اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

خدمات اثاث کشی چه چیزهایی هستند؟

معرفی امنیت بار

اتوبار و باربری امنیت بار بصورت شبانه روزی با سالها سابقه ی درخشان در خدمات بسته بندی خرده ریز و اقلام درشت ، حمل و نقل و باربری ، جابجایی بار و اثاث کشی ، آماده ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز میباشد. خدمت گزاران شما در شرکت بزرگ امنیت بار با بهره گیری از تجربیات خویش آماده اند تا آنچه را شما از یک جابجایی بی دغدغه انتظار دارید به شما هدیه دهند . شما هموطنان عزیز با تکیه بر رزومه ی قابل اطمینان گروه اجرایی فعال در امنیت بار میتوانید به تجربه ی باورنکردنی اسباب کشی ای منظم و برنامه ریزی شده دست یابید تا بعنوان خاطره ای شیرین در آینده از آن یاد کنید.

اتوبار امنیت بار سهم زیادی از حمل و نقل های بین شهری و درون شهری را به خود اختصاص داده و بدست آوردن این افتخار حاصل سال ها تجربه و اعتماد شما گرامیان می باشد. اتوبار امنیت بار در حمل اثاثیه، بسته بندی، انبار داری متخصص بوده و به جزئیات مربوط به این موارد توجه ویژه ای دارد.تلاش شبانه روزی پرسنل و همچنین اطمینان مشتریان و همراهی آن ها باعث شده که اتوبار امنیت بار در دهه گذشته تبدیل به بزرگترین و پر افتخار ترین شرکت اتوبار در ایران شود.

همچنین اتوبار و باربری امنیت بار دارای گواهینامه ایزو 9001:2008 می باشد که نشان دهنده پیاده سازی مدیریت کیفیت در پایه های سازمان با توجه به خواسته های مشتری می باشد. اطمینان حاصل می کنیم که همه خواسته ها و کیفیت مورد نظر مشتری فراهم آید.

شرکت باربری و اتوبار امنیت بار

باربری و اتوبار امنیت بار به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر کرج و شهرستان های همجوار، امکان رزرو اینترنتی اتوبار برای بهره مندی و استفاده از شرایط خوب اثاث کشی را در سایت خود فراهم آورده است. به همین منظور شما می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه، زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید.

مهم‌ترین و اساسی ترین نکته برای ما برخورداری از کیفیت بالا در باربری اسلامشهر است و خوشبختانه توانستیم به این هدف برسیم و به عنوان بهترین و معتبرترین شرکت حمل و نقل داخلی شناخته شویم، اثاث کشی خود را از صفر تا صد با خیالی آسوده می‌توانید به ما بسپارید و مطمئن باشید که این کار به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. شرکت امنیت بار به عنوان بزرگترین باربری کرج بعد از گذشت سال ها توانسته است سابقه‌ای درخشانی در کارنامه خود به ثبت برساند، برای جابجایی و رزرو اتوبار می‌توانید با شماره  تماس حاصل فرمایید.

بهترین شرکت اسباب کشی را چگونه پیدا کنیم؟

اسباب کشی منزل یکی از دغدغه های بزرگ افراد محسوب می شود که حداقل یکبار همه افراد در زندگی آنرا تجربه کرده اند. حمل اثاثیه منزل و اثاث کشی دردسر بزرگی است. قطعا اسباب کشی در شهرهای بزرگ نیز سخت تر است زیرا با توجه به وسعت شهرنشینی دسترسی به شرکت اسباب کشی مطمئن کار چندان راحتی نخواهد بود. اما با استفاده از راهکارهای صحیح می توان استرس اثاث کشی منزل را کاهش داد و قیمت اسباب کشی را نیز مقرون به صرفه محاسبه کرد.

اثاث کشی منزل |اسباب کشی آنلاین |اسباب کشی تهران

بعضی از شرکت اسباب کشی به صورت فصلی شروع به فعالیت می کنند. این افراد تجربه و تعهد کافی ندارند و قیمت اسباب کشی را پایین تر از عرف اعلام می کنند و ممکن است در پروسه اسباب کشی به لوازم منزل آسیب برسانند و متاسفانه دستان شما هم به جایی بند نیست. می توان گفت این افراد صرفا به صرف داشتن خاور ادعای انجام کار اسبابکشی را می کنند در حالیکه فوت و فن اسباب­کشی و داشتن مهارت در آن خیلی مهم است.

در صورتیکه کیفیت کار برای شما اهمیت چندانی ندارد و یا اینکه لوازمی که قرار است جابجا شوند شکستنی و قیمتی نیستند می توانید با کرایه خاور اسباب کشی مشکل را رفع نمایید. اما اگر تجربیات افراد خوشنود از اسباب کشی را جویا شوید به این نتیجه خواهید رسید که تجربه خوب اثاث کشی تنها از عهده بهترین شرکت اسباب کشی بر می آید. این شرکت ها در کنار تعهد کاری دارای نیروهای مجرب و تجهیزات کاملی هستند که می توانند در رقم زدن بهترین تجربه اثاث کشی منزل کمکتان کنند.

در این بین شرکت های اسباب کشی سنتی جای خود را به راهکارهای مدرن مانند شرکت اسباب کشی آنلاین سپرده اند تا بهترین اثاث کشی را به متخصصین نزدیک خود بسپارید و از کیفیت خدمات مطمئن باشید. در ادامه به معرفی کلیه خدمات اسباب کشی منزل و عوامل موثر بر هزینه اسباب کشی منزل و محل کار می پردازیم.

خدمات اسباب کشی آنلاین یا روش های سنتی کدام بهتر است؟

اسباب کشی آنلاین امروزه توانسته کار افراد را راحت کند. در واقع با یک سرچ ساده تحت عنوان شرکت اسباب کشی شما با یک لیست بلند بالا از ارائه دهندگان خدمات اسباب کشی آنلاین مواجه می شوید. اسباب کشی ارزان و بی دردسر آرزوی همه افراد است. این پروسه از بسته بندی لوازم شروع می شود و تا انتقال لوازم به منزل جدید ادامه دارد. با استفاده از خدمات اسباب کشی آنلاین شما می توانید از هزینه اسباب کشی منزل و جابجایی اثاثیه منزل به نقاط مختلف با نرخ کرایه وانت بار یا خاور شفاف و دقیق مطلع شوید و بدانید در نهایت باید دقیقا چه قیمتی را پرداخت کنید!!

قبلا روال به این صورت بود که آقای خانه برای انجام جابجایی به مراکز تجمع افرادی که خاور و کامیون اسباب کشی داشتند مراجعه می کرد و پس از بررسی ظاهری و اندکی چانه زنی روی قیمت اسباب کشی در نهایت با یکی از افراد توافق می کرد، در نهایت هم با کلی دردسر و احیانا خرابکاری و …، اسباب کشی انجام می شد. به بیان دیگر آزمون خطایی بود که می توانست هر نتیجه ای را در پی داشته باشد. البته همیشه افرادی متعهد در روش سنتی هم بودند.

اما دسترسی به آنها را باید تنها به شانس محول می کردید. اما با اثاث کشی آنلاین دیگر شانسی در میان نیست. تنها افرادی در میدان رقابت باقی می مانند که در کنار مهارت، تعهد کاری، هزینه اسباب کشی منزل منصفانه ای نیز ارائه کنند. به این ترتیب با سپردن خدمات اثاث کشی منزل خود به این افراد دیگر نگرانی ای نخواهید داشت.

کرایه خاور برای اسباب کشی بهترین گزینه برای اسباب کشی سریع است

در واقع خاورها همان کامیونت های مسقف هستند که برای جابجایی و حمل اثاثیه منزل استفاده می شوند. استفاده از خاور برای اسباب کشی از موارد پردرخواست است. زیرا کرایه خاور برای اسباب کشی دارای ظرفیت ایده آلی است که همه وسایل بدون اینکه به آنها فشار وارد شود حمل می شوند. همچنین خاور اسباب کشی مسقف است و بهترین گزینه برای مسافت های طولانی است. البته قیمت خاور اسباب کشی نسبت به بقیه وسایل اندکی بیشتر است که کاملا طبیعی است.

مزایای استفاده از خاور اسباب کشی چیست؟

 • این وسایل به راحتی در کلیه ساعات روز تردد می کنند و به راحتی از بین گذرگاههای شهری عبور می کنند و مشکل ارتفاع ندارند.
 • ظرفیت بالای خاور اسباب کشی موجب می شود که همه وسایل یکباره جابجا شوند و سرعت اسباب کشی با خاور بیشتر می شود.
 • سیستم تعلیق این وسایل بالاست به همین دلیل در هنگام عبور از چاله ها وسرعت گیر ها کمترین آسیبی به وسایل وارد نمی شود.
 • خاور اثاث کشی دارای تمام تجهیزات مانند ضربه گیرها و پتو می باشد که در بین وسایل قرار می گیرد تا کمترین آسیبی به بار وارد نشود.
 • قیمت خاور اسباب کشی نسبت به مزایای بالای آن منطقی است. به طور قیمت کرایه خاور برای اسباب کشی بر اساس مسافت تعیین می شود. مسافت های کوتاه کرایه خاور اسباب کشی کمتر شده و به ازای ساعات بیشتر مبالغ ثابتی بر هزینه خاور اثاث کشی اضافه می شود.

اسباب کشی آسان چگونه امکان پذیر است؟

همان‌طور که می دانید اسباب کشی با خاور و حمل اثاثیه منزل چالش های مختص به خود را دارد. اما اگر با برنامه ریزی درست و چک لیست کارهای اسباب کشی پیش بروید قطعا اسباب کشی ارزان و آسان را تجربه خواهید کرد.

· اقدامات لازم قبل از حمل اثاثیه منزل

در ابتدا باید تمام وسایل را بسته بندی کنید و با استفاده از لیبل محتویات هر جعبه مشخص شود. تمام این اقدامات قبل از حمل اثاثیه منزل انجام می شود. کلیه این خدمات را می توانید به شرکت اسباب کشی آنلاین بسپارید به ترتیبی که خودشان بسته بندی کنند، جابجا می کنند و در نهایت وسایل را به طور سالم از بسته بندی خارج کنند. البته به اقدامات قبل از اثاث کشی موارد بیشتری نیز می توان اضافه کرد نظیر هماهنگی با مدیر ساختمان و … ولیکن به طور کلی به شما پیشنهاد می کند اقدامات قبل از اسباب کشی را از یک ماه قبل برنامه ریزی نمایید.

باید همه چیز برنامه ریزی شده باشد. قبل از هرچیزی باید شرکت اسباب کشی منزل مطمئن تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. حتی باید توافقات لازم را بر هزینه اسباب کشی منزل را نیز انجام داده باشید.

· اقدامات روز اثاث کشی منزل

در روز اسباب کشی نظارت بر کار کارگران و نحوه چیدمان وسایل و هماهنگی مبدا و مقصد از اهمیت زیادی برخوردار است. در روز موعد باید بر تمام اقدامات نظارت کامل داشته باشید. نحوه چیدمان کارتن ها و وسایل داخل کامیون اسباب­کشی و در نهایت چیدمان کارتن های وسایل داخل اتاق ها از آسیب به وسایل جلوگیری کرده و می تواند زحمت شما را در روزهای بعد از اسباب کشی کمتر کند.

· اقدامات پس از حمل اثاث منزل

پس از انتقال کلیه بارها به منزل جدید در واقع شما کارتان با شرکت حمل اثاثیه منزل به پایان رسیده است. البته اگر بخواهید می توانید از متخصصین اسباب کشی برای چیدمان نیز کمک بگیرید تا کارها برایتان راحت تر انجام شود. به طور مثال برای نصب لوستر، نصب درب بخچال ساید، اسمبل کردن تخت خواب و میز نهار خوری می توانید به صورت توافقی از کارگران کمک بگیرید. البته توصیه  به شما در این مرحله کمک گرفتن از متخصصین است، ممکن از است یک متخصص آچار فرانسه بتواند همه این کارها را برای شما انجام دهد.

بهترین شرکت اثاث کشی منزل چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین شرکت اسباب کشی برای رسیدن به این لقب باید دارای رزومه قوی در این زمینه باشد و بتواند رضایت حداکثری مشتریان خود را جذب کند. بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل باید در حالت کلی شرایط زیر را دارا باشد:

 • باید اطلاعات صحیح، صادقانه و مشتری مدارانه ای از جهت تعداد کارگر اسباب کشی مورد نیاز و نوع وسیله نقلیه بر اساس حجم بار در اختیار مشتری قرار دهد.
 • در صورت نیاز برای تضمین سلامت کالاها باید بستن صحیح و اصولی توسط پرسنل جابجایی اثاث انجام شود.
 • حضور به موقع در محل جهت ارائه خدمات جابجایی اثاثیه منزل
 • مهارت کافی در چیدمان صحیح برای جلوگیری از آسیب به لوازم
 • داشتن بیمه اسباب کشی یک مزیت ویژه برای بهترین شرکت اسباب کشی محسوب می شود.
 • در بهترین شرکت های اثاث کشی خبری از گرفتن انعام زوری و در معذورات قراردادن مشتریان نیست.
 • نحوه پوشش و رفتار کارگران در بهترین شرکت های جابجایی بسیار مهم است.
 • کامیون اسباب کشی می بایست تمیز و مرتب بوده و مخصوص همین کار باشد.
 • خدمات پشتیبانی آنلاین در طول مدت اسباب کشی

· خدمات سریع و بدون معطلی

گاهی نیاز به حمل اثاثیه سریع و بدون معطلی است. در نتیجه کلیه کارها باید در کمترین زمان ممکن برنامه ریزی شود. این کارها تنها از شرکت اسباب کشی منزل بر می آید تا بهترین اسباب کشی را برایتان رقم بزند.

· پشتیبانی قوی

داشتن پشتیبانی برای هر شرکتی نشانه ی تعهدکاری و مهارت آنهاست. به این ترتیب شما بدون نگرانی می توانید بهترین خدمات اسباب کشی منزل را به این افراد بسپارید.

 

نمایش بیشتر