اقتصادیکسب و کار ایرانی

دانلود کتاب اصول حسابداری 2 پیام نور یحیی حساس یگانه

دانلود کتاب اصول حسابداری 2 پیام نور یحیی حساس یگانه

کتاب اصول حسابداری 2 یحیی حساس یگانه pdf ، کتاب اصول حسابداری (2) به منظور ارائه هدف فوق از آموزش حسابداری به دانشجویان شامل امور مالی و مدیریت در رابطه با موضوعات مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی. در راستای این هدف تلاش شده است تا بر تقسیم اصول حسابداری (2) مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی بین موضوعات علمی و محتوا متمرکز شود.

 

آموزش |پاورپوینت اصول حسابداری 2 پیام نور |جزوه اصول حسابداری 2 دانشگاه آزاد

آشنایی با هنر در تاریخ 1 pdf ، کتابی که در دست دارید برای خودآموزی آماده شده است تا بتوانید هر چه بیشتر یاد بگیرید. سازماندهی، آموزش، توالی و سبک نگارش آن به گونه ای است که می توانید مطالب را راحت تر درک کنید، آن را بهتر به خاطر بسپارید و در موقعیت های مناسب از آن استفاده کنید.

کتاب معارف اسلامی 1 محمد سعیدی مهر pdf ، این کتاب از منابع اثر دانشگاه ها و دانشگاه پیام نور می باشد که انتشارات معارف آن را به چاپ رسانده است. انتشار کتاب در دو مجموعه ی جداگانه که مجموعه ی اول با عنوان معارف اسلامی 1 شامل مباحث مربوط به خدا، انسان، جهان و جهان آخرت و مجموعه ی دوم با عنوان معارف اسلامی 2 حاوی مباحث نبوت، امامت و مرجعیت و ولایت عالمان دینی تدوین و حجم هر یک متناسب با دو واحد درسی در نظر گرفته شده است.

نمایش بیشتر