اخبار استانیاقتصادیکسب و کار ایرانی

بهترین پروژه های تعاونی ساز در منطقه 22 کدامند؟

همانطور که در جریان هستید در چند سال اخیر منطقه 22 تهران به دلیل داشتن موقعیت جغرافیایی و شرایط عالی؛ مورد توجه بسیاری از کمپانی‌ها و تعاونی‌های برای ساخت‌و‌ساز قرار گرفته است.

این منطقه دارای شرایطی بسیار مناسب و پتانسیلی عالی برای رشد می‌باشد که اغلب افراد نیز تمایل دارند در این منطقه سرمایه‌گذاری کنند و یا برای سکونت خود یک واحد آپارتمانی داشته باشند.

تعداد زیادی تعاونی در این منطقه شروع به فعالیت دارند. در ادامه با ما همراه باشید تا چند نمونه از بهترین پروژه‌های تعاونی‌ساز در منطقه 22 را به شما معرفی نماییم و اطلاعاتی کلی درباره تعاونی‌های ارائه دهنده در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

برترین پروژه‌های تعاونی‌ساز در منطقه بیست و دو کدام‌اند؟

بهترین پروژه های چیتگر |پروژه های آماده تحویل چیتگر |پروژه های چیتگر ارتش

در سال‌های اخیر تعاونی‌های بسیاری شروع به فعالیت در منطقه 22 کرده‌اند و پروژه‌های بسیار زیادی را به اتمام رسانده‌اند و یا در حال ساخت آنها هستند. یکی از کمپانی‌ها و تعاونی‌هایی که با بهره‌گیری از جدیدترین متد، طراحی و مهندسی اقدام به ساخت برج‌ها و پروژه‌های کامل و مجلل نمود، تعاونی فرتاک است.

تعاونی‌های حرفه‌ای که در این منطقه فعالیت دارند، فروش و پیش فروش مجتمع‌های تجاری اداری و مسکونی را برای سرمایه‌دارانی که تمایل به سرمایه‌گذاری با بازده مناسب را دارند می‌دهد. در بخش زیر برخی از بهترین پروژه‌ها برای سرمایه‌گذاری را برای شما قرار داد‌ه‌ایم که عبارت‌اند از:

  • پروژه آرتمیس

یکی از پروژه‌های خوب و عالی در منطقه 22 تهران که سرمایه‌گذاری در آن می‌تواند بازده مناسبی را داشته باشد برای افراد، پروژه‌ای است که در این بخش معرفی شده است. موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب پروژه از یک طرف و شرایط عالی برای سرمایه‌گذاری از طرف دیگر از مزایا و نکات مناسب این پروژه به شمار می‌‎آید.

ارائه دهنده و سازنده این پروژه، تعاونی توسعه ابنیه همت است که سابقه حرفه‌ای و مناسبی در این زمینه دارد. کسانی که قصد دارند در این پروژه شرکت کنند می‌توانند به این تعاونی مراجعه کنند.

  • مجتمع مسکونی پدافند ارتش

از پروژه‌های باکیفیت و مناسب در منطقه 22 تهران می‌توان به مجتمع مسکونی پدافند ارتش اشاره کرد که دارای 32 طبقه است. این مجتمع دارای متراژ‌های مختلف با قیمت متفاوت جهت سرمایه‌گذار است.

این پروژه توسط تعاونی آرین سازه رابین ارائه می‌شود که کسانی که تمایل به سرمایه‌گذاری دارند می‌توانند به این تعاونی که سابقه فعالیت مناسبی دارد، مراجعه کنند.

یکی از بهترین پروژه‌های تعاونی معتبر فرتاک، برج‌های مجلل فرتاک است که در بخش غربی تهران و در شهرک گرمدره قرار دارد و یکی از بی‌نظیر‌ترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود. این مکان از مسیرهای اتوبان تهران-کرج و جاده مخصوص کرج، امکان دسترسی به این برج‌ها امکان‌پذیر می‌باشد. سرمایه‌گذاری در این پروژه برای کسانی که تمایل دارند صاحب واحدی شیک و مجلل در منطقه‌ای با دسترسی‌های عالی شوند پیشنهاد می‌گردد.

این پروژه توسط گروه مهندسی فرتاک اجرا می‌شود که یکی از تعاونی‌های موفق در این حوزه است و از سابقه فعالیت حرفه‌ای و رزومه قوی برخوردار است.

  • پروژه بقیه الله 3 (میلان)

از پروژه‌هایی که در حال حاضر می‌توان از طریق آن سرمایه‌گذاری مناسبی  در منطقه 22 انجام داد، این پروژه است. بقیه الله 3 از پروژه‌های ارائه شده توسط تعاونی نامی اریکه در منطقه 22 تهران است.

برای سرمایه‌گذاری در این منطقه غنی و فوق‌العاده که روز به روز در حال پیشرفت است، می‌توانید به این پروژه و تعاونی آن مراجعه کنید.

  • پروژه کامرانیه (K2)

اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در یکی دیگر از بهترین پروژه‌های بی‌نظیر در منطقه 22 دارید، توجه به این پروژه از  موارد کاربردی و عالی است. امکانات مناسب و عالی پروژه و مشخصات فوق‌العاده پروژه می‌تواند برای بسیاری از افراد کاربردی و مناسب باشد.

تعاونی ارائه دهنده پروژه کامرانیه، تعاونی سازور پایداران ابنیه (سپاشهر) است که می‌توانید با آنها در ارتباط باشید.

  • پروژه برلیان

از پروژه‌های بسیار مناسب برای سرمایه‌گذاری در منطقه 22 است که هر طبقه آن دارای 6 واحد است و متراژهای مختلفی را به سرمایه‌داران ارائه می‌‌دهد.

این پروژه به اتوبان همت اشراف دارد و از تمامی امکانات منطقه 22 به خوبی بهره‌مند شده است. تعاونی سازنده این پروژه شرکت مهر آفرین است که جهت سرمایه‌گذاری در آن می‌توانید به این تعاونی مراجعه فرمایید.

پیش‌خرید ملک در منطقه 22 تهران

بهترین پروژه های چیتگر |پروژه های آماده تحویل چیتگر |پروژه های چیتگر ارتش

اغلب افراد به دلیل نداشتن شرایطی مناسب برای خرید خانه به صورت نقدی، برای پیش‌خرید اقدام می‌کنند. البته بهتر است که توجه داشته باشید برای پیش‌خرید باید با یک تعاونی معتبر و مطمئن همکاری داشته باشید تا معامله‌ای بدون دردسر را تجربه کنید.

برای سرمایه‌گذاری با بازده عالی در این منطقه می‌توانید به پروژه‌های معرفی شده در این مقاله مراجعه کنید و با تعاونی‌های آنها ارتباط گرفته و از پتانسیل مناسبی که این پروژه‌ها از طریق  مدل‌های مختلف سرمایه‌گذاری در اختار سرمایه‌داران قرار می‌دهند، بیشترین بهره‌ را ببرید. و همچنین جهت مطالعه بیشتر در خصوص سرمایه گذاری ملک در منطقه بیست و دو: اینجا کلیک کنید.

نمایش بیشتر

سارا عبدالهی

دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی هستم که طی چند سال اخیر علاقه زیادی به حوزه وب و محتوا نویسی پیدا کردم. همچنین علاقه زیادی به یادگیری بیشتر در این زمینه دارم.