اخبار سلامتکسب و کار ایرانی

تجربه حاملگی با کاندوم نی نی سایت

درباره کاندوم

پوشش در جلوگیری از بارداری و بیماری­های جنسی مؤثر است؛ اما تأثیر این پوشش به روش استفاده شما بستگی دارد. مطالعات نشان می­دهد خطاهای اساسی در استفاده از خیلی رایج است. این خطاها شامل قراردادن کاندوم بعد از شروع رابطه جنسی یا خارج کردن آن قبل از پایان رابطه، تنظیم نکردن کاندوم روی نوک آلت تناسلی مرد، بررسی نکردن آسیب و پارگی روی کاندوم قبل از استفاده است که در این صورت احتمال نشتی کاندوم وجود دارد. بنابراین برای دانستن مسئله احتمال بارداری با کاندوم با ما همراه باشید.

کاندوم چیست؟

کاندوم پوششی نازک عمدتاً از جنس لاتکس است. این ماده از زیر پوست درخت کائوچو تهیه می­شود. کاندوم لاتکس تنها روش جلوگیری از بارداری است که علاوه بر آن از انتقال عفونت­های مقاربتی به دستگاه تناسلی مردانه، واژینال، دهان و مقعد پیشگیری می­کند. همچنین کاندوم در پیشگیری از بیماری التهابی لگن، دهانه رحم و اختلال تأثیرگذار است. نوع دیگری از کاندوم هم با عنوان در دسترس است که در یک اندازه وجود دارد و باید در داخل واژن قرار بگیرد. ما در این مقاله با کاندوم موضعی یا مردانه سروکار داریم.

اگر کاندوم به شکل صحیح روی آلت مرد قرار بگیرد، می­توان تا احتمال ۹۸ درصد از بارداری پیشگیری کرد. اما در واقعیت کاندوم ۸۵ درصد مؤثر است؛ زیرا وقتی به­‌عنوان تنها روش جلوگیری از بارداری استفاده شود ممکن است در کاربرد آن خطاهایی پیش بیاید که در این صورت بارداری بعد از جلوگیری با کاندوم هم ممکن می­شود.

روش های پیشگیری از بارداری

سطح تأثیر یکسان نیست و برخی از آن­ها کارآمدتر هست. اما همه شیوه­ ها مثل کاندوم باید درست استفاده شود تا تأثیر داشته باشد. اگر شما یا همسرتان نمی­خواهید بچه ­دار شوید، بهتر است در کنار کاندوم از وسایل پیشگیری دیگرمثل یا هم استفاده کنید تا ریسک بارداری کاهش یابد.

آیا استفاده نکردن از کاندوم باعث حاملگی می‌شود؟

اگر در مراحل خاصی از چرخه قاعدگی رابطه جنسی برقرار کنید به احتمال زیاد باردار می­شوید! زیرا حدود ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از زمان در بدن زن تخمک آزاد می­شود و شرایط بارداری مهیا است. این فرایند در نیمه سیکل قاعدگی رخ می­دهد؛ مثلاً فردی که دوره ۲۸ روزه دارد احتمالاً ۱۴روز بعد از شروع قائدگی تخمک آزاد می­کند. اسپرم تا ۵ روز در بدن زنده است و اگر زن طی زمان تخمک­ گذاری با پارتنر خود رابطه جنسی تناسلی (PIV) برقرار کند بارداری همچنان امکان­پذیر است. بنابراین جهت احتیاط، ترجیحاً در رابطه جنسی PIV حتی در سنین بالا از کاندوم استفاده کنید. فروشگاه اینترنتی کاندوم بازار بسته بندی کاملا محرمانه و ارسال فوری به سراسر کشور دارد

آیا استفاده از کاندوم باعث نازایی می‌­شود؟

استفاده از کاندوم نه ­­تنها باعث نازایی و ناباروری نمی­شود بلکه تا ۳۰ درصد میزان ناباروری ناشی از عفونت­های مقاربتی را کاهش می­دهد.

در چه شرایطی احتمال بارداری با کاندوم کاهش می‌­یابد؟

احتمال بارداری با کاندوم خیلی کاهش می­یابد؛ البته به شرط استفاده بهینه و اصولی که کوچکترین خراش و پارگی در پوشش آن ایجاد نشود. رعایت موارد زیر در کاربرد صحیح کاندوم ضروری است:

دقت به اندازه مناسب کاندوم خیلی مهم است. اکثر کاندوم­های خارجی با اندازه استاندارد، مناسب تمام سایزهای آلت تناسلی مردانه است. کاندوم به دلیل خاصیت ارتجاعی و کشیده شدن معمولاً طول بیشتری نسبت به آلت تناسلی متوسط دارد.

گرچه نگهداری کاندوم در محفظه­ای مثل کیف پول راحت است اما برای مدت طولانی ایده خوبی نیست. گرمای بدن و اصطکاک ناشی از تماس دست با کیف می­تواند به آن آسیب بزند. حتی نگه­داشتن آن در اتومبیل، حمام یا جیب هم برای زمان زیاد مناسب نیست. کاندوم باید در جایی خشک مثل دراور یا کمد نگهداری شود.

اگر قرار است در مکان دیگری رابطه جنسی برقرار ­کنید و مجبور به حمل کاندوم هستید بهتر است آن را در یک کیسه تمیز و بهداشتی، جیب خالی کنار کیف یا در کیف پول خالی قرار دهید؛ یعنی جایی که اصطکاک نداشته باشد و گرم نشود. برای ایمنی ترجیحاً چند ساعت قبل از استفاده کاندوم را در این فضاها بگذارید.

کاندوم تاریخ انقضا دارد! اگر منقضی شده باشد احتمال پاره شدن آن بیشتر است. قبل از بازکردن بسته کاندوم تاریخ را جستجو کرده و اطمینان حاصل کنید منقضی نشده باشد. در صورتی که متوجه شدید قابل استفاده است مرحله بعد بررسی دقیق آسیب یا سوراخ در بسته ­بندی است. با این شرایط می‌توانید بسته را باز کنید و کاندوم بردارید. حتی اگر در حین استفاده از کاندوم متوجه شدید سوراخ است، آن را دور انداخته و یکی دیگر استفاده کنید زیرا ممکن است نشت کند و احتمال بارداری با کاندوم را افزایش دهد!

نحوه استفاده از کاندوم

کاندوم درست بعد از برآمدن آلت تناسلی مرد و قبل از شروع فعالیت جنسی روی آن قرار می­گیرد. بعد از قراردهی باید کل آلت تناسلی را از سر تا پایه بپوشاند و هیچ هوایی در آن وجود نداشته باشد. انتهای کاندوم روی نوک آلت نباید هوا داشته باشد؛ زیرا این فضا برای خروج منی لازم است.

کاندوم­های واژینال باید حداکثر ۸ ساعت قبل از فعالیت جنسی در کانال واژن قرار بگیرند. حلقه خارجی این کاندوم باید حدود ۱ اینچ در خارج از دهانه واژن آویزان شود. برای اطمینان از جای­گیری درست این کاندوم می­توان آلت مرد را قبل از این که به حالت عمودی درآید داخل یا نزدیک واژن قرار داد.

زمان مناسب برای برداشتن کاندوم از آلت تناسلی

بعد از انزال منی، کاندوم را بردارید. اگر قصد دارید پس از انزال با شریک جنسی خود رابطه را ادامه دهیدکاندوم را بردارید و از یک کاندوم دیگراستفاده کنید. مراقب باشید و انتهای کاندوم را گره بزنید تا از نشت منی جلوگیری کند و منی بیرون نریزد؛ زیرا در این صورت احتمال شکل­ گرفتن نطفه وجود دارد. کاندوم یک بار مصرف است؛ بعد از استفاده آن را شستشو ندهید و دور بیندازید.

چگونه می­توان کاندوم را از بسته درآورد؟

بسته کاندوم را با دقت باز کنید. به هیچ وجه از دندان­های خود برای پاره کردن بسته استفاده نکنید زیرا ممکن است خود کاندوم هم آسیب ببیند.

نحوه قراردهی کاندوم روی آلت تناسلی

همانطور که گفتیم، بعد از راست شدن آلت تناسلی مرد کاندوم باید روی آن قرار بگیرد. شکل گذاشتن کاندوم روی آلت خیلی مهم است؛ به این صورت که باید یک شکل لوبیایی روی آلت داشته باشد نه مثلاً شکل کلاهک دوش حمام. اگر کشیدن روکش کاندوم روی آلت تناسلی سخت و اذیت­ کننده باشد پس معلوم می­شود اشتباه عمل کرده ­اید. در صورتی که کاندوم را برعکس روی آلت قرار دادید آن را دور انداخته و از یک کاندوم جدید استفاده کنید.

ابتدا کمی کاندوم را باز کنید (حدود ۱ سانتی­متر) بعد آن را روی سر آلت تناسلی قرار دهید. سپس نوک کاندوم (قسمت شبیه پستانک) را فشار دهید و با دست دیگر خود کاندوم را روی آلت تناسلی بچرخانید. آن را تا انتها پایین آورده و هوا را کامل خارج کنید. در صورت تمایل می­توانید از روان­ کننده­ ها و ژل­های لوبریکانت استفاده کنید.

روان ­کننده ­های مناسب برای جلوگیری از آسیب کاندوم

به‌­طور کلی عمل روان­کاری به شما کمک می­کند تا از جلوگیری کنید. شما به سه طریق می­توانید عمل روان­کاری را انجام دهید:

  1. با کمک ترشحات طبیعی واژن زن
  2. با کمک روان­ کننده ­های
  3. با کمک کاندوم­های بسته ­بندی دارای روان­ کننده

روان­ کننده های گلیسرینی یا سیلیکونی در کنار کاندوم­های لاتکس بی­ خطرند ولی روان ­کننده ­های پایه روغنی توصیه نمی­شود؛ زیرا به کاندوم لاتکس آسیب می­زند و کیفیت آن را پایین می­ آورد. همچنین برای مرطوب کردن آلت می­توانید از آب تمیز یا بزاق دهان استفاده کنید.

نحوه برداشت کاندوم از روی آلت تناسلی

پس از انزال، باید سریع آلت مرد از واژن خارج شود. اگر کاندوم را نزدیک دهانه واژن نگه دارید (در قائده آلت تناسلی مرد) این نکته باعث می­شود کاندوم نتواند روی آلت تناسلی حرکت کرده و یا در واژن گیر می­کند. وقتی آلت تناسلی مرد از واژن خارج شد کاندوم را باید به آرامی از آلت جدا کرد و مراقب باشید منی بیرون نریزد.

چگونه می­توان کاندوم داخلی را وارد یا خارج کرد؟

بسته کاندوم را با دقت باز کنید. آن را تا اندازه­­­ای که جا دارد داخل واژن کنید (درنهایت به دهانه بالای رحم می­رسد). اگر مایل باشید می­توانید از روان­ کننده در خارج یا داخل کاندوم جهت کاهش اصطکاک استفاده کنید. حلقه داخلی دور گردنه رحم و حلقه خارجی، بیرون واژن قرار می­گیرد. وقتی آلت تناسلی مرد به واژن وارد می­شود نباید مستقیم با قسمت داخلی واژن تماس پیدا کند.

درآوردن کاندوم داخلی

بعد از رابطه جنسی، از بیرون کاندوم را آرام بپیچانید و از واژن خارج کنید. مراقب باشید تا نطفه بیرون نریزد. سپس آن را گره زده و دور بیندازید.

اگر از هردو کاندوم استفاده کنید چه اتفاقی می­افتد؟

استفاده همزمان از دو کاندوم خطرناک است و منجر به پارگی یک یا هردوی آن­ها می­شود. برای داشتن ایمنی بیشتراز یک کاندوم استفاده کنید. در غیر این صورت می­توانید از روش­های دیگر پیشگیری بارداری مثل ، ایمپلنت یا قرص بهره­ مند شوید.

اگر همه اصول ایمنی استفاده از کاندوم را رعایت کردید اما باز آسیب دیدید چه باید بکنید؟

حتی اگر خیلی درست و اصولی از کاندوم استفاده کنید باز هم احتمال پارگی آن وجود دارد! در صورت وجود پارگی بلافاصله باید رابطه متوقف شده و آلت تناسلی مرد از واژن خارج شود سپس کاندوم را تعویض کنید. فقط در روش­های پیشگیری مثل IUD یا قرص احتمال بارداری وجود ندارد. می­توانید قرص EC ر ا بدون نسخه پزشک از داروخانه دریافت کنید. مصرف قرص­های EC 3 تا ۵ روز اول بعد از رابطه جنسی مهم است؛ استفاده از آن در ۲۴ ساعت بعد از رابطه، ۹۵ درصد و ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد از رابطه، ۶۱ درصد تأثیر دارد.

پرسش و پاسخ بارداری با کاندوم

استفاده نادرست و احتمال بارداری با کاندوم

تا الان اشاره­هایی به استفاده­های نادرست از کاندوم شده است؛ اما در این بخش قصد داریم تا کامل­تر این بی­ دقتی­ ها و آسیب­ها را برایتان تشریح کنیم. این خطاها ریسک بارداری را افزایش می­دهد و می­تواند عفونت­های مقاربتی را منتقل کند:

با قراردادن کاندوم بعد از شروع رابطه جنسی ریسک بارداری به شدت افزایش می­یابد.

یکی از راه­های افزایش ریسک بارداری، برداشت کاندوم قبل از پایان رابطه جنسی است. و احتمال بارداری با کاندوم سالم را افزایش دهد.

  • بازکردن کاندوم قبل از گذاشتن آن

باید قبل از استفاده از کاندوم و قبل از شروع رابطه پوشش آن کامل باز شود. و احتمال بارداری با کاندوم سالم را افزایش دهد.

  • خالی بودن فضای کاندوم در نوک آلت تناسلی

وجود فضای خالی برای خروج مایع منی در نوک کاندوم لازم است. و احتمال بارداری با کاندوم سالم را افزایش دهد.

پشت و روکردن کاندوم به جای این که جلوی ورود ترشحات به واژن را بگیرد، پارتنر را بالقوه در معرض مایع منی قرار می­دهد. و احتمال بارداری با کاندوم سالم را افزایش دهد.

  • خطای بازکردن کاندوم در طول رابطه

برقرار کردن رابطه قبل از این که کاندوم کامل باز شود، یک عامل در احتمال بارداری است. و احتمال بارداری با کاندوم سالم را افزایش دهد.

  • قرارگرفتن کاندوم در معرض اشیای نوک­تیز

بازکردن بسته­ های کاندوم با اشیای تیز می­تواند منجر به پارگی کاندوم لاتکس شود.

  • عدم بررسی خسارت در کاندوم

چک نکردن کاندوم قبل از استفاده ریسک بارداری ناخواسته را زیاد می­کند. و احتمال بارداری با کاندوم را افزایش می‌دهد.

استفاده از کاندوم با ژل روان­ کننده می­تواند از پارگی کاندوم بکاهد. احتمال بارداری با کاندوم را کاهش دهد.

برداشت نادرست کاندوم، خارج نشدن سریع و صحیح مایع منی بعد از انزال را به دنبال دارد.و احتمال بارداری با کاندوم را افزایش می دهد.

استفاده مجدد از کاندوم حتی ۲ بار خیلی اشتباه است احتمال بارداری با کاندوم را افزایش می‌دهد.

نگهداری کاندوم خارج از شرایط درج­ شده روی بسته ریسک بارداری یاحتمال بارداری با کاندوم را افزایش می­دهد.

چه زمانی به پزشک مراجعه کنیم؟

در زمینه مشاوره بارداری و تنظیم خانواده، امروزه متخصصان زیادی از جمله و زنان و زایمان آموزش­ های لازم را دیدند و تجربه کافی برای ارائه خدمات مطمئن در پیشگیری از بارداری برای هر شخص متناسب با شکاندوم زنانه چیست  کاندوم زنانه چیست و برای چه کاری استفاد میشود  عکس کاندوم زنانه  کلدوم زنانه نی نی سایت  عکس کالدرم زتانه و مردانه در حال استفاده

کاندوم زنانه چیست ؟

شاید شما با خودتان بگویید که کاندوم مگر زنانه هم دارد، و اگر برای اولین بار این موضوع را بشنوید ممکن است تعجب کنید. اما جالب است بدانید همانگونه که کاندوم مردانه  وجود دارد کاندوم زنانه هم وجود دارد،در این پست ما برای شما مطالبی در مورد کاندوم زنانه و نحوه استفاده از کاندوم زنانه آماده کردیم، پس با ما همراه باشید.

آموزش |احتمال بارداری با کاندوم سالم |احتمال نشت کاندوم نی نی سایت

کاندوم زنانه چیست ؟

کاندوم زنانه یک روکش پلاستیکی(لاتکس) به طول تقریبا 17 سانتی‌متر است و این کاندوم دارای دو سر حلقوی مانند است (حلقه خارجی و حلقه داخلی) جنس اکثر کاندوم های زنانه از پلی اورتان است. عملکرد کاندوم زنانه درست همانند کاندوم مردانه است و برای جلوگیری از بارداری استفاده میشود، اکثر زوج برای اینکه خیالشان راحت شود از دو کاندوم مردانه و کاندوم زنانه استفاده میکنند تا به صورت قعطی از بارداری جلوگیری کنند، زیرا همانطور که خودتان هم میدانید احتمال پارگی در کاندوم مردانه وجود دارد یا ممکن است کمی مایع منی روی آن باقی مانده باشد و همین میتواند به راحتی یک زن را باردار کند. به شما هم توصیه میشود برای محکم کاری به خرید کاندوم زنانه فکر کنید. دلیل دیگری به جز جلوگیری از بارداری هم برای استفاده از کاندوم وجود دارد آن هم جلو گیری از بیماری های واگیردار است مانند ایدز و ….. که به راحتی میتوانند از طریق رابطه جنسی به فرد دیگر منتقل شوند. یک نکته وجود دارد که شما هم باید به آن توجه کنید، طبق آمار جهانی سالانه از هر 100 نفر به 15 نفر به علت اینکه طرز صحیح استفاده از کاندوم را نمیدانند ناخواسته باردار میشوند پس حتما از کاندوم به صورت صحیح استفاده کنید و مراقب باشید که پاره نشود. برای اینکه احتمال پاره شدن کاندوم چه مردانه چه زنانه را بخواهیم کاهش بدهیم فقط کافیست از تماس مستقیم با شی تیز اجتناب کنید.

کاندوم زنانه چیست و برای چه کاری استفاده میشود ؟

همانطور که میدانید کاندوم زنانه کیسه نازکی است که درون واژن قرار داده میشود دلیل استفاده از کاندوم زنانه مشخص است، از کاندوم زنانه جهت جلوگیری از بارداری استفاده میشود برخی افراد در زمان رابطه جنسی از یک کاندوم مردانه  استفاده میکنند اما برخی دیگر ترجیح میدهند که از کاندوم زنانه هم استفاده کنند تا به طور حتمی از بارداری ناخواسته جلوگیری کنند، یک دلیل دیگر هم وجود دارد استفاده از کاندوم زنانه میتواند بیماری های واگیر دار به صورت قطعی جلوگیری کند.

عکس کاندوم زنانه و مردانه در حال استفاده

به نظر میرسد تا اینجا شما اطلاعات کافی در مورد کاندوم زنانه و کاندوم مردانه  را کسب کرده باشید، و میدانید که هرکدام آن ها برای چه کاری مورد استفاده قرار میگیرند اما ممکن است طرز استفاده از کاندوم زنانه را ندانید ، و پیشنهاد میشود اگر شما طرز استفاده از کاندوم زنانه یا کاندوم مردانه را نمیدانید بسیار احتیاط کنید زیرا با کوچک ترین اشتباه ممکن است کاندوم دچار آسیب و در نهایت بارداری ناخواسته شود، پس در استفاده از کاندوم زنانه یا کاندوم مردانه حتما احتیاط کنید. اما به هیچ عنوان نگران نباشید ما برای شما عکس کاندوم درحال استفاده را آماده کرده ایم تا شما به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید

عکس کاندوم مردانه درحال استفاده

اگر شما طبق عکس بالا از کاندوم مردانه استفاده کنید هیچ مشکلی از جمله بارداری ناخواسته و انتقال بیماری وجود نخواهد داشت، اما این نکته را رعایت کنید که در زمانه استفاده از کاندوم مردانه حتما طبق عکس بالا پیش بروید.

عکس کاندوم زنانه در حال استفاده

آموزش استفاده از کاندوم زنانه را برای شما به نمایش کشیده ایم و سعی کنید، طبق آموزش بالا پیش بروید و توجه کنید هرگونه اشتباهی ممکن است کار دستتان بدهد، پس حتما در زمان استفاده از کاندوم زنانه احتیاط کنید.

عکس کاندوم زنانه

در متن های بالا کاملا با کاربرد کاندوم زنانه و نحوه صحیح استفاده از کاندوم زنانه را آموختید. اما ممکن است شما هنوز هم متوجه نشده باشید که کاندوم زنانه چیست و چه شکلی است آیا در داروخانه وجود دارد؟  زنانه را از کجا تهیه کنم ؟ این ها سوالاتی است که ممکن است ذهن شما را درگیر کند. اما به هیچ عنوان نگران این موضوع نباشید تمامی داروخانه های معتبر کشور کاندوم زنانه دارند یا اینکه شما میتوانید به خرید اینترنتی کاندوم زنانه فکر کنید.

عکس کاندوم زنانه

تصویر یک کاندوم زنانه است جنس این کاندوم از لاتکس است سعی کنید در زمانی که به خرید کاندوم زنانه اقدام میکنید نوشته های روی آن را بخوانید بهتر است  +خرید کنید یا کاندومی خرید کنید که جنس آن از لاتکس طبیعی باشد.

کاندوم ژله ای چیست ؟

کاندوم های ژله ای یا همان خاردار محصولاتی هستند که به تازگی وارد بازار شده اند علت استفاده از کاندوم تاخیری تجربه لذت جنسی فراوان است زیرا کاندوم خاردار  با خار های ژله ای که دارد باعث میشود که فرد مونث لذت جنسی بسیار بالایی را تجربه کند، جالب است بدانید علاوه بر اینکه بانوان با کاندوم خاردار نهایت لذت جنسی را تجربه میکنند مردان هم با کمک کاندوم خاردار میتوانند به اوج لذت جنسی برسند. زیرا در ساختار این کاندوم از موادی استفاده میشود از جمله تاخیری افزایش سایز آلت که این موارد باعث میشود مرد ها رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنند. اما طبق تحقیقات دانشمندان در رابطه جنسی خانوم ها بیشتر از مردان لذت جنسی را تجربه میکنند به خصوص اگر مرد ها از کاندوم خاردار استفاده کنند. کاندوم خاردار با تحریک کرد نقطه جی در زنان آن ها را بسیار تحریک میکند. کاندوم های خاردار یک ویژگی بزرگی که نسبت به سایر کاندوم ها دارند این است که قیمت مناسبی دارند و همینطور از آنها میتوان 1 الی 2 ماه استفاده کرد اما توصیه میشود پس از 1 ماه استفاده از این کاندوم آن را دور بیاندازید زیرا ممکن است آسیب هایی وارد کند و اصلا ارزشش رو ندارد. البته لازم به زکر است دفعات مجاز استفاده از کاندوم خاردار 2 الی 4 بار در ماه است که شما کمتر از 15 دقیقه باید از آن استفاده کنید اما به توصیه سایت میدونستی بهتر است پس از 1 ماه به فکر تعویض کاندوم خاردار  بیوفتید.

رایط او را دارند. هر زمان در انتخاب روش­ مناسب برای پیشگیری از بارداری و داشتن یک رابطه ایمن با همسر خود دچار تردید شدید، می­توانید به یک متخصص مراجعه کرده یا با سایت ما مکالمه داشته باشید.

منبع : alibaba

نمایش بیشتر