اخبار جامعهکسب و کار ایرانی

کرایه ماشین برای سفر بین شهری

تاکسی بین شهری سرویس دربستی برون شهری

تاکسی بین شهری تهران به تمام نقاط ایران از جمله شهر‌های قم، قزوین، همدان، سمنان، اصفهان، مازندران، گیلان، گرگان و …، خوردو های لوکسی خارجی تویوتا و رنو و خودرو‌های برتر ایرانی سمند، اس ال ایکس، پرشیا با بهترین کرایه درحال خدمت رسانی و عقد قرارداد با شرکت‌ها و ادارات نیازمند می‌باشیم. امروزه به دلیل مشکلات سفر‌های هوایی و ریلی بهترین گزینه داشتن یک شریک حمل و نقلی معتبر می‌تواند راندمان کاری شمارا چندین برابر نماید، شرکت ما با سالها سابقه در زمینه حمل و نقل مسافر و ایاب و ذهاب در زمینه سرویس بین شهری شهرستان آماده همکاری می‌باشد.

اتوبوس |ارومیه |استاندارد

رزرو تاکسی بین شهری

شرکت حمل و نقل و ایاب و ذهاب ما با خدمات ویژه تاکسی بین شهری و ارزانترین نرخ قراردادی برون شهری با شرکت‌های داروسازی و خدماتی و اداری، بصورت منظم و انواع متنوع ناوگان خودرو ای در خدمت عزیزان می‌باشد.

خدمات تاکسی سرویس بین شهری:

 • بهترین قیمت و نرخ کرایه سرویس های بین شهری
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و نظر سنجی دوره‌ای
 • انواع خودرو داخلی و خارجی، ون ومینی‌بوس درجه یک
 • تخفیف‌های ویژه برای قرارداد‌های طولانی مدت

قیمت تاکسی بین شهری

کرایه تاکسی بین شهری بر اساس عرضه و تقاضا محاسبه میشود. با توجه به اینکه سفر های بین شهری گاها با توجه به نیاز مسافر دارای توقف در شهر مقصد ویا تغییرات در مبداءها و مقصد همراه است، نرخ سفر بین شهری را بر اساس درخواست مسافر متغییر می نماید. نرخ کرایه تاکسی برون شهری به ازای هر کیلومتر بر اساس نوع خودرو متفاوت است، برای مثال نرخ تاکسی تهران کرج برای تاکسی های خودرو های تولید داخل ۱۸۰۰ الی ۲۵۰۰ تومان و برای خودرو های vip وی آی پی ۲۸۰۰ الی ۴۰۰۰ تومان بسته به شرایط جاده محاسبه می‌گردد. ناوگان شرکت با خودرو های داخلی مدل بالای ۱۳۹۹ و خارجی مدل بالای ۲۰۱۷ می‌باشند.

سواری دربستی بین شهری

خدمات ویژه شرکت ارائه سرویس سواری دربستی بین شهری موسسات، شرکت ها و ادارات که دارای نمایندگی ویا ارائه خدمات به شهرستان ها هستند می‌باشد. این خدمت ویژه با تنوع ناوگان حمل و نقل خودروای سبک و سنگین بصورت کامل و رفت و برگشت انجام می‌شود. داشتن سواری دربستی بین شهری مخصوصا در انجام ماموریت‌های شهرستان برای شرکت‌ها و اشخاص هزینه‌ای بالا ایجاد می‌کند، با سپردن این بخش به شرکت با کمترین هزینه بهترین کیفیت و سرعت را تجربه خواهید نمود.

درخواست سرویس تاکسی برون شهری

برگزاری تور های مسافرتی، ارسال کارشناس در حوزه‌های مختلف به شهر‌های دیگر به یک سیستم حمل و نقلی مجهز، با کیفیت، منظم و تمیز نیاز دارد. شرکت ما آماده ارائه خدمات حمل و نقل برون شهری بصورت قراردادی و سرویس تاکسی بین شهری با تمام ادارات، شرکت‌ها و موسسات می‌باشد.

سرویس شهرستان

سرویس شهرستان شرکت های ارائه دهنده خدمات به دیگر شهر‌ها و اعزام نیروهای خود به هر نقطه از کشور می‌توانند سرویس خودرو بین شهری ون، سواری و اتوبوس و مینی بوس درجه یک درخواست دهند. از ویژگی‌های تاکسی برای شهرستان در مجموعه ما ارائه خودروهای دربستی سواری vip خارجی با کمترین نرخ تاکسی بین شهری ارائه می‌گردد. سرویس vip شهرستان شرکت بهترین سفیران شرکت در خدمت حرفه‌ای سازی خدمات شهرستان عزیزان قرار گرفته است.

سفر بین‌شهری با اسنپ!

امکان سفرهای بین‌شهری در اسنپ برای کاربران فعال شده است و از امروز شما می‌توانید با خیال راحت برای تردد بین برخی از شهرها از خدمات اسنپ استفاده کنید.

قیمت‌گذاری در سفرهای بین‌شهری

هزینه‌ سفرهای بین‌شهری نیز مانند دیگر سفرها با عوامل مختلفی سنجیده می‌شوند. از جمله مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سفرهای بین‌شهری می‌توان به فاصله شهرها از یکدیگر اشاره کرد. مسیر رسیدن به شهرها و احتمال ترافیک میان راه نیز در قیمت نهایی سفر شما موثر خواهد بود.

چگونه درخواست دهیم؟

امکان درخواست سفر بین شهری در حال حاضر تنها برای کاربران فعال است و شما می‌توانید به راحتی از این قابلیت استفاده کنید. برای درخواست سفر بین‌شهری، پس از مشخص کردن مبدا و مقصد در شهرهای فعال و مشاهده قیمت، درخواست سفر دهید. این درخواست برای کاربران راننده منتخب ارسال خواهد شد و پس از پذیرش سفر، اطلاعات کاربر راننده به شما نمایش داده می‌شود. دقت داشته باشید که برای انجام سفر بین شهری باید ثبت درخواست و پذیرش آن توسط کاربر راننده در بازه زمانی ۶صبح تا ۹شب باشد.

امنیت سفرهای بین‌شهری

امنیت و سلامت کاربران همیشه در اولویت اول اسنپ بوده است. برای افزایش کیفیت سفر بین‌شهری موارد زیر در نظر گرفته شده تا بتوانیم سفرهایی ایمن‌تری را برای شما رقم بزنیم:

برترین رانندگان اسنپ

تمامی کاربران راننده‌ای که قصد فعالیت در سرویس سفر بین‌شهری را دارند با دقت هرچه تمام‌تر پالایش می‌شوند. بنابراین کاربران راننده‌ای که بالاترین امتیاز و سابقه را در اسنپ دارند درخواست سفر بین‌شهری را دریافت می‌کنند. مسافران کارشناسان کنترل کیفیت اسنپ هستند و بازخوردهای شما بر افزایش کیفیت سفرها کمک می‌کند؛ پس شرکت در نظرسنجی پایان سفر را فراموش نکنید.

مدارک شناسایی

برای افزایش امنیت سفرهای بین‌شهری پس از پذیرفته شدن سفر توسط کاربر راننده از شما درخواست می‌شود که شماره کد ملی خود را برای اسنپ ارسال کنید. این کد ملی در اختیار کاربر راننده هم قرار می‌گیرد و کاربر راننده این اختیار را دارد که برای اطمینان بیشتر کد ملی را با کارت ملی شما تطبیق دهد. بنابراین همراه داشتن مدارک شناسایی برای سفرهای بین‌شهری ضروری است. در سفرهای بین‌شهری هم مانند همیشه اولین قدم قبل از سوار شدن در اسنپ بررسی پلاک ماشین است که باید با پلاک ذکر شده در اپلیکیشن مقایسه شود.

تطبیق رنگ و مدل ماشین هم مهم است و در نهایت تطبیق چهره راننده با عکس داخل اپلیکیشن به شما این اطمینان را می‌دهد که سوار خودروی درستی شده‌اید. فراموش نکنید که اگر هر کدام از این اطلاعات با مشخصات داخل اپلیکیشن مغایرت داشت، باید جدا از سوار شدن اجتناب کنید و موضوع را به اسنپ اطلاع دهید.

بازدید از خودرو

وضعیت خودرو در سفر بین‌شهری اهمیت بسیاری دارد. تمام خودروهای حاضر در این سرویس از سطح خاصی از استاندارد سفر بین‌شهری برخوردارند. همچنین به همین منظور به صورت دوره‌ای خودروهای این سرویس توسط اسنپ بازدید می‌شود تا اطمینان حاصل کنیم که در طول سفر مشکلی پیش نخواهد آمد. علاوه بر این آموزش‌های لازم برای آماده‌سازی خودرو و برطرف کردن مشکلات فنی به کاربران راننده این سرویس داده شده است.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

شما برای پیگیری هر مسئله یا مشکلی در مورد سفر می‌توانید مثل همیشه با پشتیبانی اسنپ به صورت ۲۴ ساعته تماس بگیرید. در صورتی که به هر دلیلی در حین سفر بین‌شهری نیاز به پشتیبانی و جایگزینی خودرو داشته باشید فقط کافی است این موضوع را به اطلاع پشتیبانی برسانید تا اقدامات لازم صورت گیرد. اسنپ تمام تلاش خود را به خرج می‌دهد تا سفر شما به سلامت به پایان برسد.

شهرهای تحت پوشش سفرهای بین‌شهری

شما می‌توانید از اجاره خودرو برای تردد بین هر کدام از استان‌ها و شهرهای زیر استفاده کنید:

 • از اصفهان به تهران ، یاسوج، قم، اراک، خرم‌آباد، شهرکرد
 • از شیراز به اصفهان، شهرکرد، یاسوج، اهواز، بوشهر، خرم‌آباد، ایلام
 • از شهرکرد به یاسوج، شیراز، اهواز، بوشهر، خرم‌آباد، ایلام، اصفهان
 • از یاسوج به شهرکرد، شیراز، اصفهان، اهواز، بوشهر، خرم‌آباد، ایلام
 • از همدان به کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، قزوین، زنجان
 • از اردبیل به ارومیه، تبریز، گیلان، زنجان، کردستان
 • از ارومیه به اردبیل، گیلان، زنجان، کردستان، تبریز
 • از تبریز به اردبیل، گیلان، زنجان، کردستان، قزوین
 • از گیلان به ساری، قزوین، کرج، اردبیل، تبریز، زنجان، کردستان، ارومیه، تهران
 • از زنجان به تهران، ساری، کرج، اردبیل، تبریز، گیلان، کردستان، ارومیه، همدان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، قزوین
 • از کردستان به اردبیل، تبریز، گیلان، زنجان، ارومیه، همدان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، قزوین
 • از کرمانشاه به قروین، همدان، کردستان، ایلام، لرستان، قروین، زنجان،
 • از ایلام به همدان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، قزوین، زنجان، اهواز، بوشهر، شیراز، یاسوج، شهرکرد، خرم‌آباد
 • از اهواز به بوشهر، شیراز، یاسوج، شهرکرد، خرم‌آباد، ایلام
 • از بوشهر به شیراز، یاسوج، شهرکرد، خرم‌آباد، ایلام، اهواز
 • از خرم‌آباد به تهران، قم، اصفهان، شیراز، اراک، یاسوج، شهرکرد، بوشهر، ایلام، اهواز
 • از قزوین به همدان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، زنجان، ایلام، خرم‌آباد، تبریز، تهران
 • از تهران به سمنان، گیلان، ساری، قم، قزوین، اراک، اصفهان، زنجان، لرستان
 • از سمنان به تهران
 • از ساری به گیلان
 • از طبس به ارومیه
 • از قم به تهران
 • از اراک به تهران
 • از لرستان به تهران
 • شمال به تهران

تاکسی اینترنتی بین شهری

تاکسی اینترنتی بین شهری ما در حال بروزرسانی می‌باشد. مسافران عزیز میتوانند از طریق فرم رزرو تاکسی بین شهری رزرو خود را ثبت نمایند. تمام سرویس ها بصورت آنلاین ثبت خواهد شد و همکاران ما جهت تایید و نهایی کردن رزرو با شما تماس خواهند گرفت. انجام خدمات تحت وب یکی از شاخصه های مجموعه‌های پویا میباشد، شرکت ما تمام تلاش خود را در جهت ارتقاء خدمات آنلاین انجام می‌دهد تا مجموعه ها و مشتریان عزیز خود را به سادگی بیشتر از استفاده از خدمات سوق دهد. تاکسی اینترنتی بین شهری از مهم ترین خدمات تحت بررسی شرکت میباشد که جهت راحتی مسافران و مجموعه های همکار عزیز در دست بررسی میباشد.

یکی از مزیت های رزرو اینترنتی تاکسی بین شهری سهولت در دریافت خدمات است. اما باید در نظر گرفت که کیفیت خدمات تضمینی بر سهولت در استفاده نخواهد بود و تنها تجربه استفاده می‌تواند کیفیت را تضمین کند.شرکت ما تنها یک تاکسی اینترنتی بین شهری نمیباشد و دارای ناوگان مخصوص و بررسی شده وهمچنین رانندگان متعهد و با تجربه در این حوزه کاری ساخته است.

اپلیکیشن تاکسی بین شهری

اپلیکیشن تاکسی بین شهری پارسه به زودی روند سرویس گیری را راحت تر خواهد نمود. از قابلیت های پیش بینی شده استفاده راحت شرکت هایی که افتخار میزبانی خدمات حمل و نقل برون شهری خود را به ما سپرده اند، بهبود سیستم تسویه با سفریران عزیز شرکت، درخواست مدل خودرو بصورت دقیق تر و … خواهد بود. اپلیکیشن تاکسی بین شهری در حال انجام مراحل آخر تست و آزمون عملکرد می‌باشد و برای نسخه ios نیز در دسترس خواهد بود.

نمایش بیشتر