اخبار سلامتکسب و کار ایرانی

خرید تجهیزات خانه بازی ارزان

تجهیزات خانه بازی

تجهیزات مهدکودک از جدابترین وسایل بازی برای کودکان هستند. داشتن شامل مسئولیت فراهم کردن تجهیزات لازم برای کودکان است. مهدکودک ها زمان هایی را برای بازی و همچنین آموزش فرزندان شما ارائه می دهند. در مهدکودک وسایلی وجود دارد که می تواند برای انواع فعالیت ها مورد استفاده قرار گیرد. خود را چگونه انتخاب می کنید؟ لوازم بی شماری برای انتخاب شما وجود دارد. یکی از جنبه هایی که باید در هنگام در نظر بگیرید هزینه است. شما همچنین باید به جنس این وسایل توجه کنید. تجهیزاتی را پیدا کنید که تمیز کردن آن آسان باشد. همچنین این وسایل باید برای کودکان بی خطر باشند. برای مثال صندلی و میز مورد استفاده برای کودک نباید لغزنده باشد تا کودک هنگام نشستن روی آن سر نخورد.

اصلی ترین زمان آموزش در دوران کودکی پیش دبستانی است. بیشتر رشد و یادگیری کودکان بین سه تا پنج سال در مهد کودک انجام می شود. یادگیری کودکان در دوران پیش دبستانی همراه با وسایل و بازی ها و سرگرمی ها انجام می شود. انتخاب تجهیزات لازم برای مهدکودک آسان است. کافیست در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با این ملزومات اشنا کنیم. شاید بزرگترین ارزشی که ما به مشتریان خود ارائه می دهیم وسعت خدمات سفارشی ما باشد. آیا برای طراحی مهدکودک خود به کمک نیاز دارید؟ ما متخصصانی را برای راهنمایی شما به همراه طرح های اثبات شده داریم.

در محیط هایی که گرم ، راحت و از نظر زیبایی شناسی خوشایند هستند کودکان فعالیت بیشتری دارند. مراقبت از کودکان در یک محیط که تجهیزات با کیفیت لازم را دارد هم موجب فعالیت و هم ارامش بیشتر کودکان می شود. می توان گفت که ابزار و تجهیزات مهدکودک بخشی از یادگیری کودک است. این تجهیزات اگر مناسب باشند می تواند زمینه هایی برای رشد كودكان از نظر اجتماعی ، شناختی و جسمی و … را فراهم کند.

یافتن وسایل برای فعالیت های مناسب سن کودکان ۲تا۶ سال می تواند یک چالش باشد. در این سن باید از تجهیزات مهدکودکی که کودک را وادار به فعالیت می کند کمک گرفت. در این رده سنی استفاده از این وسایل می تواند کنترل عضلات و مهارت های حرکتی را در کودک تقویت کند. با خرید تجهیزات مهدکودک با قیمت مناسب از به افراز می توانید این فرصت را برای کودکان فراهم کنید.

استفاده از تجهیزات مهدکودک در فضای باز مانند تاب و سرسره فرصت های خوبی برای بازی و فعالیت کودکان ایجاد می کند. زمان و محیط بازی برای کودکان در سنین پایین بسیار مهم است و کودکان در این سن مهارت های جدیدی را از طریق این نوع بازی های فعال می اموزند. اگر علاقمند به ساخت یا راه اندازی یک مهدکودک هستید وسایل بازی کودکان را با دقت انتخاب کنید تا محیطی دلپذیر را برای بازی های بدنی، تخیلی و آموزشی ایجاد کنید.

انتخاب وسایل متناسب با سن کودکان از عوامل اصلی هنگام خرید این تجهیزات می باشد. بازی های مهدکودک باید داری ساختارهایی باشد که متناسب با نیاز کودکان خردسال باشد زیرا کودکان بیشترین رشد را از فعالیت هایی دریافت می کنند که برای مهارت های حرکتی، قدرت بدنی و… طراحی شده اند. علاوه بر موارد ذکر شده پرداختن به موارد ایمنی هنگام انتخاب این وسایل نیز مهم است.

ایجاد یک فضای امن و سرگرم کننده در فضای باز برای کودکان برای داشتن امکان کشف محیط، ورزش بدنی و لذت بردن از طبیعت و هوای تازه بسیار مهم است. ما انواع اسباب بازی ها، خانه های بازی و تجهیزات بازی را ارائه می دهیم که در ضمن حفظ راحتی و امنیت به کودکان مهارت های بدنی، تعادل و هماهنگی را آموزش می دهند. اگر در مورد خرید تجهیزات مهدکودک سوالی دارید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما می توانیم به سوالات مربوط به انتخاب تجهیزات متناسب با نیاز شما در طی مراحل سفارش پاسخ دهیم. پس همین الان از خدمات سریع و آسان پشتیبانی رایگان ما استفاده کنید و شروع به تکمیل فضای مهدکودک خود کنید.

هر کدام از این تجهیزات ویژگی های خاص خود را دارند. در ابتدا خصوصیات کلی تجهیزات مهدکودک را نام می بریم و سپس به توضیح هر کدام از آنها می پردازیم:

فضا و تجهیزات بازی کودک باید ایمن باشند. تجهیزات عرضه شده در سایت ما همگی با توجه استانداردهای لازم و با توجه به نکات ایمنی برای خردسالان تولید شده اند.

این تجهیزات علاوه بر سرگرمی باید باعث افزایش تمرکز کودک و تقویت مهارت های اجتماعی و همچنین افزایش خلاقیت و نواوری در کودکان شوند. به طور مثال اسباب بازی پرتاب حلقه چوبی یک سرگرمی جذاب است که موجب تمرکز کودک هنگام انجام بازی می شود.

تجهیزات مورد استفاده در یک مهد کودک باید کمیت و تنوع لازم را داشته باشند تا همه کودکان بتوانند از آنها استفاده کنند. محصولات متنوعی را ارائه می دهد از جمله:

برای رشد کودکان کمک کننده باشد. مثلا کودکان هنگام بالا رفتن از تاب و سرسره یا استفاده از دیگر وسایل وادار به فعلیت فیزیکی می شوند که این امر می تواند در رشد کودک موثر باشد. هر کدام از این وسایل باید در محل مناسب خود تعبیه شود. باید به گونه ای تنظیم شوند که اختلالی با یکدیگر نداشته باشند. به گونه ای باشند که بتوان محل آنها را بر اساس علایق کودکان تغییر داد. (قابل جابجایی باشند) تمام وسایل بازی ارائه شده سایت ما دارای این ویژگی نیز می باشند.

آسان |آشپزی |آشنایی

علاوه بر ویژگی های گفته شده تجهیزات مهدکودک باید همچنین قیمت مناسبی داشته باشند. از مزایای تجهیزات عرضه شده در سایت ما قیمت مناسب این تجهیزات نسبت به کیفیت انها می باشد.

در این بخش به معرفی تجهیزات و وسایلی که در این سایت به فروش می رسد صحبت می کنیم:

اولین و مهم ترین تجهیزات برای راه اندازی یک مهدکودک است. نصب این کفپوش های رنگارنگ جلوه ویژه ای به مهد کودک می دهد و می تواند موجب افزایش انگیزه یادگیری کودکان شود. از جمله روش هایی که کودکان تحت تأثیر ساعت ها طولانی در یک مکان خاص قرار می گیرند استفاد از رنگ های جذاب در دکوراسیون مکان یادگیری می باشد.

در مهد کودک ها، کودکان اغلب با کف پوش تماس نزدیک دارند. بنابراین مسائل بهداشتی بسیار مهم است، به همین دلیل کفپوش تاتامی برای مهد کودک ها به طور طبیعی باکتریواستاتیک است.

دیوارپوش مهدکودک:

از دیگر لوازم مورد نیاز مهدکودک دیوارپوش ها هستند. دیوارپوش با طرح ها و رنگ های مختلف می تواند موجب افزایش جذابیت محیط بازی کودکان شود. ما نماینده فروش انواع دیوارپوش های مهدکودک از جمله دیوارپوش های فومی هستیم. در ادامه برخی از مزایای دیوارپوش های فومی را نام می بریم:

این نوع دیوارپوش ضربه گیری و مقاومت بالایی دارند. با نصب این محصول بر دیوارهای مهدکودک می توانید این اطمینان را داشته باشید که با برخورد کودکان به دیوار اسیبی به آنها نخواهد رسید.

این محصول در طرح ها و رنگ های مختلف عرضه شده و به فروش می رسند. طرح خرس و باب اسفنجی از انواع دیوارپوش های تولیدی بازی آفرین می باشد.

میز و صندلی کودک:

میز و صندلی ها از دیگر تجهیزات مهد کودک ها هستند که کودکان هر روز زمان زیادی را روی آنها می گذرانند, روی آنها غذا می خورند, از آن برای مکانی برای بازی کردن یا حل معما استفاده می کنند بنابراین باید مناسب و راحت باشند تا آسیبی به کودک نرسانند. می توانید انواع این محصول را در سایت ما در رنگ های متنوع و شاد مشاهده نمایید.

تاب سرسره:

از اصلی ترین وسایل برای سرگرمی کودکان در مهد کودک ها تاب و سرسره ها هستند. به کودکان نو پا کمک کنید تا از طریق بالا رفتن از سرسره و استفاده از تاب تعادل و هماهنگی ایجاد کنند. این سرسره ها و تاب های پلاستیکی محکم را می توان در فضای باز یا اتاق کودک نصب کرد. با استفاده از وسایل بازی بچه ها مانند ، و سایر انواع تاب و سرسره کودکان ساعت ها سرگرم می شوند.

الاگلنگ و تعادلی کودک:

یکی دیگر از وسایلی که می تواند برای سرگرم کردن کودکان مورد استفاده قرار بگیرد الاکلنگ ها هستند. این محصول نسبت به کاربردی که برای کودکان دارد از قیمت مناسبی برخوردار است. با خرید این محصول از به افراز به سرگرمی کودکان تنوع دهید.

چرخ و فلک:

از دیگر بازی های سرگرم کننده کودکان در مهدکودک چرخ و فلک است که دارای یک پایه ی مدور و همچنین صندلی هایی برای نشستن می باشد. چرخ و فلک زرافه ما با طراحی جذاب مناسب کودکان 1سال به بالا می باشد.

استخر توپ کودک:

استخر توپ از دیگر وسایل برای سرگرمی بچه ها در مهد کودک شما است. هدف از طراحی این وسیله، فراهم آوردن فعالیتهای ایمن برای کودک شماست. استخر توپ با توپ های رنگارنگ مطمئناً برای کوکان جذاب و سرگرم کننده هستند. اگرچه استخرهای توپ برای كودكان در هر سنی بی خطر به نظر می رسند، اما حتما مراقب باشید تا از حوادث هنگام بازی جلوگیری كنید. رنگ های روشن و توپ های پرزرق و برق ، دو مورد جذاب برای کودکان هستند. چقدرعالی خواهد بود اگر این دو به عنوان یک اسباب بازی سرگرم کننده جمع شوند؟ این دقیقاً همان چیزی است که در استخرهای توپ برای بچه ها وجود دارد. آنها روشی سرگرم کننده و رنگارنگ برای بازی بچه ها هستند و همچنین می تواند به کودک کمک کند تا از نظر جسمی و روحی نیز رشد کند. اگر به دنبال یک اسباب بازی ایمن و در عین حال مؤثر برای تقویت مهارت های حسی و حرکتی کودکان هستید، استخرهای توپ می توانند گزینه مناسبی برای شما باشند. استخرهای توپ به كودكان كمك می كنند تا درك عمق و ایجاد تعادل بدن خود را كه برای رشد جسمی آنها ضروری است، كشف كنند. استخرهای توپ همچنین به شناخت رنگ ها و الگوی افزایش مهارت های شناختی کودکان کمک می کنند. اینها تنها معدود مهارتهایی است که کودک با وقت گذراندن در استخر توپ به آنها می رسد.

داشتن مکانی برای سازماندهی و مرتب کردن اسباب بازی ها از ضروریات هر مهدکودکی به حساب می اید. قفسه های اسباب بازی موجود در سایت ما با ترکیب قاب های محکم و با رنگ های زیبا که قابلیت جداشدن را دارند می تواند محصولی مناسب برای فضای مهدکودک شما باشد. ارتفاع کم و جعبه های کوچک موجود در طبقه ها می تواند دسترسی آسان به این طبقه ها را برای کودکان فراهم کند تا به طور مستقل بازی کنند و پس از اتمام بازی جمع کردن و مرتب کردن اسباب بازی ها را یاد بگیرند.

لیست قیمت وسایل بازی و انواع دائما در حال به روز رسانی است و نمی توان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت. قیمت تجهیزات مهد کودک به نسبت خلوص مواد اولیه استفاده شده در آن متفاوت است. جنس و کیفیت این وسایل قیمت انها را تعیین می کند. قیمت تجهیزات مهد کودک در بازار از میزان تفاوت بالایی برخوردار نیست چرا که این قیمت برای اکثر تولیدکننده ها مشخص و واضح است. پس اگر در جایی قیمتی را دیدید که تفاوت چشم گیری با سایر قیمت ها دارد، به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است این تجهیزات از مواد ضایعاتی و به صورت بازیافتی تولید شده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع تجهیزات مهدکودک روی محصول مورد نظرتان کلیک کنید و پس از مقایسه بهترین محصول مورد نظرتان را انتخاب و خریداری نمایید.

برای اطلاع از قیمت دقیق و روز این محصول می توانید از لیست انواع محصولات وسیله مورد نظر خود را انتخاب و قیمت آن را مشاهده کنید. قیمت این تجهیزات بر اساس روش های مختلفی تعیین می شود. در ادامه عوامل موثر در قیمت تجهیزات مهدکودک را ذکر می کنیم:

به طور مثال قیمت استخر توپ کودک با متفاوت است.

وسایلی که در سایزهای بزرگتر هستند از قیمت بالاتری برخوردار می باشند. به طور مثال تاب وسرسره کشتی چون ابعاد بزرگتری نسبت به تاب و سرسره سنجاب دارد دارای قیمت بالاتری نیز می باشد.

به طور مثال تجهیزات چوبی موجود در فروشگاه ما نسبت به تجهیزات پلی اتیلن قیمت بالاتری دارند.

تجهیزاتی که برند معتبری دارند قیمتشان نیز بالاتر است.

برای خرید تجهیزات مهدکودک روش های مختلفی وجود دارد. یکی از این روش ها مراجعه به وب سایت های فروش این محصول می باشد. در تولید اسباب بازی های اولیه و تجهیزات آموزشی مهدکودک متخصص هستیم. سایت نماینده فروش این وسایل است. از طریق سایت ما می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه محصول موردنظرتان را خریداری نمایید و بدین گونه از اتلاف وقت و هزینه های اضافی جلوگیری کنید. به وب سایت ما خوش آمدید و از شما متشکریم که وقت خود را برای مرور فهرست آنلاین ما می گذارید، اگر نمی توانید آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید، لطفا با ما تماس بگیرید و ما به شما کمک خواهیم کرد.

مزایای خرید انلاین این وسایل از سایت بازی آفرین:

فروشگاه های آنلاین محدودیت فضا ندارند و محصولات متنوعی در وب سایت ها قابل نمایش هستند. این کمک می کند تا خریداران تحلیلی پس از یک جستجوی خوب، محصولی مناسب را خریداری کنند.

در خرید انلاین مشتریان می توانند تجهیزات مورد نظر خود را به راحتی و در خانه های خود یا محل کار خریداری کنند. خرید تجهیزات مهدکودک از طریق اینترنت برای مشتری آسانتر و راحت تر انجام می شود. همچنین لغو معاملات نیز آسان است.

معمولاً در فروشگاه های فیزیکی تجهیزات مهدکوک ، نمایندگان فروش سعی می کنند تا خریداران را برای خرید محصول تحت تأثیر قرار دهند. در این صورت ممکن است نوعی فشار وجود داشته باشد، در حالی که در فروشگاه های آنلاین مشتریان به هیچ وجه تحت فشار قرار نمی گیرند.

هنگام خرید انلاین تجهیزات مهدکودک مشتریان برای پرداخت هزینه خرید مجبور نیستند در پیشخوان های نقدی بایستند. آنها می توانند خرید خود را در خانه یا محل کار خود انجام دهند و مجبور نیستند وقت زیادی را برای پیدا کردن تجهیزات مورد نیاز بگذرانند. مشتریان همچنین می توانند با وارد کردن کلمات کلیدی یا استفاده از موتورهای جستجو، محصولات مورد نیاز خود را جستجو کنند و پس از انتخا بهترین محصول ان را خریداری نمایند.

ما در این فروشگاه طیف وسیعی از تجهیزات مهدکودک در طرح ها و رنگ های متنوع برای مشتری با سلیقه و نیازهای مختلف به نمایش گذاشته ایم. این امر به مشتریان این امکان را می دهد تا بعد از مقایسه قیمت، ویژگی ها … از میان مدل های مختلف موجود در سایت محصول مورد نیازشان را انتخاب و خریداری کنند.

سایت ما برای فروش تجهیزات مهدکودک همیشه باز است، بنابراین، هر زمان که مشتریان تمایل خرید داشته باشند زمان به عنوان مانع عمل نمی کند.

مشتریان هنگام خرید انلاین تجهیزات مهدکودک می توانند به طور دقیق وضعیت سفارش خود را پیگیری کنند و ردیابی وضعیت حمل و نقل محصول نیز در دسترس است.

وسایل بازی کودکان

دوران کودکی یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی هر فرد و بستر رشد و شکوفایی استعدادها و توانایی‌های وی است. از نظر کارشناسان، «بازی» راهی برای کسب تجربه، آشنایی با محیط اطراف، بیان احساسات و یادگیری کودکان است. بازی از ابعاد مختلف جسمانی، روانی، عاطفی، شناختی و اجتماعی در زندگی کودک اهمیت دارد.

از طرفی رواج زندگی شهرنشینی باعث تغییر در شکل و محتوای بازی‌های کودکانه شده است. امروزه آپارتمان‌های کوچک امکان جست و خیز و تحرک را از کودک می‌گیرد و لاجرم بازی‌هایی که نیاز به فضای آزاد دارند و عمدتاً بعد رشد جسمانی در آن‌ها بسیار باا اهمیت و پر رنگ است، فراموش می‌شوند.

خانه بازی کودکان یا در سراسر دنیا بسیار پرطرفدار و محبوب هستند و سرمایه گذاری های زیادی هم روی ساخت خانه بازی کودکان و وسایل بازی کودکان انجام می گیرد. کودکان در محیطی که با توجه به خواسته ها و نیاز های کودکان طراحی شده است، با افرادی که هم سن و سال خودشان هستند بازی میکنند و این موضوع علاوه بر اینکه می تواند اوقات خوبی در خانه کودک برای آنان بسازد، اعتماد به نفس و روابط و هوش اجتماعی کودکان را نیز تقویت می کند.

بازی ها و سرگرمی هایی که برای رشد شناختی و اجتماعی آنان سازگار هستند نیز در خانه بازی کودکان تدارک دیده می شوند.خانه‌های بازی، پلی هوس ها (playhouse) و پلی گراند ها (playground) با هدف رفع نیاز کودکان به وسایل بازی مناسب، کمک به پرورش ابعاد مختلف رشداجتماعی و هوش کودک و ارتقای فرهنگ بازی در خانواده‌ها تأسیس شده‌اند.

یکی از مزایای اصلی بازی در مهدکودک و خانه بازی این است که به کودکان اجازه کسب و مهارت و درک دنیای اطراف خود را میدهد تا از تخیلات خود استفاده کنند. بازی بیرون از خانه همچنین به کودکان این فرصت را می دهد که با هم معاشرت کنند، دوستان زیادی پیدا کنند و در نتیجه بسیار شادتر باشند. در اینجا برخی به شرح ویژگی های مثبت خانه بازی و می پردازیم:

تجهیزات مهد کودک و خانه بازی فضای امنی را برای بازی کودکان فراهم می کند.

اولین مزیت و خانه بازی های سرپوشیده این است که فضای امنی را برای بازی کودکان فراهم می کند. زمانی که شرایط آب و هوایی برای بازی در بیرون از خانه مساعد نیست این و زمین های بازی سرپوشیده امکان بازی و جنب و جوش کودک را فراهم می کند. این خانه بازی ها و تجهیزات مهد کودک معمولاً به گونه ای طراحی می شوند که لبه های تیز کمی وجود داشته باشد یا اصلاً وجود نداشته باشد مخصوصا در سرسره ها.

زمین های بازی به بچه ها فرصت می دهد تا خلاقیت خود را کشف کنند

با یک و خانه بازی سرپوشیده، بچه ها این آزادی را دارند که خلاقیت و قدرت تخیل خود را بدون ترس کشف کنند.برخی از این دارای ویژگی‌هایی هستند که به بچه‌ها اجازه می‌دهد در حین بازی طراحی کنند و از هر نظر آن را به یک زمان سرگرم‌کننده تبدیل کنند.

بچه ها می توانند مهارت های جدیدی را با بازی در یک تجهیزات مهد کودک سرپوشیده بیاموزند

یک سرپوشیده، کودکان را کارآمدتر از آنچه در خانه یا به تنهایی یاد می‌گیرند، آموزش می دهد، زیرا محیط سرگرم‌کننده‌ی یادگیری را بدون حواس‌پرتی فراهم می‌کند.  سرپوشیده اهمیت کار گروهی را به کودکان آموزش می دهند و راهی عالی برای آموزش به بچه ها در مورد اشتراک گذاری و کار کردن با یکدیگر هستند و آنها را به داشتن روابط بهتر با دیگران در آینده سوق می دهد همچنین  قدرت حل مسئله، تفکر خلاق، مهارت های رهبری، صبر و سخت کوشی را به فرزندان شما می آموزند.

تجهیزات مهدکودک ارتباط و مهارت های اجتماعی را توسعه می دهند

مهارت های اجتماعی به فرزندان شما کمک می کند تا یاد بگیرند که چگونه با افراد دیگر در دنیای اطراف خود ارتباط برقرار کنند.بازی با محرک های فیزیکی، عاطفی، اجتماعی و فکری برای کودکان است. هر چه این مهارت ها را در اوایل یادگیری بیشتر آموزش داده شود، آنها را به ایجاد روابط بهتر در بزرگسالی بیشتر سوق می دهد. بازی با بچه های دیگر، آنها را با مفاهیم اساسی مانند باخت، برد، به اشتراک گذاشتن و کار گروهی آشنا می کند.

آسان |آشپزی |آشنایی

تجهیزات مهدکودک و خانه بازی های سرپوشیده سلامت بدنی را تسهیل می کند

سلامتی با فعالیت بدنی منظم شروع می شود. تجهیزات مهدکودک سرپوشیده محیطی سرگرم کننده و جذاب را برای کودکان فراهم می کند تا در حین انجام بازی هایی مانند پریدن روی ، سر خوردن از سرسره ها یا بالا رفتن از مسیر با موانع، فعال باشند. فعالیت بدنی طیف وسیعی از سلامتی را برای فرزندان شما به همراه دارد. آمادگی جسمانی و توان عضلانی آنها را بهبود بخشد، بیماری های مزمن مانند دیابت نوع دوم را کاهش می دهد، سطح فشار خون و کلسترول را کاهش دهد، افزایش یا کاهش وزن را مدیریت می کند، تراکم استخوان را افزایش می دهد، عملکرد قلبی عروقی را بهبود می بخشد.

تجهیزات مهدکودک و خانه بازی های سرپوشیده یادگیری عملی را بهبود می بخشد

یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری کودکان استفاده از تجربیات جدید است. یک سرپوشیده فعالیت های مختلفی را ارائه می دهد که فرصت هایی را برای کودکان فراهم می کند تا از نزدیک با جنبه های مختلف طبیعت، مانند باغبانی یا آشپزی و بسیاری از مهارت های دیگر آشنا شوند.

تجهیزات مهد کودک سرپوشیده دارای فعالیت های سرگرم کننده است

بچه‌ها عاشق ایمنی و امنیت و خانه بازی های سرپوشیده هستند، زیرا درست مانند حضور در خانه خودشان است. آنها می توانند تا زمانی که بخواهند بدون نگرانی بازی کنند. همیشه در یک و خانه بازی سرپوشیده چیزی سرگرم کننده وجود دارد که برای کودک شما جذاب باشد. چه آنها دوست داشته باشند که سرسره ها را پایین بیاورند یا روی تاب ها تاب بخورند، یک فعالیت سرگرم کننده برای آنها پیدا خواهد شد.

بازی در تجهیزات مهد کودک و خانه بازی باعث رشد مغز می شود

به خاطر داشته باشید که رشد مغز به ویژه در چند سال اول زندگی کودک شما بسیار مهم است.  و خانه بازی سرپوشیده همچنین فرصت های فراوانی را برای کودکان فراهم می کند که نه تنها از رشد فیزیکی و مهارت های حرکتی آنها حمایت می کند، بلکه به رشد شناختی کودک نیز کمک می کند.

انواع مختلفی از برای تحریک نواحی مختلف مغز استفاده می شود.یکی دیگر از راه هایی که باعث تحریک مغز می شود، استفاده از رنگ های متنوع در و خانه بازی است! وسایل بازی رنگارنگ فواید زیادی دارند، از تقویت سیستم بینایی بچه‌ها و توسعه مهارت‌های واژگانی گرفته تا بهبود هوش شناختی کلی. جهت خرید  کلیک کنید.

بازی در تجهیزات مهد کودک و خانه بازی باعث رشد مهارت های حرکتی می شود

یکی از بهترین مزایای و خانه بازی سرپوشیده این است که باعث رشد و تحریک کودکان کمتر از پنج سال می شود و فضای امنی را برای آنها فراهم می کند تا آزادانه و بدون ترس محیط را کشف کنند. این به رشد هماهنگی حرکتی و مهارت‌های اجتماعی آنها کمک می‌کند، زیرا بچه‌ها در این محیط بسیار آزادانه عمل می کنند.

حال این سوال مطرح می شود که یک تجهیزات مهد کودک و یک پارک بازی ایده ال باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

حرکت

محیط بازی باید به گونه ای باشد تا کودک را به تحرک پریدن، بالا رفتن، تاب خوردن و به طور کلی جنب و جوش ترغیب کند.

ترکیبی از طبیعت

یک پارک بازی مناسب بهتر است که از طبیعت بهره گیرد و با آن ترکیب شود تا بتواند از پتانسیل بالای فصای سبز و طبیعت استفاده کند.

جذابیت بصری

شما باید دارای ظاهر، صدا و حواسی جذاب باشد تا کودکان را به خود جذب کند. رنگ، بافت و صداهای هیجان انگیز نه تنها احساسات کودک را بر می انگیزد.

تعادل

حفظ تعادل یکی از مهارت های مهم برای رشد کودکان می باشد و جالب است که بدانید بازی های تعادلی بسیار سرگرم کننده و مهیج می باشند و جز اولین انتخاب های کودک به شمار می آید.

رده سنی

یک و پارک بازی ایده ال رنج بالایی از کودکان را به خود جذب میکند و برای آنها فعالیت های متنوع و مناسب با سن آنها ارائه می دهد.

رقابت های دوستانه

یک خانه بازی ایده آل باید تقویت و کنترل حس رقابت در کودکان را پرورش پرورش دهد و مهارت هایی چون، چگونگی مقابله با شکست و حفظ عزت نقس در راه رسیدن به موفقیت را تقویت کند.

دسترسی ها

فراموش نکنید که فضای بازی کودکان باید برای همه قابل دسترس باشد . انتخاب مکانی امن با دسترسی بالا و راحت از اصلی ترین خصوصیات یک و پارک بازی می باشد.

انتخاب رنگ و تم مناسب برای تجهیزات مهد کودک کودک

رنگ و موضوعی از مواردی هستند که به خیال­­ پردازی کودکان بسیار کمک می­ کنند. اگر مایلید رنگ اصلی فضا ساده باشد از وسایل و اسباب­ بازی­هایی­ با رنگ­ های اصلی مانند زرد٬ قرمز و آبی استفاده کنید که بسیار مهیج و جذابند.

فعالیت­ های اکتشافی در تجهیزات مهد کودک سرپوشیده

بچه­ ها عاشق جست و جو و کشف کردن هستند پس مطمئن شوید که و خانه بازی شما مجهز به مواردی مثل تونل­ ، دیوار صخراه نوردی، مسیرهای چند مرحله ای و …­ است.

حال به اختصار ویژگی و خانه بازی که لازم و ضروری است را به اختصار توضیح می دهیم:

صندلی کودک

با انتخاب درست تاثیر بسزایی در روند آموزشی او داشته باشید. از مهم ترین ویژگی های یک صندلی استاندارد، قابلیت تنظیم ارتفاع با توجه به قد کودک، داشتن لبه های گرد و نرم، استفاده از مواد کاملا بهداشتی و ضد حساسیت ، داشتن امکان شست و شو و البته تکیه گاه راحت می باشد.

ایمنی تاب و سرسره کودک

تاب بازی برای کودکان بسیار لذت بخش است و در عین حال که هیجان دارد باعث آرامش آنها نیز می شود. همچنین کودک در حین بازی با تلاش برای حفظ تعادل به تقویت عضلات و مهارت های حرکتی ظریف و همچنین مهارت های تعادلی اش کمک می کند. توجه به ایمنی کودکان و جلوگیری از آسیب های ناشی از بازی با الاکلنگ ، بسیار حائز اهمیت است. جنس مناسب برای وسایل بازی فضای باز ، پلاستیک فشرده می باشد که  هم زنگ نمی‌زنند و هم در گرمای تابستان داغ و غیر قابل استفاده نمی شوند. هم چنین  دقت کنید که این لوازم از مواد بهداشتی و غیر سمی ساخته شده باشند.

الاکلنگ کودک

الاکلنگ‌ها یکی از تجهیزات مهد کودک است که وسایل مناسبی برای ارتباط برقرار کردن بچه‌ها با هم سن و سال‌های خود هستند. از آنجایی که این بازی دو نفره است، به کودکان کمک می‌کند با اطرافیان خود برای کار ساده‌ای مثل تفریح کردن هم همکاری کنند.

اسباب ­بازی­ ها در خانه بازی کودک

سعی کنید قبل از تهیه‌ی هر نوع اسباب بازی و یا وسیله بازی درباره‌ی اسباب بازی‌های مورد نیاز کودکان در سنین مختلف تحقیق کنید و سپس با آگاهی کامل اقدام به خرید وسایل خانه‌ی بازی خود کنید.گاهی اسباب­ بازی­ های کوچک هم برای کودکان جذاب است. اگر هنوز فضایی برای شما باقیست میزهایی تهیه کنید تا کودکان بتوانند با اسباب­ بازی­ های کوچک مثل لگو و ریل قطار و … بازی کنند.همچنین می­ توانید یک سن کوچک تئاتر تهیه کنید تا کودکان بتوانند با لباس­ های نمایشی داستان­ های خود را بسازند و برای دوستان و والدین خود اجرا کنند و یا فرصتی فراهم کنید تا کودکان با  مشاغل مختلف آشنا شوند.

بازی‌های فکری

این نوع از بازی‌ها بخش مهمی از را تشکیل می‌دهند. بازی‌هایی مانند لگو، آجرهای خانه سازی، بازی پرتاب حلقه، پازل، اشکال هندسی فومی و ده‌ها نوع بازی دیگر هستند که برای افزایش سطح هوش کودکان می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

اسباب بازی مشاغل

برای آموزش مهارت‌های کلامی و برقراری ارتباط در جامعه مناسب هستند.این نوع وسایل با نام از جمله این اسباب بازی ها می‌توان به خانه مشاغل میوه فروشی، سوپر مارکت، کافی شاپ، پزشک و… اشاره کرد. و خانه های اسباب بازی هم می‌توانند گزینه‌های خوبی برای باشند. تمام موارد نام برده شده در ابعاد مناسبی ساخته می‌شوند و فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند.

صخره نوردی

صخره نوردی یک اسباب بازی هیجان انگیز برای , خانه بازی, مینی پارک ها و…می باشد.کودکی که صخره نوردی می کند و می تواند  از آن بالا برود به سطحی از حرکت رسیده که به آن skill می گوییم، بچه می تواند جای پاهایش را با دست هایش هماهنگ کند و  از سطح شیب داری برخلاف جاذبه زمین بالا رود. این بازی باعث تحریک حس های عمقی او شده و قدرت عضلات او بهتر می شود و حس تعادل نیز تقویت می گردد.یکی از مهمترین تاثیرات این بازی”برنامه ریزی حرکتی” است.

استخر توپ و شن

استخر توپ و شن باعث ایجاد حس تعامل و مشارکت ، القاگر حس همکاری برای کودکان می باشد.همچنین یکی از بازی های هیجان انگیز برای کودک می باشد و همانطور که میدانید همه کودکان عاشق بازی کردن با توپ  و شن می باشند . همانطور که می دانید استخر شن نسبت به استخر توپ معمولا ابعاد کوچک‌تری دارند.

ترامپولین کودک

ترامپولین با ارتعاش بالایی که دارد هیجان زیادی برای کودکان ایجاد می کند و طرفداران زیادی بین کودکان دارد و در قطر های کوچک باشگاهی بدون حفاظ یا قطر ها بزرگ حفاظ دار موجود می باشند.

لوازم ایمنی مهد کودک

در مهد کودک ها استاندارد و ایمنی سطح زمین بازی یکی از مهمترین عوامل کاهش دهنده میزان جراحت هنگام بازی و یا افتادن از وسایل بازی می باشد.

و فومی 20 میل یکی از است که به عنوان ضربه گیر استفاده می شود. این پوشش ها علاوه بر افزایش ایمنی ، موجب می شود تا فضای بازی رنگارنگ و جذابتر شود. همچنین چمن مصنوعی نیز یکی از ابزار های مناسب برای پوشش زمین بازی می باشد.برای مراکز بازی روباز و در کنار ، از تایل های گرانول یا گرانولی به عنوان کفپوش استفاده می شود. این قطعات با داشتن وزن سنگین و مقاومت بالا به خوبی در جای خود قرار گرفته و دوام بالایی دارند. دیوارپوش های 10 میل ساده و طرح دار که برای پوشش دیوار ها استفاده شده و جلوه خاصی به فضا می دهد وزیبایی محیط را چند برابر می کند.

سوالاتی در خصوص خرید تجهیزات مهد کودک

برای پارک بازی کودک در خانه چه رنگی مناسب است؟

می توانید از تم­ هایی مانند باغ ­وحش، میوه، قلعه، جنگل یا دزدان دریایی استفاده کنید تا کودک هم زمان با بازی و سرگرمی در تمام مدت از قوه تخیل خود نیز بهره ببرد.

ترکیب اسباب ­بازی­ ها در خانه بازی کودک باید چگونه باشد؟

قبل از تهیه‌ی هر نوع اسباب بازی و یا وسیله بازی درباره‌ی اسباب بازی‌های مورد نیاز کودکان در سنین مختلف تحقیق کنید و سپس با آگاهی کامل اقدام به خرید وسایل خانه‌ی بازی خود کنید. انتخاب لوازم استاندارد و متناسب با رده های سنی متفاوت در طراحی پارک سرپوشیده کودکان بسیار مهم می باشد.

مراحل تاسیس و راه اندازی مهد کودک

شرایط تاسیس مهد کودک چیست و کسی که برای راه اندازی مهد واجد شرایط باشد کیست و چه مشخصه هایی دارد؟

موسس:

به شخص حقیقی یا حقوقی اطلاق می گردد که پس از طی مراحل پیش بینی شده  موفق به دریافت موافقت اصولی و سپس پروانه فعالیت می گردد. اما موافقت اصولی چیست؟

موافقت اصولی:

موافقت نامه ای است که پس از طی مراحل پیش بینی شده  در دستورالعمل عمومی توسط کمیسیون ماده 26 استان با اعتبار یک ساله برای متقاضیان صادر می گردد

مسئول فنی:

فرد مونث واجد شرایطی است که از طرف مؤسس (حقیقی یا حقوقی )، به سازمان بهزیستی استان معرفی تا پس از تائید کمیسیون استان برای آن فرد پروانه مسئول فنی صادر می شود.

مساله جالب توجه این است که موسس مهد لزوما نیازی نیست که مدرکی مرتبط با رشته های روانشناسی، یا تعلیم و تربیت داشته باشد اما داشتن مدرک کارشناسی او از الزامات است.

برخی از سوالات رایج در خصوص تاسیس مهد کودک:

مراحل تاسیس و راه اندازی مهدکودک چیست؟

مراجعه به بهزیستی- درخواست مجوز- انتخاب مکان مناسب- منتظر بازرسی حضوری- بستن قرارداد- تعیین مربی، مدیر و مسئول مهد- تایید نهایی- گرفتن مجوز.

مدارک مورد نیاز برای تاسیس مهد کودک چیست؟

دارا بودن حداقل 25 سال سن، حداقل تحصیلات لیسانس، گواهی عدم سوء پیشینه کیفری، برخورداری از سلامت جسم و روان و …

پیکوتویز با توجه به بودجه شما با کیفیت ترین تجهیزات مهدکودک، وسایل بازی کودکان، ، و پارک را در اختیارتان قرار میدهد. با مشاهده اطلاعات و لیست قیمت برای ، انواع لوازم مهدکودک و خانه بازی در این صفحه با اطمینان خاطر خرید کنید چرا که، در وبسایت پیکوتویز تمامی محصولات با گارانتی سلامت و ضمانت کیفیت کالا ارائه می شوند.

در این صفحه لیست قیمت تجهیزات مهدکودک، وسایل بازی پارکی و خانگی و خرید وسایل مهد کودک با تنوع و کیفیت بالا برای شما قرار داده شده است و اطلاعات بیشتر را با کلیک بر روی هر محصول می توانید مشاهده نمایید. حراج وسایل مهد کودک در وبسایت پیکوتویز تمامی محصولات با گارانتی سلامت و ضمانت کیفیت کالا ارائه می شوند.

برخی از سوالات رایج:

  1. در خرید تجهیزات مهد کودک ترکیب اسباب بازی ها باید چگونه باشد؟

قبل از تهیه‌ی هر نوع اسباب بازی و یا وسیله بازی درباره‌ی اسباب بازی‌های مورد نیاز کودکان در سنین مختلف تحقیق کنید و سپس با آگاهی کامل اقدام به خرید وسایل خانه‌ی بازی خود کنید. انتخاب لوازم استاندارد و متناسب با رده های سنی متفاوت در طراحی پارک سرپوشیده کودکان بسیار مهم می باشد.

  1. در خرید تجهیزات خانه بازی و مهد کودک به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در خرید تجهیزات خانه بازی باید وسایلی تهیه شوند که کودکان را به تحرک و جنب و جوش ترغیب کنند، یک پارک بازی مناسب بهتر است که از طبیعت بهره گیرد، تجهیزات مهد کودک باید دارای ظاهر، صدا و حواسی جذاب باشد تا کودکان را به خود جذب کند و …

برای دانلود کاتالوگ تجهیزات فضاهای تخصصی کودکان  کنید.

نمایش بیشتر