اما یک حسابدار پاره وقت یا پروژه ای با بررسی صورت های مالی شرکت و میزان بدهی ها این طور برآورد نماید که با درآمد شرکت بتوان بدهی ها را پرداخت نمود و شرکت را از ورشکستگی نجات داد. در این شرایط قطعا مدیران به چنین افراد یا شرکت هایی اعنماد خواهند کرد.

 

اعزام حسابدار مالیاتی پاره وقت و پروژه ای در تهران توسط شرکت حساب اندیش ایرانیان

تعیین مالیات در سال مالی با استخدام حسابدار پاره وقت

آن دست از مشاغلی که حسابدار تمام وقت ندارند و صرفا دفاتر پلمپ نموده اند و از نرم افزارهای حسابداری برای درج اطلاعات بهره جسته اند، لازم است از حسابدار مالی برای تعیین میزان دقیق مالیاتی که باید پرداخت نمایند کمک گیرند. از آن جایی که برای افراد حقیقی و حقوقی درصد های خاصی تعیین شده است این دست از افراد برای واقعی نشان دادن فروش خود باید هزینه هایی را در صندوق لحاظ نمایند تا بتوانند مالیات خود را کاهش دهند. البته باید در اینجا اشاره کنیم منظور ما از هزینه، آن دست از هزینه هایی بوده که باید برای کسب و کار و بهبود آن انجام می گرفت و به نوعی ضروری تلقی می شد.

هر ساله خرداد ماه اشخاص حقیقی و تیر ماه اشخاص حقوقی باید اقدام به ارسال اظهارنامه مالیاتی نمایند. برای شرکت های بزرگی که دارای صورت های مالی بسیار گسترده ای هستند، لازم است یک مشاور مالیاتی و شرکت حسابداری که در این زمینه از تمامی قوانین آگاهی لازم را دارد و از معافیت‌های مالیاتی، انواع بخشودگی‌ها، چگونگی درج اطلاعات، نحوه ارسال اظهارنامه مالیاتی آگاه است به شما در این امر کمک نماید.

جمع بندی

حتما در هنگام پر کردن اظهارنامه فصلی و انواع صورت های معاملاتی فصلی، مالیات بر درآمد کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر ارث و اجاره املاک، پرداخت مالیات خانه ها و خودروهای لوکس با مشاور متبحر و برجسته که در این زمینه اطلاعات کافی دارد مشورت نمایید. شرکت حسابداری و خدمات مالیاتی حساب اندیش ایرانیان به نشانی اینترنتی hesabandish.com دارای مشاوران مالیاتی و حسابداران مالی متبحری بوده که برای تمامی مشاغل خدمات مشاوره ای ارائه می نمایند.

منبع: شرکت حسابداری حساب اندیش ایرانیان hesabandish.com

نمایش بیشتر