اخبار جامعهکسب و کار ایرانی

بهترین ون ها برای ترانسفر فرودگاه امام

ارائه کننده سرویس های لوکس و عادی برای ترانسفر های فرودگاهی با بهترین قیمت خدمات ویژه ای را برای شما در نظر گرفته است.هنگام اجاره ون برای فرودگاه امام با توجه به مسافرها و مهمان ها باید شرایط آن ها را سنجید تا حمل و نقلشان راحت تر شود.

اجاره ون سفری |اجاره ون لوکس |انتظار

چه ماشینی را برای ترانسفر فرودگاهی اجاره کنم؟

تویوتا هایس و هیوندای H350 توسط کسانی که به صورت مداوم در حال اجاره ون بین شهری هستند مورد توجه واقع شده است که نسبت به دیگر ون ها پرطرفدارند. تاکسی ون فرودگاه امام هر دوی این ون ها را برای اجاره در اختیار مسافران قرار میدهد تا به راحتی به فرودگاه بروند یا از فرودگاه به هتل.با گسترش روابط بین کشور ها و همچنین شهر های کشور خودمان، شهر تهران هر روزه پذیرای مهمان های خاصی است مثل مدیران شرکت های بزرگ  و تجار حتی مهمان های سیاسی. ترانسفر تشریفاتی مخصوص این نوع مهمان ها می باشد تا مهمان ها جذب این میزبانی شوند و با تشریفات ویژه در شهر جا به جا شوند.

ون هیوندای H350 با ظاهری لوکس و فضای داخلی راحت و باز گزینه ی مناسب استتویوتا ون هایس مناسب سرویس های نیمه لوکس می باشد که در دو نوع سقف کوتاه و سقف بلند هستند و 12 الی 14 نفر ظرفیت دارند. مسافر های معمولی و توریست ها در ترانسفر فرودگاهی شان این ون را اجاره میکنند تا هم در قیمت صرفه جویی کنند هم راحت باشنددو ماشینی که معرفی شد از بهترین ون ها بودند ولی ون های دیگری هم برای ترانسفر فرودگاهی قابل سفارش هستند مثل ون دلیکا یا ون بنز V2 که جواب دهی این 2 اتومبیل به اندازه موارد بالا نبوده است اما خب برای هزینه پایین تر و گاهی برای حضور نام بنز در ترانسفر تشریفاتی، طرفدارانی دارند!

در ترانسفر های فرودگاهی ویژگی داخلی ماشین چه جوری باشد؟

ون هیوندا برای ترانسفر فرودگاهی

مطمئنا افرادی که در حال جا به جایی هستند هر چه باشد به نظافت و پاکیزگی اهمیت زیادی میدهند و دوست دارند وسایل و بارهایشان در ماشینی تمیز باشد.در ترانسفر فرودگاهی یکی از خصوصیات که خیلی به چشم خواهد خورد به روز بودن ون هاست که تهران رنت ون، ون های جدید بازار را به کار گرفته که سال کارشان زیاد نبوده که همین باعث میشد از نظر امنیتی به مشکلی بر نخورد و احتمال مشکلات فنی کاهش پیدا کند. مسافر ها قبل پرواز نگران لباس ها و وسایلشان هستند تا تمیز بمانند و بعد از پرواز انقدر خسته هستند که بخواند بین فرودگاه و هتل یا منزلشان در ماشینی تمیز باشند و خستگی در کنند.

فضای داخل ماشین باید بدون گرد و خاک باشد و اینکه بوی مطبوع داشته باشد و بیش از اندازه بوی بوگیر های طمع دار در فضا نباشد.ون ها بعد از هر سرویس به صورت کامل چک میشوند و چه از داخل و چه از خارج کاملا تمیز و شسته می شوند. سیستم تهویه ی ماشین ها باید کاملا سالم باشند و حتی بو ندهند تا در فصل سرما و گرما مسافران از این آپشن استفاده کنند.همچنین سیستم های سرمایشی و گرمایشی مطبوع، صندلی های راحت و نرم و کم صدا ویژگی هایی است که میتوان از یک ون تاکسی فرودگاه انتظار داشت.

 رانندگان همه چی بلد برای ون های اجاره ای

اجاره ون در فرودگاه امام برای افراد بسیار مهم بوده تا در زمان خود  صرفه جویی کنند و رانندگانی ماهر داشته باشند تا در مواردی نظیر حمل کردن بار ، مسیریابی و دور زدن ترافیک به مشکلی بر نخورند.تهران رنت ون راننده ای برای ون در نظر گرفته که از مسائل فنی ماشین اطلاعات دارد و مهم تر از همه به زبان های مختلفی مسلط هستند که برای بعضی مسافرها بسیار مهم است.

برای توریست ها رانندگانی مسلط به زبان فرانسه و زبان انگلیسی را در اختیار دارد که برای سرویس های تشریفاتی و نیمه لوکس مورد استفاده قرار میگیرندداشتن همچین رانندگانی یک امتیاز بسیار خوب محسوب میشود تا خیال مسافرانی که فارسی زبان نیستند راحت باشد تا همه ی خواسته هایشان را بیان کنند و راننده به صورت واضح مفهوم خواسته یشان را بفهمد. مرکز الو ون در تهران و سراسر کشور با مناسب ترین قیمت و در نظر گرفتن شرایط ویژه برای تشریفات محلی یا توریستی ارائه با کیفیت ترین ون های ایران همچنین تعدادی از رانندگان ما برای ترانسفر مسافر هایی که برای زیارت و یا از کشور های عربی برای گردشگری آمده اند توانایی صحبت به زبان عربی را دارند.

زمانی سرنشین از راننده راضی خواهد بود که رانندگی خوبی داشته باشد تا حال سرنشینان بد نشود مثلا از آروم رانندگی کنند و یهویی ترمز نکنند و آنقدری ماهر باشند تا در پیچ ها مسافران اذیت نشوند.برای هر کسی تو سرویس های تشریفاتی خیلی مهم است که از نظر ظاهری و شخصیتی رانندگانی خوش پوش و خوش بخورد مسئولیت حمل و نقل مهمان هایشان را به عهده بگیرند. راننده های ما جوان و خوش چهره هستند و به اندازه کافی در زمینه رانندگی تجربه دارند و بر نوع رفتار و رعایت آداب تشریفاتی آگاه هستند. در ترانسفرهای فرودگاهی رانندگان به خاطر احتمال جا به جایی  پرواز ها باید صبر و حوصله ی زیادی داشته باشند و در تمام مسیر خوش اخلاق بمانند.

قیمت اجاره ی ون برای ترانسفر چقدر است؟

قیمت ترانسفر فرودگاه امام از تهران با تویوتا هایس 200.000 تومان و با هیوندا h350 250.000 تومان می باشد.قیمت ترانسفر فرودگاه امام از کرج با تویوتا هایس 250.000 تومان و با هیوندا H350 300.000 تومان است.

رزرو ون جهت ترانسفر فرودگاه امام خمینی

همانطور که می دانید فرودگاه امکام خمینی در 30 کیلومتری جنوب شهر تهران قرار گرفته است و برای پرواز های خارجی تعبیه شده است. با توجه به فاصله فرودگاه از مرکز شهر سرویس های ترانسفر مسافران جز دغدغه به شمار می آید به همین دلیل یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد رزرو ون قبل پرواز می باشد

. مشکلات ون های شخصی فرودگاه

 1. ون های شخصی ممکن است فاقد کیفیت لازم و امکانات رفاهی برای مسافران باشند.
 2. از نظر بیمه دارای مشکلاتی است.
 3. بسیاری از رانندگان مسلط به زبان های خارجی نیستند و این مسئله مشکلاتی را برای گردشگران و مسافران ایجاد می نماید.
 4. اعمال سیلقه ای قیمت ها که باعث نارضایتی مسافران می شود.

مزایای رزرو ترانسفر فرودگاه امام و مهرآباد

 • قدرت انتخاب مسافر برای انتخاب نوع وسیله ترانسفر با ماشین معمولی-لوکس-ون-و…..
 • امنیت بالای مسافر و اموالش و جلوگیری از سو استفاده رانندگان غیر رسمی
 • بیمه مسافران
 • رانندگان مجرب و آشنا به تمامی مسیر ها
 • رانندگان مسلط به زبان های خارجی انگلیسی، فرانسوی، ترکی و …
 • امکانات رفاهی همچون وای فای در طول مسیر، سیستم گرمایشی و سرمایشی، صندلی کودک و …

شرایط رزرو ون جهت ترانسفر فرودگاه امام و مهرآباد

 • ارتباط با همکاران رنت کنیم. (آنلاین، حضوری و تلفنی)
 • ارائه اطلاعات کامل در مورد ساعت و تاریخ دقیق،  انتظار راننده و شماره پرواز .
 • اطلاعات در زمینه حجم بار و تعداد چمدان های خود تا متناسب با آن ون ارسال شود.
 • پرداخت هزینه ون (کرایه به صورت کیلومتری و ساعتی)

اجاره ون بدون مدرک

رزرو ون جهت ترانسفر فرودگاه یکی از راحترین و با سرعت ترین روش های اجاره ون می باشد زیرا راننده به عنوان نماینده شرکت حضور دارد. به همین دلیل دیگر نیاز به ارائه مدرک خاصی نمی باشد و شما با انجام موارد که بالاتر گفته شد می توانید ون و راننده مجرب را درخواست نمایید.

نمایش بیشتر