اخبار سلامتکسب و کار ایرانی

تفاوت رنگ موی لورال کستینگ و اکسلانس لورال

تفاوت رنگ موی لورال کستینگ و اکسلانس لورال

رنگ کردن موها ممکن است در ابتدا کمی مشکل به نظر برسد. اما با انجام قدم هایی کوچک می‎توانید این کار را به تجربه ای خوشایند تبدیل کنید. در مقاله امروز نحوه استفاده از کیت رنگ مو اکسلانس لورآل را بررسی می‎کنیم.

برای خرید رنگ موی لورال لطفا کلیک کنید. رنگ کردن موها ممکن است در ابتدا کمی مشکل به نظر برسد. اما با انجام قدم هایی کوچک می‎توانید این کار را به تجربه ای خوشایند تبدیل کنید. در مقاله امروز نحوه استفاده از کیت رنگ مو اکسلانس لورآل را بررسی می‎کنیم.

رنگ مو لورآل اولین رنگ موی جهان است که محافظت سه گانه از مو به عمل می‎آورد. این کیت از موهای شما قبل از رنگ کردن، حین رنگ کردن و بعد از رنگ کردن مو محافظت کاملی به عمل می‏آورد.

سرم محافظت کننده، محافظت قبل از رنگ کردن:

این سرم حاوی یونن بوده که از فیبر موها محافظت کرده و قسمت های آسیب دیده مو را ترمیم می‎کند.

کرم رنگ، محافظت حین رنگ کردن:

رنگ مو اکسلانس حاوی پروکراتین بوده که موها را شاداب و مقاوم می‎سازد.

نرم کننده، محافظت پس از رنگ کردن:

این نرم کننده با وجود سرامید باعث بازسازی مو پس از رنگ کردن شده و موی شما نرم و درخشان خواهد شد.

رنگ مو اکسلانس لورآل همچنین تارهای سفید را به خوبی پوشانده و رنگ زیبایی را برای شما به ارمغان می‎آورد.

 قدم اول: انتخاب رنگ مو

انتخاب رنگ میتواند چالش بزرگی باشد، به خصوص وقتی نمونه هایی مختلفی پیش رو باشد. رنگ مو اکسلانس لورآل با بیش از 35 رنگ و طیف متنوع، پاسخگوی نیاز هر فردی است. چه بخواهید موهایتان را قرمز کنید و یا اینکه خواهان موی بلوند باشید، اکسلانس رنگ موی مناسب شماست. برای انتخاب رنگ مناسب، به افراد معروفی که رنگ پوستشان به شما نزدیک است، توجه کنید. همچنین می‎توانید در بلاگ ما مقاله‎ای در مورد اینکه بخوانید.

در نظر داشته باشید که اگر می‎خواهید موهای تیره را روشن کنید، باید موها را دکلره کنید. و هرچه موهایتان تیره تر و رنگ انتخابی تان روشن تر باشد، به روشن کنندگی بیشتری نیاز دارید.

کیت رنگ موی اکسلانس شما، شامل تیوب رنگ مو، بطری اکسیدان، سرم قبل از رنگ کردن، نرم کننده بعد از رنگ کردن، دستکش و شانه مو هست.

همچنین ببینید:

قبل از رنگ

از موهایتان محافظت کنید

از سرم محافظت کننده قبل از رنگ کردن مو بر روی موهای خشک و شسشته نشده استفاده کنید. سرم را روی قسمت های آسیب دیده مو به خصوص روی ساقه و نوک موها بزنید. می‎بایست سرم دو دقیقه روی موها بماند و سپس سراغ رنگ کردن مو بروید. سرم محافظت کننده نیازی به آبکشی ندارد.

آماده سازی سریع و ترکیب کردن رنگ مو

سر بطری اکسیدان را باز کنید و تیوب رنگ مو را به صورت وارونه روی کرم اکسیدان قرار دهید و کل رنگ مو را درون بطری بریزید. قبل از استفاده از این محصول حتما تست حساسیت انجام دهید. کافی است مقداری از مخلوط را پشت گوش بزنید و 48 ساعت صبر کنید. در صورتی که واکنش خاصی ایجاد نشد، می‎توانید موها را رنگ کنید.

سپس سر بطری اکسیدان را ببندید و بطری را کاملا تکان دهید تا مواد با هم ترکیب شده و مخلوطی همگن و یکدست پدید آید.

در کیت رنگ مو اکسلانس سر مخصوصی تعبیه شده که برای رنگ کردن مو مورد استفاده قرار می‎گیرد. بالافاصله این سر را بر روی بطری متصل کنید تا مخلوط برای رنگ کردن آماده شود.

از یک حوله قدیمی استفاده کنید و آن را روی شانه هایتان بیاندازید تا از لباس هایتان محافظت کنید. سپس موها را شانه کنید تا اگر گره‎ای دارد، باز شود. به کمک یک شانه موها را تقسیم بندی کنید و با گیره جمع کنید.

بهترین شماره رنگ موی لورآل |رنگ |رنگ موی اکسلانس لورال

رنگ کردن موها

روش اول

موهای از قبل رنگ شده

ابتدا موها را دسته بندی کنید و رنگ مو را به ریشه‎ها بزنید و بگذارید 20 دقیقه رنگ روی موها بماند. نوک بطری را روی ریشه مو بگذارید و میزان کافی از آن را روی فرق سر بزنید. سپس به کمک انگشت آن را روی ریشه پخش کنید. همچنین می توانید از شانه تعبیه شده در کیت نیز استفاده کنید. اگر موهای سفید زیادی دارید، می‎توانید 10 دقیقه دیگر هم صبر کنید.

سپس بقیه مخلوط را به ساقه و نوک موها بزنید. به آرامی موها را ماساژ دهید تا به صورت یکنواخت به رنگ مو آغشته شوند. سپس 10 دقیقه منتظر بمانید. کل زمان ماندن رنگ مو روی موها بین 30 تا 40 دقیقه است.

روش دوم

موهای طبیعی و رنگ نشده

موها را تقسیم بندی کنید. رنگ کردن مو را از ریشه شروع کرده و کل مو را رنگ کنید. موها را به آرامی ماساژ دهید تا رنگ مو در کل آن به صورت یکنواخت پخش شود. بگذارید رنگ مو 30 دقیقه بماند.

آبکشی مو

با کمی آب ولرم موها را آغشته کنید و با دست کمی مو را ماساژ دهید. سپس موها را کاملا آبکشی کنید. سپس مقداری از نرم کننده را به کل مو بزنید و ماساژ دهید. بگذارید نرم کننده 2 دقیقه روی مو بماند و سپس آبکشی کنید. باقیمانده نرم کننده را برای شستشوهای بعدی نگه دارید.

اگر از مخلوط رنگ مقداری باقی ماند، آن را بلافاصله دور بریزید و به هیچ وجه آن را نگه ندارید.

تهیه و گردآوری شده توسط تیم تحریریه

نمایش بیشتر